Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 233 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | |||
102 | 123 | Ziąber Joanna | Gdansk | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
103 | 77 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
104 | 103 | Szarmach Anna | Lubichowo | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
105 | 286 | Bukowski Fabian | Rożental | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | |||
106 | 72 | Mołodyński Robert | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | ||
107 | 108 | Szumacher Marta | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | ||
108 | 81 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
109 | 111 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
110 | 41 | Iwanowicz Adam | Tczew | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | ||
111 | 118 | Wągiel Jakub | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | 1 LO Starogard Gdański | opłacono on-line | |
112 | 83 | Piaskowski Mateusz | Sumin | Polska | Bieg 5 km | 1 LO Starogard Gdański | opłacono on-line | |
113 | 232 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | ACTIVE FLOW | |||
114 | 107 | Szumacher Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | ADVA | opłacono on-line | |
115 | 62 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |
116 | 87 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | Bieg 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |
117 | 91 | Rytlewski Michał | Śliwice | Polska | Bieg 5 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | |
118 | 4 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | Bieg 5 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | |
119 | 20 | Demirski Marek | Śliwice | Polska | Bieg 5 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | |
120 | 42 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
121 | 26 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
122 | 27 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
123 | 17 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
124 | 18 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
125 | 39 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
126 | 40 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
127 | 100 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
128 | 24 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
129 | 101 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
130 | 29 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
131 | 70 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line | |
132 | 69 | Michna Daniel | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line | |
133 | 68 | Michna Agnieszka | Pelplin | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line | ||
134 | 60 | Lewandowska Katarzyna | Gręblin | Polska | Bieg 5 km | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line | |
135 | 280 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | Biegun OCR Team | ||
136 | 174 | Kalinowski Antoni | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Bloczek Team | ||
137 | 294 | Roskosz Kacper | Pelplin | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | Bloczek Team | ||
138 | 212 | Jaśniewska Maja | Pelplin | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Bloczek Team | ||
139 | 166 | Hoffman Kasia | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
140 | 179 | Konowalik Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
141 | 266 | JABŁOŃSKA Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
142 | 257 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
143 | 275 | Panuś Anna | stanowo | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
144 | 250 | Panuś Igor | stanowo | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
145 | 274 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
146 | 276 | Stępak Małgosia | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
147 | 283 | Woźniak Nadia | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
148 | 245 | Majewska Marcelina | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
149 | 125 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
150 | 251 | Pietrzela Noemi | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
151 | 45 | Kacperski Bartek | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
152 | 65 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
153 | 46 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
154 | 64 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
155 | 248 | Michalski Ignacy | Poliksy | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
156 | 224 | Michalski Aleks | Poliksy | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
157 | 165 | Hoffman Jan | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
158 | 205 | Burda Hania | Malbork | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
159 | 8 | Burda Dorota | Malbork | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
160 | 201 | Weremczuk Lila | Minięta | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
161 | 54 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | drużyna szpiku | opłacono on-line | |
162 | 88 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | |
163 | 290 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | FC Konstytucja | ||
164 | 264 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | FC Konstytucja | ||
165 | 58 | Kwaśnik Jan | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Fighting Runners | opłacono on-line | |
166 | 112 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | |
167 | 159 | Godlewska Antonina | Malbork | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Godlewski Runners | ||
168 | 210 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Godlewski Runners/ Sp 2 Malbork | ||
169 | 220 | Kwaśnik Oliwia | Tczew | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Katolicka Szkoła Podstawowa w Tczewie | ||
170 | 47 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | Bieg 5 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | |
171 | 110 | Śledź Mikołaj | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | KKP | opłacono on-line | |
172 | 116 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | |
173 | 278 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
174 | 277 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
175 | 229 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
176 | 197 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
177 | 109 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono | |
178 | 95 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line | |
179 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||
180 | 55 | Kozłowska Dominika | Kulice | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono | |
181 | 287 | Choinska Jagoda | Stocki Młyn | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice, LO Pelplin | ||
182 | 218 | KUC IGOR | Owidz | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
183 | 204 | BLOK MAJA | PELPLIN | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
184 | 242 | KUC JAKUB | Owidz | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
185 | 272 | KUC INGA | Owidz | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
186 | 151 | BLOK STANISŁAW | PELPLIN | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
187 | 262 | Delewska Hanna | Rożental | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | KS GP 'Sprint' Kulice | ||
188 | 291 | Kozłowska Dominika | Smętówko | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | KS GP 'Sprint' Kulice | ||
189 | 237 | Delewska Marta | Rożental | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | KS GP 'Sprint' Kulice | ||
190 | 121 | Wójcicki Kuba | Smetowo | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | KS GP "SPRINT" KULICE | opłacono | |
191 | 9 | Choinska Jagoda | Kulice | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | KS GP "SPRINT" KULICE | opłacono | |
192 | 235 | Bukowska Maja | Pelplin | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | KS GP "SPRINT" KULICE | ||
193 | 37 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |
194 | 57 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |
195 | 78 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | |
196 | 288 | Choinski Konrad | Stocki Młyn | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | Liceum Ogólnokształcące w Pelplinie | ||
197 | 49 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
198 | 115 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
199 | 114 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
200 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg 5 km | LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz |
Wyświetleń: 15165