10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zdziarski Arkadiusz Studzienice 10 km
2 Boza Beata Gdynia 10 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono on-line
3 Trzebiatowski Jerzy Gdynia 10 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
4 Herman Jacek WEJHEROWO 10 km opłacono on-line
5 Herman Krystiana Wejherowo 10 km opłacono on-line
6 Kankowska Justyna Luzino 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
7 Kankowski Paweł Luzino 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
8 Zielonka jan Gdynia 10 km opłacono on-line
9 zielonka adam gdynia 10 km opłacono on-line
10 Żabczyński Daniel Rumia 10 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
11 Paprocki Maciej Gdańsk 10 km opłacono on-line
12 Paprocka Anna GDAŃSK 10 km opłacono on-line
13 Paprocki Marcin GDAŃSK 10 km opłacono on-line
14 Górska-Kobylska Aneta Reda 10 km Runeda opłacono on-line
15 Dzienisz Justyna Robakowo 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
16 Dzienisz Roman Robakowo 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
17 Zieliński Jakub Gdańsk 10 km Orunia opłacono on-line
18 Czapiewski Paweł Osówko 10 km
19 Mirecki Tomasz Dopiewiec 10 km 140minut.pl opłacono on-line
20 Ślęzak Adam Elbląg 10 km OSP POGRODZIE
21 Skuza Mateusz Wejherowo 10 km 42.195 Wejherowo opłacono on-line
22 Walczak Michał Reda 10 km opłacono on-line
23 sztandar jack gdynia 10 km MAJA TEAM opłacono on-line
24 Gierszewski Łukasz Gdańsk 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
25 Nadolski Marcin Rokitki 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
26 Felkner Alicja Ciele 10 km vilo opłacono on-line
27 Stenka Nikodem Lewino 10 km opłacono on-line
28 Szajerka Krzysztof Rumia 10 km opłacono on-line
29 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA 10 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
30 Leszczyński Roman Ostrołęka 10 km so-biebie-gam
31 Stenka Tomasz Reda 10 km Peugeot Zdunek opłacono on-line
32 Kwiatkowska Agnieszka Rumia 10 km WieWiór Team opłacono on-line
33 Kwiatkowski Grzegorz Rumia 10 km WieWiór Team
34 Krawczyk Andrzej Wejherowo 10 km MAJA TEAM opłacono on-line
35 Matyszewski Jarosław Gdańsk 10 km opłacono on-line
36 Tymiński Jarosław Reda 10 km FOX
37 Pszenny Paweł Pępowo 10 km opłacono on-line
38 Romanowski Paweł Gdańsk 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
39 Strosin Tomasz rumia 10 km JAGODA TEAM opłacono on-line
40 Oberzig Tomasz Reda 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
41 Kuropatwa Łukasz Rumia 10 km Bażant Team / Projekt1000up
42 Kościelski Mariusz Rumia 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
43 Jantowski Zbigniew Reda 10 km
44 Jantowska Małgorzata Reda 10 km
45 Niedbała Ireneusz Wejherowo 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 2896

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ