Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bednarek Adam | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią | |||
2 | Bieniek Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
3 | Różycka Wiktoria | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
4 | Przywecka Maria | Dębowo | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
5 | Kępczyk Kornel | Paterek | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Paterku | |||
6 | Zawieja Dominik | Nakło | 400 m (dzieci 9-10 lat) | SP 3 | ||||
7 | Lewa Maksymilian | Paterek | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ZSP Paterek | |||
8 | Wilak Amelia | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
9 | Figiel Oliwia | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
10 | Pyra Kacper | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
11 | Maciejewska Nikola | Radzicz | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | ||||
12 | Kocemba Nadia | Paterek | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
13 | Błaszak Jakub | Polichno | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
14 | Krupa Filip | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
15 | Krupa Jakub | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
16 | Okoniewska Zofia | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
17 | Rygielska Lena | Potulice | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Potulicach | ||||
18 | Rygielski Igor | Potulice | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Potulicach | |||
19 | Jeliński Dawid | Paterek | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
20 | Sadowska Kinga | Paterek | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
21 | Filipiak Piotr | Bydgoszcz | 400 m (dzieci 9-10 lat) | SP2 Bydgoszcz | ||||
22 | Barczykowski Oliwier | Naklo nad Notecia | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
23 | Wajer Maciej | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią | |||
24 | Grzyb Wiktoria | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
25 | Danielewski Jakub | Paterek | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
26 | Kwiatkowska Amelia | Paterek | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
27 | Rudzińska Wiktoria | Wyrzysk | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Szkoła Podstawowa w Wyrzysku | |||
28 | Szymczak Klaudia | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
29 | Ostrowska Maja | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
30 | Maciejewska Nikola | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
31 | Bajerska Eliza | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
32 | Jankowski Maksymilian | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
33 | Kowalski Jakub | Bydgoszcz | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) |
Wyświetleń: 9746