Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UWM OLSZTYN | |||||||||
1 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Bieg Główny | AZS UWM OLSZTYN | |||||
Achilles - Leszno | |||||||||
2 | Ptashuk Katsiaryna Ptashuk | Leszno | Bieg Główny | Achilles - Leszno | |||||
BIKE CLUB PRABUTY | |||||||||
3 | Janicki Zbiganiew | Prabuty | Bieg Główny | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
Biegam czystą przyjemnością | |||||||||
4 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Bieg Główny | Biegam czystą przyjemnością | |||||
First Malbork Team | |||||||||
5 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg Główny | First Malbork Team | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
6 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | |||||
Kurzętnik Biega | |||||||||
7 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Bieg Główny | Kurzętnik Biega | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
8 | Welsand Mariusz | Prabuty | Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
9 | Łukomski Andrzej | Sztum | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | |||||
10 | Tyburski Igor | Sztum | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | |||||
11 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | |||||
LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz | |||||||||
12 | Dubiella Monika | Lubichowo | Bieg Główny | LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz | |||||
MKL Szczecin/12 bdow | |||||||||
13 | Olejarz Artur | Zielona Góra | Bieg Główny | MKL Szczecin/12 bdow | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
14 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg Główny | OSP POGRODZIE | |||||
PackMan Team | |||||||||
15 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Bieg Główny | PackMan Team | |||||
Rezerwowe Psy | |||||||||
16 | Jankowski Piotr | Iława | Bieg Główny | Rezerwowe Psy | |||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
17 | Suliński Darek | Susz | Bieg Główny | Rozbiegany Susz | |||||
18 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Bieg Główny | Rozbiegany Susz | |||||
19 | gąsior paweł | susz | Bieg Główny | Rozbiegany Susz | |||||
Run Goku Team | |||||||||
20 | Przybyła Agnieszka | Iława | Bieg Główny | Run Goku Team | |||||
21 | Przybyła Adrian | Iława | Bieg Główny | Run Goku Team | |||||
SKL FILIPPIDES | |||||||||
22 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Bieg Główny | SKL FILIPPIDES | |||||
SUSKI TEAM | |||||||||
23 | Suski Mateusz | Susz | Bieg Główny | SUSKI TEAM | |||||
Sztum Biega | |||||||||
24 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg Główny | Sztum Biega | |||||
Są Wolniejsi | |||||||||
25 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Bieg Główny | Są Wolniejsi | |||||
TRI STAROGARD GD | |||||||||
26 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg Główny | TRI STAROGARD GD | |||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
27 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Bieg Główny | Talex Borzytuchom | |||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
28 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg Główny | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
29 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg Główny | Traktor team gm kwidzyn | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
30 | Suwińska Zuzanna | Gdynia | Bieg Główny | ||||||
31 | Popławski Andrzej | Gdańsk | Bieg Główny | ||||||
32 | Jackiewicz Monika | Kazanice | Bieg Główny | ||||||
33 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Bieg Główny | ||||||
34 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Bieg Główny | ||||||
35 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Bieg Główny | ||||||
36 | Horbaczewski Mariusz | Gdańsk | Bieg Główny | ||||||
37 | Rycąbel Bogdan | Kwidzyn | Bieg Główny | ||||||
38 | Reks Bernard | Prabuty | Bieg Główny | ||||||
39 | Sieniek Krzysztof | Licze | Bieg Główny | ||||||
40 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Bieg Główny | ||||||
41 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Bieg Główny | ||||||
42 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Bieg Główny | ||||||
43 | korzec Anna korzec | Kwidzyn | Bieg Główny | ||||||
44 | Kawecki Piotr | Cygany | Bieg Główny | ||||||
45 | Bulik Grażyna | Laseczno | Bieg Główny | ||||||
46 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Bieg Główny | ||||||
47 | Zdanowicz Paweł | Elbląg | Bieg Główny | ||||||
48 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg Główny | ||||||
49 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg Główny | ||||||
drużyna szpiku | |||||||||
50 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg Główny | drużyna szpiku | |||||
niezrzeszony | |||||||||
51 | Filipów Tadeusz | Lębork | Bieg Główny | niezrzeszony |
Wyświetleń: 4402