Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg 5 km | Piękny | opłacono on-line | |
2 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Polska | Bieg 5 km | ||||
3 | 4 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | Bieg 5 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | |
4 | 166 | Hoffman Kasia | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
5 | 179 | Konowalik Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
6 | 266 | JABŁOŃSKA Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
7 | 274 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
8 | 276 | Stępak Małgosia | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
9 | 283 | Woźniak Nadia | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
10 | 245 | Majewska Marcelina | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
11 | 251 | Pietrzela Noemi | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
12 | 45 | Kacperski Bartek | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
13 | 65 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
14 | 46 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
15 | 64 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
16 | 165 | Hoffman Jan | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
17 | 97 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
18 | 207 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Podstawowa nr 25 | ||
19 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg 5 km | OSP POGRODZIE | |||
20 | 112 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | |
21 | 123 | Ziąber Joanna | Gdansk | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
22 | 76 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
23 | 58 | Kwaśnik Jan | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Fighting Runners | opłacono on-line | |
24 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | ||||
25 | 289 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | |||
26 | 254 | Suwara Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | |||
27 | 36 | Hinc Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Żarta Wataha | opłacono on-line | |
28 | 35 | Hinc Aldona | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Żarta Wataha | opłacono on-line | |
29 | 19 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |
30 | 115 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
31 | 120 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |
32 | 77 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
33 | 81 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
34 | 114 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
35 | 107 | Szumacher Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | ADVA | opłacono on-line | |
36 | 199 | Świątkowska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
37 | 280 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | Biegun OCR Team | ||
38 | 200 | Teska Robert | Gdynia | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
39 | 47 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | Bieg 5 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | |
40 | 63 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
41 | 247 | Mazur Oliwia | Gniew | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | Szkoła Podstawowa nr 1 Pelplin | ||
42 | 153 | Dubiel Aleksander | Gniszewo | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
43 | 44 | Jarosz Mateusz Jarosz | Gorzędziej | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
44 | 106 | Szramke Paulina | Grabowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
45 | 194 | Patora Ernest | Greblin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
46 | 195 | Sikora Franciszek | Gręblin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | ZKIW RUDNO | ||
47 | 213 | Kowalczyk Alan | Gręblin | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Rudno | ||
48 | 60 | Lewandowska Katarzyna | Gręblin | Polska | Bieg 5 km | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line | |
49 | 162 | Górski Jakub | Gręblin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole przy ZKiW w Rudnie | ||
50 | 243 | Kukczyńska Zuzanna | Gręblin | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | ZKiW w Rudnie | ||
51 | 221 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła podstawowa w Jabłowie | ||
52 | 53 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | Bieg 5 km | Team Tapflo / OSP Jeleń | opłacono on-line | |
53 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg 5 km | niezrzeszona | |||
54 | 93 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Bieg 5 km | Red Dragons | opłacono on-line | |
55 | 231 | Walkusz Julian | Koteże | Republika Południowej Afryki | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Podstawowa nr 4 Starogard Gdański | ||
56 | 256 | Walkusz Bianka | Koteże | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | ||
57 | 278 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
58 | 277 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
59 | 229 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
60 | 197 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
61 | 109 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono | |
62 | 169 | Janka Klaudia | Kulice | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
63 | 170 | Janka Nikodem | Kulice | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
64 | 273 | Kulczyński Julian | Kulice | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | ZKIW Kulice | ||
65 | 219 | Kulczyńska Agata | Kulice | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | ZKIW Kulice | ||
66 | 297 | Wszelak Filip | Kulice | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | ZKIW Kulice | ||
67 | 55 | Kozłowska Dominika | Kulice | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono | |
68 | 203 | baczewski Eryk | kulice | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | ZKIW Kulice | ||
69 | 9 | Choinska Jagoda | Kulice | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | KS GP "SPRINT" KULICE | opłacono | |
70 | 22 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | opłacono | ||
71 | 86 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | Wyższa Szkoła Bankowa | opłacono on-line | |
72 | 51 | Korczak Jakub Korczak | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
73 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | ||||
74 | 21 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
75 | 78 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | |
76 | 54 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | drużyna szpiku | opłacono on-line | |
77 | 23 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
78 | 111 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
79 | 113 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg 5 km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line | |
80 | 94 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
81 | 183 | Kurek Maciej | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole przy ZKiW w Rudnie | ||
82 | 184 | Kurek Maria | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole przy ZKiW w Rudnie | ||
83 | 239 | Jasiński Igor | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | Szkoła Rudno | ||
84 | 181 | Kowalke Kacper | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
85 | 172 | Jasińska Amelia | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Szkoła Rudno | ||
86 | 180 | Kosicki Igor | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole w Lignowach Szlacheckich | ||
87 | 285 | Wysocka Agata | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | ZKIW RUDNO | ||
88 | 202 | Wysocka Alicja | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | ZKIW RUDNO | ||
89 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg 5 km | LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz | |||
90 | 103 | Szarmach Anna | Lubichowo | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
91 | 241 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | Szkoła Podstawowa w Miłobądzu | ||
92 | 216 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Podstawowa w Miłobądzu | ||
93 | 182 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Szkoła Podstawowa w Miłobądzu | ||
94 | 159 | Godlewska Antonina | Malbork | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Godlewski Runners | ||
95 | 210 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Godlewski Runners/ Sp 2 Malbork | ||
96 | 205 | Burda Hania | Malbork | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
97 | 8 | Burda Dorota | Malbork | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
98 | 267 | Kamrowska Zuzanna | Małe Walichnowy | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | Podstawowa Małe Walichnowy | ||
99 | 1 | Adamczyk Krzysztof | Małe Walichnowy | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | ||
100 | 257 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ |
Wyświetleń: 15133