Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3misie | |||||||||
1 | Fijołek Iga | Gdańsk | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | 3misie | |||||
2 | Fijołek Szymon | Gdańsk | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | 3misie | |||||
ASPW | |||||||||
3 | Pouch MARTYNA | Reda | 14:15 – 13 – 15 lat (dziewczynki) rocznik 2006 – 2008 | ASPW | |||||
Flota Gdynia | |||||||||
4 | Paszke Nikodem | Przetoczyno | 14:00 – 11 – 12 lat (chłopcy) rocznik 2009 – 2010 | Flota Gdynia | opłacono on-line | ||||
Jezuici Gdynia | |||||||||
5 | Warchoł Frania | gdynia | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | Jezuici Gdynia | opłacono on-line | ||||
Olimpijczyk | |||||||||
6 | Uberman Paulinka | Gdańsk | 13:15 – 9 – 10 lat (dziewczynki) - rocznik 2011 – 2012 | Olimpijczyk | opłacono on-line | ||||
PSSP Gdynia | |||||||||
7 | Kierszka Ignacy | Gdynia | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | PSSP Gdynia | opłacono on-line | ||||
Pozytywna Szkoła Podstawowa | |||||||||
8 | Wegrzyn Marcin | Gdansk | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | Pozytywna Szkoła Podstawowa | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 39 Gdańsk | |||||||||
9 | Barczak Adam | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | Przedszkole 39 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 75 | |||||||||
10 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | Przedszkole 75 | opłacono on-line | ||||
11 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | Przedszkole 75 | opłacono on-line | ||||
Qumple | |||||||||
12 | Garsztka Tysia | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | Qumple | opłacono on-line | ||||
13 | Garsztka Misia | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | Qumple | opłacono on-line | ||||
SP79 Gdańsk | |||||||||
14 | Pakura Maciej | Gdańsk | 14:00 – 11 – 12 lat (chłopcy) rocznik 2009 – 2010 | SP79 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
STALSPEED SPEDYCJA | |||||||||
15 | Stalka Jakub | Kościerzyna | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line | ||||
16 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line | ||||
SzybkiDino | |||||||||
17 | Janowiak Wojciech | Gdańsk | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | SzybkiDino | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
18 | Wijatkowska Oliwia | Gdańsk | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
Trek Gdynia Młode Wilki | |||||||||
19 | Ochociński Cyprian | Gdynia | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line | ||||
20 | Kamiński Szymon | Gdynia | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line | ||||
21 | Derheld Jan | Gdynia | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | Trek Gdynia Młode Wilki | opłacono on-line | ||||
TrochęFajni | |||||||||
22 | Mrozińska Dobrochna | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | TrochęFajni | opłacono on-line | ||||
23 | Mrozińska Nawojka | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | TrochęFajni | opłacono on-line | ||||
VO2MAX | |||||||||
24 | Zielonka Kacper | Banino | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | VO2MAX | opłacono on-line | ||||
Wróżki | |||||||||
25 | Janowiak Hanna | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | Wróżki | opłacono on-line | ||||
XTrack.com | |||||||||
26 | Frydrychowicz Ewa | Gdańsk | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | XTrack.com | opłacono on-line | ||||
27 | Frydrychowicz Paweł | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | XTrack.com | opłacono on-line | ||||
28 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | XTrack.com | opłacono on-line | ||||
29 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | XTrack.com | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
30 | Biskup Bruno | Gdańsk | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |||||
31 | Biskup Ignacy | Gdańsk | 14:30 – 13 – 15 lat (chłopcy) rocznik 2006 – 2008 | opłacono on-line | |||||
32 | Boruta-Jarosławska Joanna | Gdańsk | 11:00 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panie | opłacono on-line | |||||
33 | Tywusik Stanisław | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
34 | Kruk Natalia | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
35 | Tywusik Ryszard | Gdańsk | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |||||
36 | Kruk Robert | Gdańsk | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
37 | Pellowska Anna | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
38 | Pellowska Maja | Gdańsk | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
39 | Malinowska Ida | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
40 | Malinowska Nina | Gdańsk | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |||||
41 | Portych Ernest | Gdańsk | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |||||
42 | Kobus Mia | Gdańsk | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
43 | Zenevich Robert | Gdańsk | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
44 | Wronka Estera | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
45 | Łuczkowska Natalia | Gdańsk | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
46 | Bobrowski Krzysztof | Borkowo | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
47 | Boruta-Jarosławski Ryszard | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
48 | Boruta-Jarosławska Jagoda | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
49 | Baranowski Michał | Gdańsk | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
50 | Baranowska Klaudia | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
51 | Baranowski Franciszek | Gdańsk | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |||||
52 | Kocińska Julia | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
53 | Sobisz Tymoteusz | Gdańsk | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
54 | Breske LEON | Gdynia | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | ||||||
55 | Sobisz Beniamin | Gdańsk | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
56 | Chomentowska Małgorzata | Gdansk | 11:00 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panie | opłacono on-line | |||||
57 | Koziński Szymon | Mszczonów | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
58 | Chomentowska Wiktoria | Gdansk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
59 | Barczak Michał | Gdańsk | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
60 | Fudalewski Nikodem | Gdynia | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
61 | Marczykowska Barbara | Gdańsk | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |||||
62 | Marczykowska Antonina | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
63 | Piekło Tomasz | Gdańsk | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
64 | Woźniak Wojciech | Gdańsk | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
65 | Woźniak Jędrzej | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
66 | Bulkowska Martyna | Gdańsk | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
67 | Bulkowski Aleksander | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
68 | Majewska Hanna | Gdansk | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
69 | Majewski Hubert | Gdansk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
70 | Laskowska Małgorzata | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
71 | Kieszczyńska Weronika | Rotmanka | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
72 | Kieszczyński Viktor | Rotmanka | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
73 | Wrzask Anna | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
74 | Wrzask Leon | Gdańsk | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
75 | Wrzask Jakub | Gdańsk | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |||||
76 | Płatkowska Nela | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
77 | Browarczyk Paulina | Szemud | 14:15 – 13 – 15 lat (dziewczynki) rocznik 2006 – 2008 | opłacono on-line | |||||
78 | Browarczyk Fabian | Szemud | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
79 | Browarczyk Julia | Szemud | 13:15 – 9 – 10 lat (dziewczynki) - rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |||||
80 | Browarczyk Paweł | Szemud | 11:15 – wyścig rodziców z wózkami w biegu – Panowie | opłacono on-line | |||||
81 | Nabereźna Maja | Gdańsk | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |||||
82 | Nabereźna Aleksandra | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
83 | Wegnerowski Józef | Gdańsk | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
84 | Wegnerowski Henryk | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
85 | Makurath Maria | Gdansk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
86 | Glaas Filip | Gdańsk | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | ||||||
87 | Jagadeesh Vithul | Gdansk | 13:30 – 9 - 10 lat (chłopcy) – rocznik 2011 – 2012 | opłacono on-line | |||||
88 | Targosz Tymoteusz | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
89 | Targosz Sylwia | Gdańsk | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |||||
90 | Grobelny Bartosz | Juszkowo | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
91 | Grobelny Filip | Juszkowo | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
92 | Lenartowski Maciej | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
93 | Szulżycka Marcelina | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
94 | Jagodzińska Blanka | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
95 | Jagodzińska Alicja | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
96 | Sokołowski Franciszek | Gdynia | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
97 | Sokołowska Zofia | Gdynia | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
98 | Sokołowska Hanna | Gdynia | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | opłacono on-line | |||||
99 | Cieślak Laura | Gdynia | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
100 | Cieślak Jan | Gdynia | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
101 | Bogusz Jerzy | Gdańsk | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
102 | Bogusz Kajetan | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
103 | Zeszutek Zawisza | Gdynia | 11:45 – 3 - 4 lata – (chłopcy) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
104 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
105 | Janaszak Iga | Gdańsk | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
106 | Sączyńska Marta | Gdańsk | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
107 | Kuczyński Aleksander | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
108 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | 13:00 – 7 – 8 lat (chłopcy) – rocznik 2013 – 2014 | ||||||
109 | Jasiulewicz Zosia | Elbląg | 11:30 do 2 lat – (chłopcy/ dziewczynki) rocznik 2019-2021 rowerki biegowe, hulajnogi | ||||||
110 | Jasiulewicz Marek | Elbląg | 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) | ||||||
111 | Jasiulewicz Marta | Elbląg | 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) | ||||||
112 | Hoffmann Hanna | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
113 | Hoffmann Lidia | Gdańsk | 12:15 - 5 – 6 lat (dziewczynki)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
114 | Turowska Laura | Gdańsk | 12:00 - 3 - 4 lata – (dziewczynki) rocznik 2017 – 2018 (rowery/rowery biegowe) | opłacono on-line | |||||
115 | Zdanko Marcin Zdanko | Gdańsk | 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) | opłacono on-line | |||||
116 | Pakulska Jagna | Banino | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
117 | Bujarski Adam | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | opłacono on-line | |||||
118 | Kamińska Marta | Gdynia | 14:45 – rocznik 2005 i starsi (w tym dorośli) | ||||||
119 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | 12:45 – 7 – 8 lat (dziewczynki) – rocznik 2013 – 2014 | opłacono on-line | |||||
przedszkole10 Gdańsk | |||||||||
120 | Zdanko Miłosz | Gdańsk | 12:30 – 5 - 6 lat (chłopcy)– rocznik 2015 – 2016 | przedszkole10 Gdańsk | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16027