10 km Ziemia Pucka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wrzos Krzysztof Władysławowo 10 km Ziemia Pucka Virtual Runner Club opłacono on-line
2 Janowicz Anna Władysławowo 10 km Ziemia Pucka Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
3 Sokolek Szymon Sokolek Władysławowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
4 Bolin Józef Władysławowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
5 Czerwicki Artur Zdrada 10 km Ziemia Pucka Puma Darzlubie opłacono on-line
6 Bystram Aleksandra Puck 10 km Ziemia Pucka TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
7 Buczkowski Damian Władysławowo 10 km Ziemia Pucka Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
8 Gawlik Mariusz Mosty 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
9 Oberzig Mateusz Władysławowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
10 Jeka Rafal Łebcz 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
11 Stromidło Jan Stromidło Swarzewo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
12 Klahs Artur Połczyno Bis 10 km Ziemia Pucka
13 Cieślak Bartosz Żelistrzewo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
14 Ceszke Błażej Strzelno 10 km Ziemia Pucka Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
15 Licau Paweł Władysławowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
16 Mollin Bartlomiej Strzelno 10 km Ziemia Pucka LZS Sokół Strzelno opłacono on-line
17 Lorenz Julia Darzlubie - PUSTKI 10 km Ziemia Pucka Viktor Krum FANKLUB opłacono on-line
18 Szewka Marcin Mechowo 10 km Ziemia Pucka Puma Darzlubie opłacono on-line
19 Dettlaff Ireneusz GNIEŻDŻEWO 10 km Ziemia Pucka OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
20 Mislisz Piotr Osłonino 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
21 Marszałek Jerzy Puck 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
22 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 10 km Ziemia Pucka Kaszëbë Łebcz
23 Klahs Katarzyna Połczyno 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
24 Owczarek Katarzyna Kosakowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
25 GAFFKE JANUSZ starzynski dwor 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
26 Lunk Krzysztof Puck 10 km Ziemia Pucka LIVESTRONG opłacono on-line
27 Okrój Gabriela DOMATÓWKO 10 km Ziemia Pucka Kicaj Domatówko opłacono on-line
28 Willner Waldemar Domatówko 10 km Ziemia Pucka Kicaj Domatówko opłacono on-line
29 Jaffke Jarosław Łebcz 10 km Ziemia Pucka Przyjaciele w biegu opłacono on-line
30 Hintzke Leszek Leśniewo 10 km Ziemia Pucka Przyjaciele w biegu opłacono on-line
31 Dettlaff Sławomir Hel 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
32 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
33 Szymański Krzysztof Domatówko 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
34 Patalas Angelika Chłapowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
35 Jednachowski Krzysztof Puck 10 km Ziemia Pucka LKS PUCK / Darzlubskie Dziki opłacono on-line
36 Groenwald Dariusz Połczyno 10 km Ziemia Pucka Iskra Połczyno opłacono on-line
37 Karwowska Danuta Mosty 10 km Ziemia Pucka Kosakowski Klub HDK opłacono on-line
38 Karwowski Krystian Mosty 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
39 Kaczykowski Karol Żelistrzewo 10 km Ziemia Pucka Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
40 Kałaska Radosław Rewa 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
41 Dawidowski Roman Puck 10 km Ziemia Pucka
42 Gawęda-Skwiercz Bożena Połchowo 10 km Ziemia Pucka www.podologpuck.pl opłacono on-line
43 Jednachowski Radosław Darzlubie 10 km Ziemia Pucka Darzlubskie Dziki opłacono on-line
44 Wolszon Sławomir Połczyno 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
45 Jednachowski Artur Darzlubie 10 km Ziemia Pucka Darzlubskie Dziki opłacono on-line
46 Chojnacka Natalia Lisewo 10 km Ziemia Pucka Krokowa Biega/ OSP Krokowa
47 Jaszke Łukasz Puck 10 km Ziemia Pucka 43.bsap FOW opłacono on-line
48 Tempski Szymon Łebcz 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
49 Kaleta Tomasz Goszczyno 10 km Ziemia Pucka
50 Hapka Paweł Strzelno 10 km Ziemia Pucka 43.bsap FOW opłacono on-line
51 Labun Zenon Mrzezino 10 km Ziemia Pucka
52 Dorobczyński Marek Chałupy 10 km Ziemia Pucka
53 Bernat Antoni Puck 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
54 Kowalik Adam Jastarnia 10 km Ziemia Pucka 43.bsap FOW opłacono on-line
55 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
56 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
57 Pulczyńska Anna Starzyno 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
58 Lademann Alicja Darzlubie 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
59 Szewka Zbigniew Darzlubie 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
60 Lademann Maciej Darzlubie 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
61 Szewka Maciej Darzlubie 10 km Ziemia Pucka OSP DARZLUBIE opłacono on-line


Wyświetleń: 2897

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ