Bieg Cysterski
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 59 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5 km Piękny opłacono on-line
2 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Bieg 5 km
3 4 Bloch Przemysław Czersk Bieg 5 km Biegające Śliwice opłacono on-line
4 165 Hoffman Jan Dzierzgoń Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
5 166 Hoffman Kasia Dzierzgoń Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
6 179 Konowalik Laura Dzierzgoń Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
7 266 JABŁOŃSKA Laura Dzierzgoń Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
8 274 Mańka Marika Dzierzgoń Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
9 276 Stępak Małgosia Dzierzgoń Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
10 283 Woźniak Nadia Dzierzgoń Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
11 245 Majewska Marcelina Dzierzgoń Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
12 251 Pietrzela Noemi Dzierzgoń Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
13 45 Kacperski Bartek Dzierzgoń Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
14 65 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
15 46 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
16 64 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
17 97 Sowa Renata Elbląg Bieg 5 km opłacono on-line
18 207 Czerniak Julia Elbląg Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Szkoła Podstawowa nr 25
19 Ślęzak Adam Elbląg Bieg 5 km OSP POGRODZIE
20 112 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
21 123 Ziąber Joanna Gdansk Bieg 5 km opłacono on-line
22 77 Nawrocki Mariusz Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
23 120 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg 5 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
24 36 Hinc Stanisław Gdańsk Bieg 5 km Żarta Wataha opłacono on-line
25 35 Hinc Aldona Gdańsk Bieg 5 km Żarta Wataha opłacono on-line
26 81 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
27 114 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
28 115 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Bieg 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
29 19 Dalke Jowita Gdańsk Bieg 5 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
30 76 Nawrocki Dariusz Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
31 Łubkowska Graźyna Gdańsk Bieg 5 km
32 58 Kwaśnik Jan Gdańsk Bieg 5 km Fighting Runners opłacono on-line
33 107 Szumacher Jakub Gdańsk Bieg 5 km ADVA opłacono on-line
34 289 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007)
35 254 Suwara Konrad Gdańsk Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012)
36 199 Świątkowska Wiktoria Gdynia Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
37 280 Teska Patrycja Gdynia Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) Biegun OCR Team
38 200 Teska Robert Gdynia Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
39 47 Kaiser Krzysztof Gniew Bieg 5 km Kierowcy Ciężarówek opłacono on-line
40 63 Malinowska Karolina GNIEW Bieg 5 km opłacono on-line
41 247 Mazur Oliwia Gniew Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) Szkoła Podstawowa nr 1 Pelplin
42 153 Dubiel Aleksander Gniszewo Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
43 44 Jarosz Mateusz Jarosz Gorzędziej Bieg 5 km opłacono on-line
44 106 Szramke Paulina Grabowiec Bieg 5 km opłacono on-line
45 194 Patora Ernest Greblin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
46 162 Górski Jakub Gręblin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole przy ZKiW w Rudnie
47 243 Kukczyńska Zuzanna Gręblin Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) ZKiW w Rudnie
48 213 Kowalczyk Alan Gręblin Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Szkoła Rudno
49 60 Lewandowska Katarzyna Gręblin Bieg 5 km Biegam bo lubię Pelplin opłacono on-line
50 195 Sikora Franciszek Gręblin Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) ZKIW RUDNO
51 221 Labuda Mateusz Jabłowo Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Szkoła podstawowa w Jabłowie
52 53 Kordunowski Tomasz Jeleń Bieg 5 km Team Tapflo / OSP Jeleń opłacono on-line
53 Zaręba Beata Kaliska Bieg 5 km niezrzeszona
54 93 Schramke Maciej Kokoszkowy Bieg 5 km Red Dragons opłacono on-line
55 231 Walkusz Julian Koteże Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Podstawowa nr 4 Starogard Gdański
56 256 Walkusz Bianka Koteże Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
57 9 Choinska Jagoda Kulice Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) KS GP "SPRINT" KULICE opłacono
58 55 Kozłowska Dominika Kulice Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono
59 169 Janka Klaudia Kulice Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
60 203 baczewski Eryk kulice Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) ZKIW Kulice
61 170 Janka Nikodem Kulice Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
62 297 Wszelak Filip Kulice Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) ZKIW Kulice
63 273 Kulczyński Julian Kulice Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) ZKIW Kulice
64 219 Kulczyńska Agata Kulice Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) ZKIW Kulice
65 278 Szwedowski Kacper Kulice Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
66 277 Szwedowska Laura Kulice Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
67 229 Szwedowska Martyna Kulice Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
68 197 Szwedowska Julia Kulice Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
69 109 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono
70 23 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn Bieg 5 km opłacono on-line
71 21 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5 km opłacono on-line
72 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Bieg 5 km
73 51 Korczak Jakub Korczak Kwidzyn Bieg 5 km opłacono on-line
74 86 Radomiński Kamil Kwidzyn Bieg 5 km Wyższa Szkoła Bankowa opłacono on-line
75 54 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5 km drużyna szpiku opłacono on-line
76 111 Śmigielski Mariusz Kwidzyn Bieg 5 km opłacono on-line
77 78 Olszewski Łukasz Kwidzyn Bieg 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
78 22 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg 5 km opłacono
79 113 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg 5 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono on-line
80 94 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5 km opłacono on-line
81 180 Kosicki Igor Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole w Lignowach Szlacheckich
82 172 Jasińska Amelia Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Szkoła Rudno
83 202 Wysocka Alicja Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) ZKIW RUDNO
84 285 Wysocka Agata Lignowy Szlacheckie Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) ZKIW RUDNO
85 239 Jasiński Igor Lignowy Szlacheckie Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) Szkoła Rudno
86 181 Kowalke Kacper Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi)
87 183 Kurek Maciej Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole przy ZKiW w Rudnie
88 184 Kurek Maria Lignowy Szlacheckie Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole przy ZKiW w Rudnie
89 103 Szarmach Anna Lubichowo Bieg 5 km opłacono on-line
90 Dubiella Monika Lubichowo Bieg 5 km LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz
91 241 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
92 216 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
93 182 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
94 205 Burda Hania Malbork Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
95 8 Burda Dorota Malbork Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
96 159 Godlewska Antonina Malbork Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) Godlewski Runners
97 210 Godlewska Małgorzata Malbork Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) Godlewski Runners/ Sp 2 Malbork
98 267 Kamrowska Zuzanna Małe Walichnowy Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) Podstawowa Małe Walichnowy
99 1 Adamczyk Krzysztof Małe Walichnowy Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) opłacono on-line
100 201 Weremczuk Lila Minięta Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ


Wyświetleń: 6291

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ