Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 166 | Hoffman Kasia | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
2 | 179 | Konowalik Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
3 | 165 | Hoffman Jan | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
4 | 200 | Teska Robert | Gdynia | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
5 | 199 | Świątkowska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
6 | 153 | Dubiel Aleksander | Gniszewo | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
7 | 194 | Patora Ernest | Greblin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
8 | 195 | Sikora Franciszek | Gręblin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | ZKIW RUDNO | ||
9 | 162 | Górski Jakub | Gręblin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole przy ZKiW w Rudnie | ||
10 | 197 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
11 | 169 | Janka Klaudia | Kulice | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
12 | 170 | Janka Nikodem | Kulice | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
13 | 203 | baczewski Eryk | kulice | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | ZKIW Kulice | ||
14 | 180 | Kosicki Igor | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole w Lignowach Szlacheckich | ||
15 | 202 | Wysocka Alicja | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | ZKIW RUDNO | ||
16 | 172 | Jasińska Amelia | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Szkoła Rudno | ||
17 | 181 | Kowalke Kacper | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
18 | 183 | Kurek Maciej | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole przy ZKiW w Rudnie | ||
19 | 184 | Kurek Maria | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole przy ZKiW w Rudnie | ||
20 | 182 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Szkoła Podstawowa w Miłobądzu | ||
21 | 159 | Godlewska Antonina | Malbork | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Godlewski Runners | ||
22 | 201 | Weremczuk Lila | Minięta | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
23 | 198 | Śledź Melania | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
24 | 155 | Frątczak Antoni | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | ZKIW Kulice | ||
25 | 196 | Skweres Hania | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | ||
26 | 151 | BLOK STANISŁAW | PELPLIN | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
27 | 163 | Grochocki Szymon | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
28 | 178 | Konkel Tobiasz | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
29 | 175 | Kolos Franciszek | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
30 | 186 | Michna Zofia | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | ||
31 | 185 | Lilwic Kinga | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
32 | 174 | Kalinowski Antoni | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Bloczek Team | ||
33 | 176 | Kolos Leon | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
34 | 177 | Konkel Alex | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
35 | 161 | Górska Wiktoria | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | ||
36 | 188 | Mita Aleksander | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
37 | 193 | Paruch Maks | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | ||
38 | 192 | Paruch Aleks | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | ||
39 | 173 | Jaśniewski Piotruś | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
40 | 154 | Felinski Jakub | Pomyje | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | ||
41 | 171 | Jarosz Marcel | Rajkowy | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
42 | 156 | Fyda Alicja | Rajkowy | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Szkoła Rajkowy | ||
43 | 158 | Gałązka Pola | Rudno | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole w Lignowach Szlacheckich | ||
44 | 157 | Gałązka Jan | Rudno | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole w Lignowach Szlacheckich | ||
45 | 152 | Detmer Marek | Sadlinki | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole Gama | ||
46 | 187 | MierzejewskI Nikodem | Starogard Gdański | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
47 | 168 | JANIA EMILIA | Suchy Dąb | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
48 | 167 | JANIA CELINA | Suchy Dąb | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
49 | 160 | GOLICKI JULIAN | Tczew | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
50 | 190 | Nelke Eliza | Tczew | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
51 | 191 | Nelke Sara | Tczew | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
52 | 164 | Hering Nina | Tczew | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Pogoń Tczew | ||
53 | 189 | Murawski Bartosz | Zelgoszcz | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) |
Wyświetleń: 15378