Bieg Główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Suwińska Zuzanna Gdynia Bieg Główny
2 Popławski Andrzej Gdańsk Bieg Główny
3 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg Główny drużyna szpiku
4 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega
5 Jackiewicz Monika Kazanice Bieg Główny
6 Janicki Zbiganiew Prabuty Bieg Główny BIKE CLUB PRABUTY
7 Łukomski Andrzej Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
8 Jankowski Piotr Iława Bieg Główny Rezerwowe Psy
9 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg Główny
10 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny
11 Tyburski Igor Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
12 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg Główny
13 Horbaczewski Mariusz Gdańsk Bieg Główny
14 Olejarz Artur Zielona Góra Bieg Główny MKL Szczecin/12 bdow
15 Dubiella Monika Lubichowo Bieg Główny LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz
16 Rycąbel Bogdan Kwidzyn Bieg Główny
17 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg Główny Talex Borzytuchom
18 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg Główny TRI STAROGARD GD
19 Reks Bernard Prabuty Bieg Główny
20 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg Główny PackMan Team
21 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg Główny Biegam czystą przyjemnością
22 Sieniek Krzysztof Licze Bieg Główny
23 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg Główny
24 Filipów Tadeusz Lębork Bieg Główny niezrzeszony
25 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Główny Traktor team gmina Kwidzyn
26 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny Traktor team gm kwidzyn
27 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Główny
28 Welsand Mariusz Prabuty Bieg Główny Kwidzyn Biega
29 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg Główny AZS UWM OLSZTYN
30 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny Są Wolniejsi
31 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg Główny
32 Ptashuk Katsiaryna Ptashuk Leszno Bieg Główny Achilles - Leszno
33 korzec Anna korzec Kwidzyn Bieg Główny
34 Przybyła Agnieszka Iława Bieg Główny Run Goku Team
35 Przybyła Adrian Iława Bieg Główny Run Goku Team
36 Suliński Darek Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
37 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg Główny First Malbork Team
38 Kawecki Piotr Cygany Bieg Główny
39 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny
40 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
41 gąsior paweł susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
42 Cebula Bogdan Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
43 Suski Mateusz Susz Bieg Główny SUSKI TEAM
44 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny OSP POGRODZIE
45 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny SKL FILIPPIDES
46 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny Gmina Gardeja Biega
47 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg Główny
48 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny Sztum Biega
49 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg Główny
50 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny
51 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny


Wyświetleń: 2111

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ