I Bieg Ku Chwale Kawalerii i Artylerii Konnej II RP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Moskal Marta Moskal Małe Czyste 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 135.00 PLN
2 Matuszak Martyna Kobyłka Medal część 1 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18) opłacono BM
3 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Medal część 1 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18) opłacono BM
4 Chyczewski Marcin Raciąż 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
5 Pietrzykowski Jakub Wrocław 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
6 Klon Jimmy Jarosław 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
7 Strzelecka Karolina Sandomierz Medal część 1 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18) opłacono BM
8 Stelmasiak Anna Sopot 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
9 Mroszczyk Paweł Cedry Wielkie 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 135.00 PLN
10 Foremny Paweł Foremny Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
11 Bieganowski Leszek Bieganowski Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
12 Kabała wojciech WAŁBRZYCH Medal część 1 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18) opłacono BM
13 Król-Jędraga Aneta Zakopane 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
14 Misiarz Maria Deszkowice Drugie 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
15 Szakacz-Markiewicz Bożenna Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
16 Woźniak Katarzyna Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
17 Grząślewicz Łukasz Pinneberg 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
18 Andrzejewski Mariusz Biardy 20A 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
19 Mazur Zbigniew Żytkiejmy 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
20 Osowski Jacek Ostrowiec Św. 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
21 Stachowiak Ewa Poznań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
22 Dejer Katarzyna Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
23 Nowak Katarzyna Borucin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
24 Kozubek Klaudiusz Otmuchów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
25 Rypina Piotr Barchaczów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
26 Gębicki Tomasz Golesze Parcela 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
27 Piotrowski Bartosz Tomaszów Mazowiecki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
28 Dawidziuk Marta Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
29 Rosłon Tomasz Czarna 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
30 Starzyk Anna Kolanowice 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
31 Filochowska Marta Szczytno 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 135.00 PLN
32 RZEWUSKI ARTUR RĄBIEŃ AB Medal część 1 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18) 50.00 PLN
33 KALITA Marcin Kościelisko 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
34 Nowogórska Aleksandra Warszawa Medal część 1 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18) opłacono BM
35 PILARSKA MONIKA CISIE 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
36 Łuczak Patryk Wrocław 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
37 Brzezina Eliza Jankowice Rybnickie 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
38 Gużewski Marian Ełk 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
39 Kuczbajska Anna Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
40 Wasielewski JACEK Legionowo 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
41 Brzezina Teresa Jankowice rybnickie 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
42 Purchalak Paweł Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
43 Rybner Gabriela Urle 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
44 Nowaczyk Piotr Olesin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
45 Gondko Łukasz Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
46 Zabielski Karol Piątnica Włościańska 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
47 Religa Aleksander Starachowice Medal część 1 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18) opłacono BM
48 Szerszeń Emil Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
49 Borkowski Jacek Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
50 Tyrka Piotr Tyrka Marki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
51 Bartyna Paweł Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
52 Wilczewski Bogdan Gdynia 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
53 Szałkowska Agata Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
54 Wilk Dariusz Marki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
55 Kałamajski Dariusz Bydgoszcz 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 135.00 PLN
56 Wiśniewski Dawid Gniewkowo 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
57 Kowalski Zbigniew Tomaszów Maz. 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
58 Hołubowicz Grzegorz Granowo 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
59 Nowogórski Michał Warszawa Medal część 2 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18) opłacono BM
60 Jurczuk Lech Dołhobyczów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) @bitwadolhobyczow opłacono BM
61 Skrzymowska Klaudia Siedlce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 1 Warszawa Brygada Pancerna opłacono BM
62 Szałkowski Mateusz Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 11 Batalion Dowodzenia opłacono BM
63 Koniuk Adam Giżycko 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 15 Brygada Zmechanizowana opłacono BM
64 Kosowski Dariusz Elbląg 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
65 SŁOWIK Krzysztof Skwierzyna 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
66 Zarzeczny Marcin Ropczyce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Altylerii opłacono BM
67 Pasela Patryk Mielec 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Altylerii opłacono BM
68 Paterak Grzegorz Nowa Dęba 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Artylerii opłacono BM
69 Kurc Ireneusz Jadachy 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Artylerii opłacono BM
70 Wakuluk Tomasz Janów Podlaski 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18. Dywizja Zmechanizowana opłacono BM
71 Kałużna Ewelina Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
72 Barczuk Grzegorz Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
73 Francuz Rafał Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
74 Kostrzewa Michał Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
75 Jędrajczyk Przemysław Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana 135.00 PLN
76 Szymula Jakub Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
77 Rutowicz Sławomir Tomaszów Mazowiecki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 25BKPow opłacono BM
78 Blicharski Ireneusz Nowy Glinik Osiedle 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 25BKPow opłacono BM
79 Kus Damian Kus Kraków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Pułk Strzelców Konnych opłacono BM
80 Urban Paweł Jasło 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Pułk Strzelców Konnych opłacono BM
81 Bajak Mirosław Kraków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Pułk Strzelców Konnych 135.00 PLN
82 Karpierz Michał Zabierzów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Pułk Strzelców Konnych opłacono BM
83 Pawlak Grzegorz Topola 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Zamojski Batalion Zmechanizowany 135.00 PLN
84 Sokalska-Pizun Roksana Zamość 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Zamojsko Bataluon Zmechanizowany 135.00 PLN
85 Szymczak Jarosław Zalesie Małe 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 4pplot Leszno opłacono BM
86 Stypułkowski Patryk Koluszki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ opłacono BM
87 Konieczny Marcin MIĘDZYRZECZ 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 7 batalion Strzelców Konnych Wielkopolskich 135.00 PLN
88 Wieczorek Piotr Poznań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 7DAK opłacono BM
89 Wereska Magdalena Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Akademia Sztuki Wojennej opłacono BM
90 Majsterek Marian GDYNIA 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Asiory Benka opłacono BM
91 Borczyk Iwona Biała Podlaska 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) batalion zmechanizowany opłacono BM
92 Jażdżewska Beata Rumia 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Biegaj z Bzysiem opłacono BM
93 Johnson Ewa BEDLINGTON 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Blyth Running Club opłacono BM
94 BARCZAK Piotr Białe Błota 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Brzoza Biega 135.00 PLN
95 Dering Tomasz Bydgoszcz 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Bydgoskie Żółwie opłacono BM
96 KWIATKOWSKI Sylwester Grudziądz 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Centrum Szkolenia Logistyki Grudziądz opłacono BM
97 Wolak Aleksandra Wrocław 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych opłacono BM
98 Komarnicki Grzegorz Namysłów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych opłacono BM
99 Szymczakowski Damian Grębków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) das Siedlce opłacono BM
100 Buńko Tobiasz Siedlce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) das Siedlce opłacono BM


Wyświetleń: 4150

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ