Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uberman Paulinka | Gdańsk | Polska | 13:15 – 9 – 10 lat (dziewczynki) - rocznik 2011 – 2012 | Olimpijczyk | opłacono on-line |
2 | Biskup Bruno | Gdańsk | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
3 | Biskup Ignacy | Gdańsk | Polska | 14:30 – 13 – 15 lat (chłopcy) rocznik 2006 – 2008 | opłacono on-line | |
4 | Boruta-Jarosławska Joanna | Gdańsk | Polska | 11:00 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panie | opłacono on-line | |
5 | Tywusik Stanisław | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
6 | Kruk Natalia | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
7 | Tywusik Ryszard | Gdańsk | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
8 | Kruk Robert | Gdańsk | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
9 | Pellowska Anna | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
10 | Pellowska Maja | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
11 | Malinowska Ida | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
12 | Malinowska Nina | Gdańsk | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
13 | Portych Ernest | Gdańsk | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
14 | Pakura Maciej | Gdańsk | Polska | 14:00 – 11 – 12 lat (chłopcy) rocznik 2009 – 2010 | SP79 Gdańsk | opłacono on-line |
15 | Kobus Mia | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
16 | Zenevich Robert | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
17 | Wronka Estera | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
18 | Łuczkowska Natalia | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
19 | Bobrowski Krzysztof | Borkowo | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
20 | Boruta-Jarosławski Ryszard | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
21 | Boruta-Jarosławska Jagoda | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
22 | Baranowski Michał | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
23 | Baranowska Klaudia | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
24 | Baranowski Franciszek | Gdańsk | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
25 | Kocińska Julia | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
26 | Sobisz Tymoteusz | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
27 | Breske LEON | Gdynia | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | ||
28 | Sobisz Beniamin | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
29 | Janowiak Hanna | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | Wróżki | opłacono on-line |
30 | Janowiak Wojciech | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | SzybkiDino | opłacono on-line |
31 | Chomentowska Małgorzata | Gdansk | Polska | 11:00 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panie | opłacono on-line | |
32 | Koziński Szymon | Mszczonów | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | ||
33 | Chomentowska Wiktoria | Gdansk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | ||
34 | Barczak Michał | Gdańsk | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
35 | Barczak Adam | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | Przedszkole 39 Gdańsk | opłacono on-line |
36 | Fudalewski Nikodem | Gdynia | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
37 | Marczykowska Barbara | Gdańsk | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
38 | Marczykowska Antonina | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
39 | Piekło Tomasz | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
40 | Wegrzyn Marcin | Gdansk | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | Pozytywna Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
41 | Woźniak Wojciech | Gdańsk | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
42 | Woźniak Jędrzej | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
43 | Bulkowska Martyna | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
44 | Bulkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
45 | Majewska Hanna | Gdansk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
46 | Majewski Hubert | Gdansk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
47 | Laskowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
48 | Kieszczyńska Weronika | Rotmanka | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
49 | Kieszczyński Viktor | Rotmanka | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
50 | Pouch MARTYNA | Reda | Polska | 14:15 – 13 – 15 lat (dziewczynki) rocznik 2006 – 2008 | ASPW | |
51 | Wrzask Anna | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
52 | Wrzask Leon | Gdańsk | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
53 | Wrzask Jakub | Gdańsk | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
54 | Płatkowska Nela | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
55 | Browarczyk Paulina | Szemud | Polska | 14:15 – 13 – 15 lat (dziewczynki) rocznik 2006 – 2008 | opłacono on-line | |
56 | Ochociński Cyprian | Gdynia | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
57 | Browarczyk Fabian | Szemud | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
58 | Zielonka Kacper | Banino | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | VO2MAX | opłacono on-line |
59 | Browarczyk Julia | Szemud | Polska | 13:15 – 9 – 10 lat (dziewczynki) - rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
60 | Browarczyk Paweł | Szemud | Polska | 11:15 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panowie | opłacono on-line | |
61 | Nabereźna Maja | Gdańsk | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
62 | Nabereźna Aleksandra | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
63 | Wegnerowski Józef | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
64 | Wegnerowski Henryk | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
65 | Makurath Maria | Gdansk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
66 | Glaas Filip | Gdańsk | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | ||
67 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | Przedszkole 75 | opłacono on-line |
68 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | Przedszkole 75 | opłacono on-line |
69 | Jagadeesh Vithul | Gdansk | Indie | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
70 | Targosz Tymoteusz | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
71 | Targosz Sylwia | Gdańsk | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
72 | Grobelny Bartosz | Juszkowo | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
73 | Grobelny Filip | Juszkowo | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
74 | Lenartowski Maciej | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
75 | Szulżycka Marcelina | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
76 | Jagodzińska Blanka | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
77 | Frydrychowicz Ewa | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | XTrack.com | opłacono on-line |
78 | Jagodzińska Alicja | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
79 | Frydrychowicz Paweł | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | XTrack.com | opłacono on-line |
80 | Sokołowski Franciszek | Gdynia | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
81 | Sokołowska Zofia | Gdynia | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
82 | Sokołowska Hanna | Gdynia | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
83 | Garsztka Tysia | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | Qumple | opłacono on-line |
84 | Garsztka Misia | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | Qumple | opłacono on-line |
85 | Cieślak Laura | Gdynia | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
86 | Cieślak Jan | Gdynia | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
87 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
88 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
89 | Paszke Nikodem | Przetoczyno | Polska | 14:00 – 11 – 12 lat (chłopcy) rocznik 2009 – 2010 | Flota Gdynia | opłacono on-line |
90 | Wijatkowska Oliwia | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | Taka RYBA | opłacono on-line |
91 | Bogusz Jerzy | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
92 | Bogusz Kajetan | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
93 | Zeszutek Zawisza | Gdynia | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
94 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
95 | Fijołek Iga | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | 3misie | |
96 | Fijołek Szymon | Gdańsk | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | 3misie | |
97 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | XTrack.com | opłacono on-line |
98 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | XTrack.com | opłacono on-line |
99 | Janaszak Iga | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
100 | Sączyńska Marta | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15853