Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg Główny
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny
3 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg Główny
4 Kawecki Piotr Cygany Bieg Główny
5 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny OSP POGRODZIE
6 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg Główny
7 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny Gmina Gardeja Biega
8 Horbaczewski Mariusz Gdańsk Bieg Główny
9 Popławski Andrzej Gdańsk Bieg Główny
10 Suwińska Zuzanna Gdynia Bieg Główny
11 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg Główny PackMan Team
12 Przybyła Adrian Iława Bieg Główny Run Goku Team
13 Przybyła Agnieszka Iława Bieg Główny Run Goku Team
14 Jankowski Piotr Iława Bieg Główny Rezerwowe Psy
15 Jackiewicz Monika Kazanice Bieg Główny
16 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega
17 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg Główny Biegam czystą przyjemnością
18 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg Główny drużyna szpiku
19 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny
20 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg Główny
21 korzec Anna korzec Kwidzyn Bieg Główny
22 Rycąbel Bogdan Kwidzyn Bieg Główny
23 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny
24 Ptashuk Katsiaryna Ptashuk Leszno Bieg Główny Achilles - Leszno
25 Filipów Tadeusz Lębork Bieg Główny niezrzeszony
26 Sieniek Krzysztof Licze Bieg Główny
27 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Główny Traktor team gmina Kwidzyn
28 Dubiella Monika Lubichowo Bieg Główny LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz
29 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg Główny First Malbork Team
30 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg Główny AZS UWM OLSZTYN
31 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny Są Wolniejsi
32 Reks Bernard Prabuty Bieg Główny
33 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg Główny
34 Welsand Mariusz Prabuty Bieg Główny Kwidzyn Biega
35 Janicki Zbiganiew Prabuty Bieg Główny BIKE CLUB PRABUTY
36 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny SKL FILIPPIDES
37 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg Główny TRI STAROGARD GD
38 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
39 Suliński Darek Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
40 Suski Mateusz Susz Bieg Główny SUSKI TEAM
41 gąsior paweł susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
42 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Główny
43 Łukomski Andrzej Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
44 Cebula Bogdan Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
45 Tyburski Igor Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
46 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny
47 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg Główny
48 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny Sztum Biega
49 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg Główny Talex Borzytuchom
50 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny Traktor team gm kwidzyn
51 Olejarz Artur Zielona Góra Bieg Główny MKL Szczecin/12 bdow


Wyświetleń: 3023

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ