Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 217 | KRYGER JAN | TCZEW | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | MKS SAMBOR TCZEW | ||
2 | 220 | Kwaśnik Oliwia | Tczew | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Katolicka Szkoła Podstawowa w Tczewie | ||
3 | 205 | Burda Hania | Malbork | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
4 | 215 | Król Zofia | Tczew | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Podstawowa nr10 Tczew | ||
5 | 214 | Kropisz Karol | Rajkowy | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Rajkowy | ||
6 | 204 | BLOK MAJA | PELPLIN | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
7 | 218 | KUC IGOR | Owidz | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
8 | 224 | Michalski Aleks | Poliksy | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
9 | 231 | Walkusz Julian | Koteże | Republika Południowej Afryki | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Podstawowa nr 4 Starogard Gdański | ||
10 | 234 | Zieliński Adam | Pelplin | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie | ||
11 | 221 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła podstawowa w Jabłowie | ||
12 | 228 | Skweres Zosia | Pelplin | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Podstawowa nr 1 Pelplin | ||
13 | 233 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | |||
14 | 212 | Jaśniewska Maja | Pelplin | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Bloczek Team | ||
15 | 209 | Gasińska Karolina | Tczew | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Podstawowa Szkoła Sportowa nr 2 w Tczewie | ||
16 | 206 | Czarnecki Alan | Pelplin | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Podstawowa nr 1 Pelplin | ||
17 | 208 | Detmer David | Sadlinki | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | |||
18 | 227 | Myrda Antoni | Wielki Garc | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | |||
19 | 216 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Podstawowa w Miłobądzu | ||
20 | 210 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Godlewski Runners/ Sp 2 Malbork | ||
21 | 223 | Lic Zuzia | Tczew | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Mks sambor tczew | ||
22 | 211 | Habas Franciszek | Pelplin | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | |||
23 | 225 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | |||
24 | 219 | Kulczyńska Agata | Kulice | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | ZKIW Kulice | ||
25 | 207 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Podstawowa nr 25 | ||
26 | 213 | Kowalczyk Alan | Gręblin | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Rudno | ||
27 | 222 | Libiszewski Igor | Pelplin | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | |||
28 | 230 | Śledź Marcel | Pelplin | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | |||
29 | 226 | Murawski Dawid | Zelgoszcz | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | |||
30 | 232 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | ACTIVE FLOW | |||
31 | 229 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice |
Wyświetleń: 15347