Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny
2 Kawecki Piotr Cygany Bieg Główny
3 Reks Bernard Prabuty Bieg Główny
4 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny
5 Horbaczewski Mariusz Gdańsk Bieg Główny
6 Popławski Andrzej Gdańsk Bieg Główny
7 Suwińska Zuzanna Gdynia Bieg Główny
8 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg Główny
9 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Główny
10 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny
11 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg Główny
12 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg Główny
13 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny
14 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg Główny
15 Jackiewicz Monika Kazanice Bieg Główny
16 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg Główny
17 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg Główny
18 korzec Anna korzec Kwidzyn Bieg Główny
19 Sieniek Krzysztof Licze Bieg Główny
20 Rycąbel Bogdan Kwidzyn Bieg Główny
21 Ptashuk Katsiaryna Ptashuk Leszno Bieg Główny Achilles - Leszno
22 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg Główny AZS UWM OLSZTYN
23 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg Główny Biegam czystą przyjemnością
24 Janicki Zbiganiew Prabuty Bieg Główny BIKE CLUB PRABUTY
25 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg Główny drużyna szpiku
26 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg Główny First Malbork Team
27 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny Gmina Gardeja Biega
28 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega
29 Welsand Mariusz Prabuty Bieg Główny Kwidzyn Biega
30 Łukomski Andrzej Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
31 Cebula Bogdan Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
32 Tyburski Igor Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
33 Dubiella Monika Lubichowo Bieg Główny LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz
34 Olejarz Artur Zielona Góra Bieg Główny MKL Szczecin/12 bdow
35 Filipów Tadeusz Lębork Bieg Główny niezrzeszony
36 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny OSP POGRODZIE
37 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg Główny PackMan Team
38 Jankowski Piotr Iława Bieg Główny Rezerwowe Psy
39 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
40 Suliński Darek Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
41 gąsior paweł susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
42 Przybyła Adrian Iława Bieg Główny Run Goku Team
43 Przybyła Agnieszka Iława Bieg Główny Run Goku Team
44 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny Są Wolniejsi
45 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny SKL FILIPPIDES
46 Suski Mateusz Susz Bieg Główny SUSKI TEAM
47 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny Sztum Biega
48 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg Główny Talex Borzytuchom
49 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny Traktor team gm kwidzyn
50 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Główny Traktor team gmina Kwidzyn
51 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg Główny TRI STAROGARD GD


Wyświetleń: 2911

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ