Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AZS UWM OLSZTYN
1 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg Główny AZS UWM OLSZTYN
Achilles - Leszno
2 Ptashuk Katsiaryna Ptashuk Leszno Bieg Główny Achilles - Leszno
BIKE CLUB PRABUTY
3 Janicki Zbiganiew Prabuty Bieg Główny BIKE CLUB PRABUTY
Biegam czystą przyjemnością
4 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg Główny Biegam czystą przyjemnością
First Malbork Team
5 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg Główny First Malbork Team
Gmina Gardeja Biega
6 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny Gmina Gardeja Biega
Kurzętnik Biega
7 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega
Kwidzyn Biega
8 Welsand Mariusz Prabuty Bieg Główny Kwidzyn Biega
LKS Zantyr Sztum
9 Łukomski Andrzej Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
10 Tyburski Igor Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
11 Cebula Bogdan Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz
12 Dubiella Monika Lubichowo Bieg Główny LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz
MKL Szczecin/12 bdow
13 Olejarz Artur Zielona Góra Bieg Główny MKL Szczecin/12 bdow
OSP POGRODZIE
14 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny OSP POGRODZIE
PackMan Team
15 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg Główny PackMan Team
Rezerwowe Psy
16 Jankowski Piotr Iława Bieg Główny Rezerwowe Psy
Rozbiegany Susz
17 Suliński Darek Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
18 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
19 gąsior paweł susz Bieg Główny Rozbiegany Susz
Run Goku Team
20 Przybyła Agnieszka Iława Bieg Główny Run Goku Team
21 Przybyła Adrian Iława Bieg Główny Run Goku Team
SKL FILIPPIDES
22 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny SKL FILIPPIDES
SUSKI TEAM
23 Suski Mateusz Susz Bieg Główny SUSKI TEAM
Sztum Biega
24 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny Sztum Biega
Są Wolniejsi
25 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny Są Wolniejsi
TRI STAROGARD GD
26 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg Główny TRI STAROGARD GD
Talex Borzytuchom
27 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg Główny Talex Borzytuchom
Traktor team gmina Kwidzyn
28 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Główny Traktor team gmina Kwidzyn
Traktor team gm kwidzyn
29 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny Traktor team gm kwidzyn
_BRAK NAZWY_
30 Suwińska Zuzanna Gdynia Bieg Główny
31 Popławski Andrzej Gdańsk Bieg Główny
32 Jackiewicz Monika Kazanice Bieg Główny
33 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg Główny
34 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny
35 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg Główny
36 Horbaczewski Mariusz Gdańsk Bieg Główny
37 Rycąbel Bogdan Kwidzyn Bieg Główny
38 Reks Bernard Prabuty Bieg Główny
39 Sieniek Krzysztof Licze Bieg Główny
40 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg Główny
41 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Główny
42 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg Główny
43 korzec Anna korzec Kwidzyn Bieg Główny
44 Kawecki Piotr Cygany Bieg Główny
45 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny
46 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg Główny
47 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg Główny
48 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny
49 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny
drużyna szpiku
50 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg Główny drużyna szpiku
niezrzeszony
51 Filipów Tadeusz Lębork Bieg Główny niezrzeszony


Wyświetleń: 2994

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ