Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg Główny | ||
2 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Główny | ||
3 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny | ||
4 | Kawecki Piotr | Cygany | Polska | Bieg Główny | ||
5 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny | OSP POGRODZIE | |
6 | Zdanowicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny | ||
7 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | |
8 | Popławski Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | ||
9 | Horbaczewski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | ||
10 | Suwińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg Główny | ||
11 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg Główny | PackMan Team | |
12 | Jankowski Piotr | Iława | Polska | Bieg Główny | Rezerwowe Psy | |
13 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | Bieg Główny | Run Goku Team | |
14 | Przybyła Agnieszka | Iława | Polska | Bieg Główny | Run Goku Team | |
15 | Jackiewicz Monika | Kazanice | Polska | Bieg Główny | ||
16 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny | Kurzętnik Biega | |
17 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | drużyna szpiku | |
18 | Rycąbel Bogdan | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | ||
19 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | Biegam czystą przyjemnością | |
20 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | ||
21 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | ||
22 | korzec Anna korzec | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny | ||
23 | Bulik Grażyna | Laseczno | Polska | Bieg Główny | ||
24 | Ptashuk Katsiaryna Ptashuk | Leszno | Białoruś | Bieg Główny | Achilles - Leszno | |
25 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Bieg Główny | niezrzeszony | |
26 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg Główny | Traktor team gmina Kwidzyn | |
27 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Bieg Główny | ||
28 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg Główny | LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz | |
29 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg Główny | First Malbork Team | |
30 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg Główny | Są Wolniejsi | |
31 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | Bieg Główny | AZS UWM OLSZTYN | |
32 | Reks Bernard | Prabuty | Polska | Bieg Główny | ||
33 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg Główny | ||
34 | Welsand Mariusz | Prabuty | Polska | Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |
35 | Janicki Zbiganiew | Prabuty | Polska | Bieg Główny | BIKE CLUB PRABUTY | |
36 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg Główny | TRI STAROGARD GD | |
37 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny | SKL FILIPPIDES | |
38 | Suliński Darek | Susz | Polska | Bieg Główny | Rozbiegany Susz | |
39 | Suski Mateusz | Susz | Polska | Bieg Główny | SUSKI TEAM | |
40 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Polska | Bieg Główny | Rozbiegany Susz | |
41 | gąsior paweł | susz | Polska | Bieg Główny | Rozbiegany Susz | |
42 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg Główny | Sztum Biega | |
43 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | |
44 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | |
45 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg Główny | ||
46 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg Główny | ||
47 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | |
48 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg Główny | ||
49 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Polska | Bieg Główny | Talex Borzytuchom | |
50 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg Główny | Traktor team gm kwidzyn | |
51 | Olejarz Artur | Zielona Góra | Polska | Bieg Główny | MKL Szczecin/12 bdow |
Wyświetleń: 4404