Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baranowska Klaudia | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
2 | Baranowski Franciszek | Gdańsk | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
3 | Baranowski Michał | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
4 | Barczak Adam | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | Przedszkole 39 Gdańsk | opłacono on-line |
5 | Barczak Michał | Gdańsk | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
6 | Biskup Bruno | Gdańsk | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
7 | Biskup Ignacy | Gdańsk | Polska | 14:30 – 13 – 15 lat (chłopcy) rocznik 2006 – 2008 | opłacono on-line | |
8 | Bobrowski Krzysztof | Borkowo | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
9 | Bogusz Jerzy | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
10 | Bogusz Kajetan | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
11 | Boruta-Jarosławska Jagoda | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
12 | Boruta-Jarosławska Joanna | Gdańsk | Polska | 11:00 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panie | opłacono on-line | |
13 | Boruta-Jarosławski Ryszard | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
14 | Breske LEON | Gdynia | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | ||
15 | Browarczyk Fabian | Szemud | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
16 | Browarczyk Julia | Szemud | Polska | 13:15 – 9 – 10 lat (dziewczynki) - rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
17 | Browarczyk Paulina | Szemud | Polska | 14:15 – 13 – 15 lat (dziewczynki) rocznik 2006 – 2008 | opłacono on-line | |
18 | Browarczyk Paweł | Szemud | Polska | 11:15 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panowie | opłacono on-line | |
19 | Bujarski Adam | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
20 | Bulkowska Martyna | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
21 | Bulkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
22 | Chomentowska Małgorzata | Gdansk | Polska | 11:00 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panie | opłacono on-line | |
23 | Chomentowska Wiktoria | Gdansk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | ||
24 | Cieślak Jan | Gdynia | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
25 | Cieślak Laura | Gdynia | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
26 | Derheld Jan | Gdynia | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
27 | Fijołek Iga | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | 3misie | |
28 | Fijołek Szymon | Gdańsk | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | 3misie | |
29 | Frydrychowicz Ewa | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | XTrack.com | opłacono on-line |
30 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | XTrack.com | opłacono on-line |
31 | Frydrychowicz Paweł | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | XTrack.com | opłacono on-line |
32 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | XTrack.com | opłacono on-line |
33 | Fudalewski Nikodem | Gdynia | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
34 | Garsztka Misia | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | Qumple | opłacono on-line |
35 | Garsztka Tysia | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | Qumple | opłacono on-line |
36 | Glaas Filip | Gdańsk | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | ||
37 | Grobelny Bartosz | Juszkowo | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
38 | Grobelny Filip | Juszkowo | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
39 | Hoffmann Hanna | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
40 | Hoffmann Lidia | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
41 | Jagadeesh Vithul | Gdansk | Indie | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
42 | Jagodzińska Alicja | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
43 | Jagodzińska Blanka | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
44 | Janaszak Iga | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
45 | Janowiak Hanna | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | Wróżki | opłacono on-line |
46 | Janowiak Wojciech | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | SzybkiDino | opłacono on-line |
47 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | ||
48 | Jasiulewicz Marek | Elbląg | Polska | 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) | ||
49 | Jasiulewicz Marta | Elbląg | Polska | 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) | ||
50 | Jasiulewicz Zosia | Elbląg | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | ||
51 | Kamińska Marta | Gdynia | Polska | 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) | ||
52 | Kamiński Szymon | Gdynia | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
53 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | PSSP Gdynia | opłacono on-line |
54 | Kieszczyńska Weronika | Rotmanka | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
55 | Kieszczyński Viktor | Rotmanka | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
56 | Kobus Mia | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
57 | Kocińska Julia | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
58 | Koziński Szymon | Mszczonów | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | ||
59 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
60 | Kruk Natalia | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
61 | Kruk Robert | Gdańsk | Polska | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
62 | Kuczyński Aleksander | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
63 | Laskowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
64 | Lenartowski Maciej | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
65 | Majewska Hanna | Gdansk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
66 | Majewski Hubert | Gdansk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
67 | Makurath Maria | Gdansk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
68 | Malinowska Ida | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
69 | Malinowska Nina | Gdańsk | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
70 | Marczykowska Antonina | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
71 | Marczykowska Barbara | Gdańsk | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
72 | Mrozińska Dobrochna | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | TrochęFajni | opłacono on-line |
73 | Mrozińska Nawojka | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | TrochęFajni | opłacono on-line |
74 | Nabereźna Aleksandra | Gdańsk | Polska | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
75 | Nabereźna Maja | Gdańsk | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
76 | Ochociński Cyprian | Gdynia | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line |
77 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
78 | Pakura Maciej | Gdańsk | Polska | 14:00 – 11 – 12 lat (chłopcy) rocznik 2009 – 2010 | SP79 Gdańsk | opłacono on-line |
79 | Paszke Nikodem | Przetoczyno | Polska | 14:00 – 11 – 12 lat (chłopcy) rocznik 2009 – 2010 | Flota Gdynia | opłacono on-line |
80 | Pellowska Anna | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
81 | Pellowska Maja | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
82 | Piekło Tomasz | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
83 | Portych Ernest | Gdańsk | Polska | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |
84 | Pouch MARTYNA | Reda | Polska | 14:15 – 13 – 15 lat (dziewczynki) rocznik 2006 – 2008 | ASPW | |
85 | Płatkowska Nela | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
86 | Sączyńska Marta | Gdańsk | Polska | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |
87 | Sobisz Beniamin | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
88 | Sobisz Tymoteusz | Gdańsk | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
89 | Sokołowska Hanna | Gdynia | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
90 | Sokołowska Zofia | Gdynia | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
91 | Sokołowski Franciszek | Gdynia | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
92 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
93 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
94 | Szulżycka Marcelina | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
95 | Targosz Sylwia | Gdańsk | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
96 | Targosz Tymoteusz | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
97 | Turowska Laura | Gdańsk | Polska | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |
98 | Tywusik Ryszard | Gdańsk | Polska | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |
99 | Tywusik Stanisław | Gdańsk | Polska | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |
100 | Uberman Paulinka | Gdańsk | Polska | 13:15 – 9 – 10 lat (dziewczynki) - rocznik 2011 – 2012 | Olimpijczyk | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15866