Bieg Cysterski
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 186 Michna Zofia Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole nr 2 w Pelplinie
2 158 Gałązka Pola Rudno Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole w Lignowach Szlacheckich
3 157 Gałązka Jan Rudno Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole w Lignowach Szlacheckich
4 180 Kosicki Igor Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole w Lignowach Szlacheckich
5 190 Nelke Eliza Tczew Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
6 191 Nelke Sara Tczew Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
7 203 baczewski Eryk kulice Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) ZKIW Kulice
8 151 BLOK STANISŁAW PELPLIN Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) KS BLOCZEK TEAM PELPLIN
9 184 Kurek Maria Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole przy ZKiW w Rudnie
10 183 Kurek Maciej Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole przy ZKiW w Rudnie
11 181 Kowalke Kacper Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
12 199 Świątkowska Wiktoria Gdynia Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
13 198 Śledź Melania Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
14 194 Patora Ernest Greblin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
15 195 Sikora Franciszek Gręblin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) ZKIW RUDNO
16 172 Jasińska Amelia Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Szkoła Rudno
17 202 Wysocka Alicja Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) ZKIW RUDNO
18 165 Hoffman Jan Dzierzgoń Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
19 201 Weremczuk Lila Minięta Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
20 179 Konowalik Laura Dzierzgoń Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
21 166 Hoffman Kasia Dzierzgoń Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
22 155 Frątczak Antoni Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) ZKIW Kulice
23 196 Skweres Hania Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole Jedyneczka Pelplin
24 178 Konkel Tobiasz Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
25 177 Konkel Alex Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
26 173 Jaśniewski Piotruś Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
27 160 GOLICKI JULIAN Tczew Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
28 200 Teska Robert Gdynia Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
29 163 Grochocki Szymon Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
30 192 Paruch Aleks Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole Jedyneczka Pelplin
31 193 Paruch Maks Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole Jedyneczka Pelplin
32 152 Detmer Marek Sadlinki Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole Gama
33 153 Dubiel Aleksander Gniszewo Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
34 182 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
35 171 Jarosz Marcel Rajkowy Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
36 188 Mita Aleksander Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
37 159 Godlewska Antonina Malbork Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Godlewski Runners
38 187 MierzejewskI Nikodem Starogard Gdański Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
39 162 Górski Jakub Gręblin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole przy ZKiW w Rudnie
40 161 Górska Wiktoria Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole Jedyneczka Pelplin
41 175 Kolos Franciszek Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
42 176 Kolos Leon Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
43 164 Hering Nina Tczew Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Pogoń Tczew
44 168 JANIA EMILIA Suchy Dąb Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
45 167 JANIA CELINA Suchy Dąb Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
46 156 Fyda Alicja Rajkowy Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Szkoła Rajkowy
47 174 Kalinowski Antoni Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Bloczek Team
48 154 Felinski Jakub Pomyje Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole Jedyneczka Pelplin
49 185 Lilwic Kinga Pelplin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
50 170 Janka Nikodem Kulice Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
51 169 Janka Klaudia Kulice Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
52 189 Murawski Bartosz Zelgoszcz Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
53 197 Szwedowska Julia Kulice Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice


Wyświetleń: 6297

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ