Chce dopisać dziecko, pobierz kartę, wydrukuj, uzupełnij i przyjdź z tą kartą do biura zawodów. Uwaga, wystarczy wydrukować 1 kartę - kliknij

Wchodząc w zakładkę listy uczestników, można pobrać, wydrukować a następnie wypełnić kartę zgłoszeniową i dostarczyć do biura zawodów!

TERMIN:
12 września 2021 r. (niedziela) godz. 9.30


MIEJSCE:
Stadion Miejski im. Klemensa Biniakowskiego w Nakle nad Notecią.


ORGANIZATORZY:
Nakielski Sport Sp. z o. o. w Nakle nad Notecią.


WARUNKI UCZESTNICTWA:
W zawodach mogą uczestniczyć uczniowie bez dodatkowych badań lekarskich, posiadający grupę dyspanseryjną A lub B, uczestniczący czynnie w zajęciach wychowania fizycznego (Porozumienie MEN – Minister Zdrowia). Uczestnicy składają oświadczenie o stanie zdrowia zezwalającym na udział w zawodach. Udział w biegu należy zgłosić poprzez zapisanie się do zawodów na stronie www.elektronicznezapisy.pl w dniach od 16.08 do 10.09.2021 r.
W przypadku dostępnych miejsc w ramach określonego limitu, w wyjątkowych sytuacjach, istnieje możliwość zapisu zawodnika w dniu biegu do 15 minut przed startem jego kategorii. Zawodnik ma prawo startu tylko w jednej Kategorii odpowiadającej jego wiekowi. Za zdolność do uczestnictwa w zawodach odpowiada delegujący/rodzic/ opiekun.
Limit zawodników – 300 osób.

Wyświetleń: 3068

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ