Bieg główny

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Start Meta 1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
1 24 OLEJARZ ARTUR M 1 M 30 ZIELONA GÓRA MKL SZCZECIN/12 BDOW Bieg główny 00:00:01.45 00:16:01.97 00:03:08.85 00:03:08.07 00:03:12.97 00:03:16.07 00:03:16.01
2 43 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 2 M 18 GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM Bieg główny 00:00:01.47 00:16:42.00 00:03:16.58 00:03:19.45 00:03:18.52 00:03:21.42 00:03:26.03
3 1 PRZYBYŁA ADRIAN M 3 M 30 IŁAWA RUN GOKU TEAM Bieg główny 00:00:01.71 00:16:55.81 00:03:20.32 00:03:15.94 00:03:22.31 00:03:27.01 00:03:30.23
4 46 ARENDT KACPER M 4 M 18 1 GRUDZIĄDZ OLIMPIA GRUDZIĄDZ Bieg główny 00:00:01.57 00:17:34.02 00:03:20.64 00:03:29.32 00:03:36.38 00:03:38.95 00:03:28.73
5 45 WIŚNIEWSKI DAMIAN M 5 M 18 2 GRUDZIĄDZ OLIMPIA GRUDZIĄDZ Bieg główny 00:00:01.62 00:17:44.82 00:03:25.52 00:03:31.35 00:03:37.04 00:03:37.57 00:03:33.34
6 25 JACKIEWICZ MONIKA K 1 K 18 KAZANICE Bieg główny 00:00:01.49 00:18:15.89 00:03:36.37 00:03:40.43 00:03:40.43 00:03:41.74 00:03:36.92
7 31 TYBURSKI IGOR M 6 M 18 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Bieg główny 00:00:02.15 00:18:59.64 00:03:24.52 00:03:40.65 00:03:51.37 00:04:02.91 00:04:00.19
8 40 CZAJA LESZEK M 7 M 40 1 STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 00:00:01.79 00:19:21.39 00:03:47.77 00:03:48.65 00:03:52.58 00:03:56.11 00:03:56.28
9 18 GĄSIOR PIOTR GĄSIOR M 8 M 30 1 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ Bieg główny 00:00:01.95 00:19:27.65 00:03:51.42 00:03:54.42 00:03:55.19 00:03:56.03 00:03:50.59
10 50 DUBIELLA MONIKA K 2 K 18 LUBICHOWO LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ Bieg główny 00:00:01.99 00:20:44.85 00:03:59.89 00:04:06.62 00:04:10.31 00:04:13.12 00:04:14.91
11 33 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 K 18 SZTUM Bieg główny 00:00:02.38 00:21:07.49 00:04:01.08 00:04:08.80 00:04:17.95 00:04:21.93 00:04:17.73
12 17 SIENIEK KRZYSZTOF M 9 M 40 2 LICZE Bieg główny 00:00:02.71 00:21:12.36 00:04:02.35 00:04:11.53 00:04:21.20 00:04:23.88 00:04:13.40
13 44 KUKAWKA MATEUSZ M 10 M 18 4 GRUDZIĄDZ OLIMPIA GRUDZIĄDZ Bieg główny 00:00:02.85 00:21:26.75 00:04:08.93 00:04:10.32 00:04:16.63 00:04:25.55 00:04:25.32
14 13 KAWECKI PIOTR M 11 M 30 2 CYGANY Bieg główny 00:00:03.62 00:21:28.68 00:04:08.73 00:04:10.63 00:04:18.64 00:04:25.19 00:04:25.49
15 10 KIL TYMOTEUSZ M 12 M 18 5 GDAKOWO Bieg główny 00:00:01.79 00:21:36.47 00:03:51.38 00:04:15.20 00:04:30.84 00:04:30.15 00:04:28.90
16 2 PRZYBYŁA AGNIESZKA K 4 K 18 1 IŁAWA RUN GOKU TEAM Bieg główny 00:00:02.36 00:21:45.98 00:04:03.11 00:04:10.96 00:04:24.14 00:04:31.62 00:04:36.15
17 21 CHABOWSKI TOMASZ M 13 M 50 1 SZTUM SZTUM BIEGA Bieg główny 00:00:02.71 00:22:34.96 00:04:21.84 00:04:30.16 00:04:37.89 00:04:34.08 00:04:30.99
18 36 BIELICKI WOJCIECH M 14 M 30 3 KWIDZYŃ LACROIX TEAM Bieg główny 00:00:02.38 00:22:47.90 00:04:01.55 00:04:23.35 00:04:50.58 00:04:52.44 00:04:39.98
19 20 GĄSIOR PAWEŁ M 15 M 30 4 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ Bieg główny 00:00:03.34 00:22:54.07 00:04:21.81 00:04:28.36 00:04:37.91 00:04:46.28 00:04:39.71
20 22 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 16 M 60 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Bieg główny 00:00:02.28 00:22:56.57 00:04:30.05 00:04:37.08 00:04:39.28 00:04:38.89 00:04:31.27
21 3 SZYSZKA RADOSŁAW M 17 M 30 5 BYDGOSZCZ Bieg główny 00:00:02.73 00:23:00.80 00:04:19.70 00:04:32.06 00:04:41.60 00:04:45.51 00:04:41.93
22 14 PETKA LUCYNA K 5 K 30 1 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES Bieg główny 00:00:02.36 00:23:04.37 00:04:16.26 00:04:35.47 00:04:41.55 00:04:46.57 00:04:44.52
23 7 HORBACZEWSKI MARIUSZ M 18 M 40 3 GDAŃSK Bieg główny 00:00:03.24 00:23:34.67 00:04:37.83 00:04:45.50 00:04:41.19 00:04:45.59 00:04:44.56
24 26 BULIK GRAŻYNA K 6 K 30 2 LASECZNO Bieg główny 00:00:02.64 00:24:05.34 00:04:20.24 00:04:43.00 00:05:01.17 00:05:02.19 00:04:58.74
25 29 DOMAŁA MICHAŁ M 19 M 40 4 IŁAWA REZERWOWE PSY Bieg główny 00:00:03.78 00:24:46.95 00:04:53.40 00:04:55.66 00:04:54.56 00:04:58.94 00:05:04.39
26 28 SŁAWIŃSKA ANNA K 7 K 30 3 POLSKA REZERWOWE PSY Bieg główny 00:00:03.06 00:25:14.98 00:04:53.92 00:05:02.76 00:05:09.41 00:05:12.42 00:04:56.47
27 48 RUSZKIEWICZ MAŁGORZATA K 8 K 30 4 SUSZ Bieg główny 00:00:03.95 00:25:23.92 00:04:52.71 00:05:02.44 00:05:10.09 00:05:11.33 00:05:07.35
28 6 WELSAND MARIUSZ M 20 M 30 6 PRABUTY KWIDZYN BIEGA Bieg główny 00:00:04.32 00:25:51.05 00:04:37.77 00:04:59.21 00:05:27.12 00:05:28.34 00:05:18.61
29 5 NADOLSKI TOMASZ M 21 M 40 5 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYNA Bieg główny 00:00:05.62 00:25:55.12 00:05:17.86 00:05:02.68 00:05:10.05 00:05:16.46 00:05:08.07
30 41 MILAS MARIUSZ M 22 M 60 2 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ Bieg główny 00:00:04.44 00:26:36.01 00:05:17.24 00:05:24.00 00:05:21.38 00:05:23.60 00:05:09.79
31 42 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M 23 M 50 2 KWIDZYN Bieg główny 00:00:05.33 00:26:38.75 00:05:11.92 00:05:19.63 00:05:22.62 00:05:26.42 00:05:18.16
32 4 CENDROWSKI KRZYSZTOF M 24 M 50 3 PRABUTY Bieg główny 00:00:06.45 00:26:58.75 00:06:13.35 00:05:32.88 00:05:22.29 00:05:13.68 00:04:36.55
33 34 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 25 M 30 7 SZTUM Bieg główny 00:00:03.89 00:27:11.44 00:05:11.66 00:05:15.42 00:05:34.41 00:05:36.44 00:05:33.51
34 35 STĘPNIAK BARBARA K 9 K 30 5 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ Bieg główny 00:00:05.24 00:27:29.35 00:05:35.02 00:05:26.96 00:05:25.30 00:05:34.88 00:05:27.19
35 37 TUMIŁOWICZ JERZY M 26 M 60 3 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Bieg główny 00:00:03.03 00:27:31.80 00:05:13.04 00:05:28.37 00:05:40.14 00:05:38.40 00:05:31.85
36 8 FEDORUK WOJCIECH M 27 M 18 6 PRABUTY Bieg główny 00:00:04.19 00:27:38.15 00:04:52.27 00:04:51.96 00:05:04.23 00:05:02.61 00:07:47.08
37 38 LULIŃSKA BOŻENA K 10 K 50 1 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ Bieg główny 00:00:05.08 00:28:00.00 00:05:41.37 00:05:42.90 00:05:36.28 00:05:37.29 00:05:22.16
38 9 JANICKI ZBIGANIEW M 28 M 50 4 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY Bieg główny 00:00:04.36 00:28:52.04 00:05:32.37 00:05:43.46 00:05:54.66 00:06:00.83 00:05:40.72
39 23 PAPIS MIROSŁAW M 29 M 60 4 PRABUTY Bieg główny 00:00:05.26 00:28:52.20 00:05:40.76 00:05:46.03 00:05:54.50 00:05:52.34 00:05:38.57
40 51 SUSKI MATEUSZ M 30 M 30 8 SUSZ SUSKI TEAM Bieg główny 00:00:06.31 00:30:47.21 00:05:36.30 00:05:59.90 00:06:15.46 00:06:29.82 00:06:25.73
41 11 SUWIŃSKA ZUZANNA K 11 K 18 2 GDYNIA BIKE U UP Bieg główny 00:00:05.76 00:31:10.99 00:06:03.04 00:06:05.11 00:06:19.91 00:06:25.41 00:06:17.52
42 15 KOŚKA TOMASZ M 31 M 30 9 SOPOT Bieg główny 00:00:04.79 00:31:27.34 00:09:53.53 00:05:08.81 00:05:10.81 00:04:54.33 00:06:19.86
43 19 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 32 M 60 5 BĄDKI Bieg główny 00:00:04.30 00:31:45.44 00:05:47.64 00:06:20.14 00:06:30.67 00:06:37.28 00:06:29.71
44 12 POPŁAWSKI ANDRZEJ M 33 M 30 10 GDAŃSK Bieg główny 00:00:05.74 00:33:07.14 00:06:03.07 00:06:27.23 00:06:48.01 00:07:03.44 00:06:45.39
45 32 RUCHLEWICZ URSZULA K 12 K 50 2 SZTUM Bieg główny 00:00:03.61 00:33:22.37 00:06:10.07 00:06:34.16 00:06:48.50 00:06:57.17 00:06:52.47
46 16 SZYMAŃSKI JERZY M 34 M 60 6 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA Bieg główny 00:00:03.96 00:34:52.50 00:06:36.90 00:07:01.94 00:07:07.70 00:07:11.38 00:06:54.58
47 39 KREŃSKA KATARZYNA K 13 K 50 3 IŁAWA Bieg główny 00:00:04.85 00:38:25.00 00:07:10.44 00:07:43.65 00:07:43.36 00:07:49.30 00:07:58.25

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ