Wyniki - 10km Ziemia Pucka

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans META Prędkość Czas/km
1 20 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 1 M 30 1 PUCK LKS PUCK / DARZLUBSKIE DZIKI 10 km Puck 00:33:04.62 18.15 00:03:18
2 37 MOLLIN BARTLOMIEJ M 2 M 40 1 STRZELNO LZS SOKÓŁ STRZELNO 10 km Puck 00:37:40.92 15.93 00:03:46
3 94 DOROBCZYŃSKI MAREK M 3 M 30 2 CHAŁUPY 10 km Puck 00:37:56.54 15.82 00:03:47
4 50 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 4 M 30 3 DOMATÓWKO 10 km Puck 00:38:26.17 15.61 00:03:50
5 3 BUCZKOWSKI DAMIAN M 5 M 40 2 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km Puck 00:38:29.22 15.59 00:03:50
6 19 JEDNACHOWSKI ARTUR M 6 M 20 1 DARZLUBIE DARZLUBSKIE DZIKI 10 km Puck 00:39:18.02 15.27 00:03:55
7 12 GAWLIK MARIUSZ M 7 M 40 3 MOSTY 10 km Puck 00:40:12.27 14.93 00:04:01
8 103 LADUN ZENON M 8 M 40 4 MRZEZINO 10 km Puck 00:40:55.61 14.66 00:04:05
9 6 CIEŚLAK BARTOSZ M 9 M 40 5 ŻELISTRZEWO 10 km Puck 00:40:59.82 14.64 00:04:05
10 27 KLAHS KATARZYNA K 1 K 20 1 POŁCZYNO 10 km Puck 00:41:08.94 14.59 00:04:06
11 98 DAWIDOWSKI ROMAN M 10 M 50 1 PUCK 10 km Puck 00:41:11.77 14.57 00:04:07
12 2 BOLIN JÓZEF M 11 M 60 1 WŁADYSŁAWOWO 10 km Puck 00:41:52.23 14.33 00:04:11
13 22 JEKA RAFAL M 12 M 20 2 ŁEBCZ 10 km Puck 00:42:13.35 14.21 00:04:13
14 36 MISLISZ PIOTR M 13 M 50 2 OSŁONINO 10 km Puck 00:42:15.08 14.2 00:04:13
15 8 DETTLAFF IRENEUSZ M 14 M 40 6 GNIEŻDŻEWO OSP GNIEŻDŻEWO 10 km Puck 00:42:21.02 14.17 00:04:14
16 47 SZEWKA MACIEJ M 15 M 30 4 DARZLUBIE OSP DARZLUBIE 10 km Puck 00:42:47.11 14.02 00:04:16
17 16 JAFFKE JAROSŁAW M 16 M 40 7 ŁEBCZ PRZYJACIELE W BIEGU 10 km Puck 00:42:53.32 13.99 00:04:17
18 52 WILLNER WALDEMAR M 17 M 50 3 DOMATÓWKO KICAJ DOMATÓWKO 10 km Puck 00:42:53.98 13.99 00:04:17
19 46 STROMIDŁO JAN M 18 M 40 8 SWARZEWO 10 km Puck 00:43:19.36 13.85 00:04:19
20 15 HINTZKE LESZEK M 19 M 40 9 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU 10 km Puck 00:43:41.25 13.74 00:04:22
21 24 KAŁASKA RADOSŁAW M 20 M 40 10 REWA 10 km Puck 00:44:02.54 13.63 00:04:24
22 45 SOKOLEK SZYMON M 21 M 30 5 WŁADYSŁAWOWO 10 km Puck 00:45:45.89 13.11 00:04:34
23 93 PARCHEM ARTUR M 22 M 20 3 STRZELNO 43BSAPFOW 10 km Puck 00:45:59.12 13.05 00:04:35
24 35 MICKIEWICZ -SZYMAŃSKA ILONA K 2 K 30 1 DOMATÓWKO 10 km Puck 00:46:01.10 13.04 00:04:36
25 34 MARSZAŁEK JERZY M 23 M 40 11 PUCK 10 km Puck 00:46:03.94 13.03 00:04:36
26 7 CZERWICKI ARTUR M 24 M 30 6 ZDRADA PUMA DARZLUBIE 10 km Puck 00:46:05.48 13.02 00:04:36
27 40 OWCZAREK KATARZYNA K 3 K 40 1 KOSAKOWO 10 km Puck 00:46:08.26 13.01 00:04:36
28 9 DETTLAFF SŁAWOMIR M 25 M 40 12 HEL 10 km Puck 00:46:10.49 13 00:04:37
29 23 KACZYKOWSKI KAROL M 26 M 50 4 ŻELISTRZEWO KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA 10 km Puck 00:46:22.24 12.94 00:04:38
30 48 SZEWKA MARCIN M 27 M 30 7 MECHOWO PUMA DARZLUBIE 10 km Puck 00:46:36.18 12.88 00:04:39
31 10 GAFFKE JANUSZ M 28 M 40 13 STARZYNSKI DWOR 10 km Puck 00:46:51.47 12.81 00:04:41
32 21 JEDNACHOWSKI RADOSŁAW M 29 M 20 4 DARZLUBIE DARZLUBSKIE DZIKI 10 km Puck 00:47:14.66 12.7 00:04:43
33 29 LADEMANN ALICJA K 4 K 40 2 DARZLUBIE 10 km Puck 00:47:37.05 12.6 00:04:45
34 97 CHOJNACKA NATALIA K 5 K 30 2 LISEWO KROKOWA BIEGA/ OSP KROKOWA 10 km Puck 00:47:49.24 12.55 00:04:46
35 30 LADEMANN MACIEJ M 30 M 40 14 DARZLUBIE 10 km Puck 00:47:52.85 12.53 00:04:47
36 14 HAPKA PAWEŁ M 31 M 20 5 STRZELNO 43.BSAP FOW 10 km Puck 00:47:57.15 12.51 00:04:47
37 42 PIETRUSZKIEWICZ JAKUB M 32 M 20 6 CELBOWO 10 km Puck 00:48:02.73 12.49 00:04:48
38 44 PULCZYŃSKA ANNA K 6 K 40 3 STARZYNO 10 km Puck 00:48:09.36 12.46 00:04:48
39 43 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 33 M 40 15 CELBOWO 10 km Puck 00:48:14.87 12.44 00:04:49
40 18 JASZKE ŁUKASZ M 34 M 20 7 PUCK 43.BSAP FOW 10 km Puck 00:48:19.35 12.42 00:04:49
41 33 LUNK KRZYSZTOF M 35 M 40 16 PUCK LIVESTRONG 10 km Puck 00:48:22.24 12.41 00:04:50
42 96 KLAHS ARTUR M 36 M 20 8 POŁCZYNO BIS 10 km Puck 00:48:34.78 12.35 00:04:51
43 38 OBERZIG MATEUSZ M 37 M 20 9 WŁADYSŁAWOWO 10 km Puck 00:48:41.09 12.32 00:04:52
44 11 GAWĘDA-SKWIERCZ BOŻENA K 7 K 40 4 POŁCHOWO WWW.PODOLOGPUCK.PL 10 km Puck 00:50:24.23 11.9 00:05:02
45 17 JANOWICZ ANNA K 8 K 40 5 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km Puck 00:50:37.64 11.85 00:05:03
46 101 ŁĘGOWSKI JANUSZ M 38 M 60 2 PUCK 10 km Puck 00:51:02.22 11.76 00:05:06
47 53 WOLSZON SŁAWOMIR M 39 M 40 17 POŁCZYNO 10 km Puck 00:51:02.97 11.76 00:05:06
48 5 CESZKE BŁAŻEJ M 40 M 30 8 STRZELNO KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA 10 km Puck 00:51:47.64 11.59 00:05:10
49 99 GÓRSKA-STUCKA ANNA K 9 K 30 3 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10 km Puck 00:52:26.45 11.44 00:05:14
50 100 GRYCKO BARBARA K 10 K 20 2 WŁADYSŁAWOWO 10 km Puck 00:52:31.65 11.42 00:05:15
51 41 PATALAS ANGELIKA K 11 K 30 4 CHŁAPOWO 10 km Puck 00:52:48.83 11.36 00:05:16
52 31 LICAU PAWEŁ M 41 M 30 9 WŁADYSŁAWOWO 10 km Puck 00:53:53.06 11.14 00:05:23
53 26 KARWOWSKI KRYSTIAN M 42 M 40 18 MOSTY 10 km Puck 00:53:57.66 11.12 00:05:23
54 95 LEWIŃSKA DOMINIKA K 12 K 40 6 WŁADYSŁAWOWO 10 km Puck 00:54:29.50 11.01 00:05:26
55 28 KOWALIK ADAM M 43 M 30 10 JASTARNIA 43.BSAP FOW 10 km Puck 00:54:42.98 10.97 00:05:28
56 49 SZEWKA ZBIGNIEW M 44 M 60 3 DARZLUBIE 10 km Puck 00:55:28.63 10.82 00:05:32
57 54 WRZOS KRZYSZTOF M 45 M 50 5 WŁADYSŁAWOWO VIRTUAL RUNNER CLUB 10 km Puck 00:55:41.29 10.78 00:05:34
58 1 BERNAT ANTONI M 46 M 70 1 PUCK 10 km Puck 00:56:25.87 10.64 00:05:38
59 13 GROENWALD DARIUSZ M 47 M 50 6 POŁCZYNO ISKRA POŁCZYNO 10 km Puck 00:58:16.46 10.3 00:05:49
60 32 LORENZ JULIA K 13 K 30 5 DARZLUBIE - PUSTKI VIKTOR KRUM FANKLUB 10 km Puck 01:04:00.24 9.38 00:06:24
61 25 KARWOWSKA DANUTA K 14 K 30 6 MOSTY KOSAKOWSKI KLUB HDK 10 km Puck 01:07:38.79 8.87 00:06:45
62 4 BYSTRAM ALEKSANDRA K 15 K 50 1 PUCK TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 10 km Puck 01:08:59.09 8.7 00:06:53

Wyniki - 10km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans META Prędkość Czas/km
1 70 MIRECKI TOMASZ M 1 m 1 DOPIEWIEC 140MINUT.PL 10 km 00:36:05.84 16.63 00:03:36
2 79 SKUZA MATEUSZ M 2 m 2 WEJHEROWO 42.195 WEJHEROWO 10 km 00:36:39.90 16.37 00:03:39
3 66 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 3 m 3 RUMIA KUJAWSCY RUNNERS 10 km 00:38:04.42 15.76 00:03:48
4 65 KANKOWSKI PAWEŁ M 4 m 4 LUZINO KASZUBI LUZINO 10 km 00:38:35.27 15.55 00:03:51
5 73 OBERZIG TOMASZ M 5 m 5 REDA ST RUNNERS 10 km 00:39:37.83 15.15 00:03:57
6 82 STROSIN TOMASZ M 6 m 6 RUMIA JAGODA TEAM 10 km 00:40:08.17 14.95 00:04:00
7 67 KRAWCZYK ANDRZEJ M 7 m 7 WEJHEROWO MAJA TEAM 10 km 00:40:13.65 14.92 00:04:01
8 78 ROMANOWSKI PAWEŁ M 8 m 8 GDAŃSK ST RUNNERS 10 km 00:40:23.00 14.86 00:04:02
9 81 STENKA TOMASZ M 9 m 9 REDA PEUGEOT ZDUNEK 10 km 00:41:14.27 14.55 00:04:07
10 80 STENKA NIKODEM M 10 m 10 LEWINO 10 km 00:41:29.02 14.46 00:04:08
11 84 SZTANDAR JACK M 11 m 11 GDYNIA MAJA TEAM 10 km 00:41:35.50 14.43 00:04:09
12 75 PAPROCKI MACIEJ M 12 m 12 GDAŃSK 10 km 00:42:51.16 14 00:04:17
13 68 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 1 k 1 RUMIA WIEWIÓR TEAM 10 km 00:42:51.62 14 00:04:17
14 92 HOLZ OSKAR M 13 m 13 TCZEW ST RUNNERS 10 km 00:43:05.11 13.93 00:04:18
15 62 HERMAN JACEK M 14 m 14 WEJHEROWO 10 km 00:43:15.41 13.87 00:04:19
16 77 PSZENNY PAWEŁ M 15 m 15 PĘPOWO 10 km 00:45:36.72 13.16 00:04:33
17 69 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 16 m 16 GDAŃSK 10 km 00:45:40.68 13.14 00:04:34
18 90 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 17 m 17 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 00:45:50.17 13.09 00:04:35
19 87 ZIELIŃSKI JAKUB M 18 m 18 GDAŃSK ORUNIA 10 km 00:45:56.57 13.06 00:04:35
20 83 SZAJERKA KRZYSZTOF M 19 m 19 RUMIA 10 km 00:46:42.61 12.85 00:04:40
21 57 DZIENISZ ROMAN M 20 m 20 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO 10 km 00:47:49.52 12.55 00:04:46
22 71 NADOLSKI MARCIN M 21 m 21 ROKITKI ST RUNNERS 10 km 00:48:19.37 12.42 00:04:49
23 64 KANKOWSKA JUSTYNA K 2 k 2 LUZINO KASZUBI LUZINO 10 km 00:48:42.77 12.32 00:04:52
24 86 WALCZAK MICHAŁ M 22 m 22 REDA 10 km 00:49:21.91 12.16 00:04:56
25 63 HERMAN KRYSTIANA K 3 k 3 WEJHEROWO 10 km 00:49:28.34 12.13 00:04:56
26 102 PSZENNY PIOTR M 23 m 23 REDA 10 km 00:49:42.10 12.07 00:04:58
27 72 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 24 m 24 WEJHEROWO 10 km 00:49:43.12 12.07 00:04:58
28 58 ENGLERT PAWEŁ M 25 m 25 GDYNIA BHMW_GDYNIA 10 km 00:49:58.82 12.01 00:04:59
29 61 GÓRSKA-KOBYLSKA ANETA K 4 k 4 REDA RUNEDA 10 km 00:50:07.01 11.97 00:05:00
30 88 ZIELONKA ADAM M 26 m 26 GDYNIA 10 km 00:51:01.17 11.76 00:05:06
31 55 BOZA BEATA K 5 k 5 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM 10 km 00:52:34.48 11.41 00:05:15
32 74 PAPROCKA ANNA K 6 k 6 GDAŃSK 10 km 00:53:04.12 11.31 00:05:18
33 76 PAPROCKI MARCIN M 27 m 27 GDAŃSK 10 km 00:53:05.10 11.3 00:05:18
34 89 ZIELONKA JAN M 28 m 28 GDYNIA 10 km 00:53:23.90 11.24 00:05:20
35 56 DZIENISZ JUSTYNA K 7 k 7 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO 10 km 00:54:35.98 10.99 00:05:27
36 59 FELKNER ALICJA K 8 k 8 CIELE VILO 10 km 00:55:00.06 10.91 00:05:30
37 91 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 29 m 29 GDYNIA 10 km 01:07:52.16 8.84 00:06:47

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ