Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Niedbała Ireneusz Wejherowo 10 km opłacono on-line
2 Jantowska Małgorzata Reda 10 km
3 Jantowski Zbigniew Reda 10 km
4 Kościelski Mariusz Rumia 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
5 Kuropatwa Łukasz Rumia 10 km Bażant Team / Projekt1000up
6 Oberzig Tomasz Reda 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
7 Strosin Tomasz rumia 10 km JAGODA TEAM opłacono on-line
8 Romanowski Paweł Gdańsk 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
9 Pszenny Paweł Pępowo 10 km opłacono on-line
10 Tymiński Jarosław Reda 10 km FOX
11 Matyszewski Jarosław Gdańsk 10 km opłacono on-line
12 Krawczyk Andrzej Wejherowo 10 km MAJA TEAM opłacono on-line
13 Kwiatkowski Grzegorz Rumia 10 km WieWiór Team
14 Kwiatkowska Agnieszka Rumia 10 km WieWiór Team opłacono on-line
15 Stenka Tomasz Reda 10 km Peugeot Zdunek opłacono on-line
16 Leszczyński Roman Ostrołęka 10 km so-biebie-gam
17 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA 10 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
18 Szajerka Krzysztof Rumia 10 km opłacono on-line
19 Stenka Nikodem Lewino 10 km opłacono on-line
20 Felkner Alicja Ciele 10 km vilo opłacono on-line
21 Nadolski Marcin Rokitki 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
22 Gierszewski Łukasz Gdańsk 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
23 sztandar jack gdynia 10 km MAJA TEAM opłacono on-line
24 Walczak Michał Reda 10 km opłacono on-line
25 Skuza Mateusz Wejherowo 10 km 42.195 Wejherowo opłacono on-line
26 Ślęzak Adam Elbląg 10 km OSP POGRODZIE
27 Mirecki Tomasz Dopiewiec 10 km 140minut.pl opłacono on-line
28 Czapiewski Paweł Osówko 10 km
29 Zieliński Jakub Gdańsk 10 km Orunia opłacono on-line
30 Dzienisz Roman Robakowo 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
31 Dzienisz Justyna Robakowo 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
32 Górska-Kobylska Aneta Reda 10 km Runeda opłacono on-line
33 Paprocki Marcin GDAŃSK 10 km opłacono on-line
34 Paprocka Anna GDAŃSK 10 km opłacono on-line
35 Paprocki Maciej Gdańsk 10 km opłacono on-line
36 Żabczyński Daniel Rumia 10 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
37 zielonka adam gdynia 10 km opłacono on-line
38 Zielonka jan Gdynia 10 km opłacono on-line
39 Kankowski Paweł Luzino 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
40 Kankowska Justyna Luzino 10 km Kaszubi Luzino opłacono on-line
41 Herman Krystiana Wejherowo 10 km opłacono on-line
42 Herman Jacek WEJHEROWO 10 km opłacono on-line
43 Trzebiatowski Jerzy Gdynia 10 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
44 Boza Beata Gdynia 10 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono on-line
45 Zdziarski Arkadiusz Studzienice 10 km
46 Szewka Maciej Darzlubie 10 km Ziemia Pucka OSP DARZLUBIE opłacono on-line
47 Lademann Maciej Darzlubie 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
48 Szewka Zbigniew Darzlubie 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
49 Lademann Alicja Darzlubie 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
50 Pulczyńska Anna Starzyno 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
51 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
52 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
53 Kowalik Adam Jastarnia 10 km Ziemia Pucka 43.bsap FOW opłacono on-line
54 Bernat Antoni Puck 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
55 Dorobczyński Marek Chałupy 10 km Ziemia Pucka
56 Labun Zenon Mrzezino 10 km Ziemia Pucka
57 Hapka Paweł Strzelno 10 km Ziemia Pucka 43.bsap FOW opłacono on-line
58 Kaleta Tomasz Goszczyno 10 km Ziemia Pucka
59 Tempski Szymon Łebcz 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
60 Jaszke Łukasz Puck 10 km Ziemia Pucka 43.bsap FOW opłacono on-line
61 Chojnacka Natalia Lisewo 10 km Ziemia Pucka Krokowa Biega/ OSP Krokowa
62 Jednachowski Artur Darzlubie 10 km Ziemia Pucka Darzlubskie Dziki opłacono on-line
63 Wolszon Sławomir Połczyno 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
64 Jednachowski Radosław Darzlubie 10 km Ziemia Pucka Darzlubskie Dziki opłacono on-line
65 Gawęda-Skwiercz Bożena Połchowo 10 km Ziemia Pucka www.podologpuck.pl opłacono on-line
66 Dawidowski Roman Puck 10 km Ziemia Pucka
67 Kałaska Radosław Rewa 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
68 Kaczykowski Karol Żelistrzewo 10 km Ziemia Pucka Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
69 Karwowski Krystian Mosty 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
70 Karwowska Danuta Mosty 10 km Ziemia Pucka Kosakowski Klub HDK opłacono on-line
71 Groenwald Dariusz Połczyno 10 km Ziemia Pucka Iskra Połczyno opłacono on-line
72 Jednachowski Krzysztof Puck 10 km Ziemia Pucka LKS PUCK / Darzlubskie Dziki opłacono on-line
73 Patalas Angelika Chłapowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
74 Szymański Krzysztof Domatówko 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
75 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
76 Dettlaff Sławomir Hel 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
77 Hintzke Leszek Leśniewo 10 km Ziemia Pucka Przyjaciele w biegu opłacono on-line
78 Jaffke Jarosław Łebcz 10 km Ziemia Pucka Przyjaciele w biegu opłacono on-line
79 Willner Waldemar Domatówko 10 km Ziemia Pucka Kicaj Domatówko opłacono on-line
80 Okrój Gabriela DOMATÓWKO 10 km Ziemia Pucka Kicaj Domatówko opłacono on-line
81 Lunk Krzysztof Puck 10 km Ziemia Pucka LIVESTRONG opłacono on-line
82 GAFFKE JANUSZ starzynski dwor 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
83 Owczarek Katarzyna Kosakowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
84 Klahs Katarzyna Połczyno 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
85 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 10 km Ziemia Pucka Kaszëbë Łebcz
86 Marszałek Jerzy Puck 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
87 Mislisz Piotr Osłonino 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
88 Dettlaff Ireneusz GNIEŻDŻEWO 10 km Ziemia Pucka OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
89 Szewka Marcin Mechowo 10 km Ziemia Pucka Puma Darzlubie opłacono on-line
90 Lorenz Julia Darzlubie - PUSTKI 10 km Ziemia Pucka Viktor Krum FANKLUB opłacono on-line
91 Mollin Bartlomiej Strzelno 10 km Ziemia Pucka LZS Sokół Strzelno opłacono on-line
92 Licau Paweł Władysławowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
93 Ceszke Błażej Strzelno 10 km Ziemia Pucka Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
94 Cieślak Bartosz Żelistrzewo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
95 Klahs Artur Połczyno Bis 10 km Ziemia Pucka
96 Stromidło Jan Stromidło Swarzewo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
97 Jeka Rafal Łebcz 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
98 Oberzig Mateusz Władysławowo 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
99 Gawlik Mariusz Mosty 10 km Ziemia Pucka opłacono on-line
100 Buczkowski Damian Władysławowo 10 km Ziemia Pucka Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line


Wyświetleń: 4583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ