Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dolacinski Krzysztof | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
2 | Młynarczyk Aleksandra | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
3 | Młynarczyk Adam | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
4 | Ciesielski Kacper | Nakło Nad Notecia | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
5 | Kowalski Bartłomiej | Bydgoszcz | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
6 | Kowalski Jakub | Bydgoszcz | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
7 | Korta Sebastian | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
8 | Korta Kornel | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
9 | Alski Gniewomir | Rynarzewo | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
10 | Alski Gromosław | Rynarzewo | 200 m (dzieci do lat 8) | |||||
11 | Grochowski Franciszek | Witosław | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
12 | Kwapich Karina | Potulice | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
13 | Kwapich Jowita | Potulice | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
14 | Meler Teodor | Gorzeń | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
15 | Grzyb Wiktoria | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
16 | Obrzanowski Igor | Zamość | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
17 | Libront Lena | Paterek | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
18 | Marzyński Michał | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
19 | SKULIMOWSKI Olaf | Naklo nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
20 | Hoffmann Laura | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
21 | Grygorewicz Kacper | Bytkowice | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
22 | Grygorewicz Paweł | Bytkowice | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
23 | Rybak Amelia | Występ | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | ||||
24 | Deba Mikołaj | Małocin | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
25 | Błaszak Jakub | Polichno | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
26 | Frelich Alan | Wola | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
27 | Bembnista Paweł | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
28 | Grodzka Oliwia | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
29 | Maciejewska Chanel Hanna | Radzicz | 200 m (dzieci do lat 8) | |||||
30 | Kowal Karolina | Nakło nad notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
31 | Bonin Lena | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
32 | Wojtczak Antonina | Mrocza | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
33 | Wilak Amelia | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
34 | Wilak Emila | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
35 | Lewandowski Paweł | Paterek | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | ||||
36 | Przywecka Natalia | Dębowo | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
37 | Przywecka Maria | Dębowo | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
38 | Franków Hubert | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
39 | Franków Tymoteusz | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
40 | FIAŁKOWSKI WITOLD | WYSTĘP | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
41 | Łyk Marta | Stary Jarużyn | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
42 | Wika Jeremiasz | Trzeciewnica | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | ||||
43 | Kamińska Wiktoria | Śmielin | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | ||||
44 | Kołcz Wiktoria | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | ||||
45 | Kunicki Michał | Łochowo | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | 1 LO Nakło n/N | |||
46 | Góral Agnieszka | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | 1 LO Nakło n/N | |||
47 | Jaworska Michalina | Nakło | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Centrum rozwoju dziecka Reksio | |||
48 | brucki Kacper | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | CWZS Zawisza Bydgoszcz | |||
49 | Antoniewicz-Bartczak Dominik | GDAŃSK | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Elite Team | |||
50 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | GDAŃSK | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Elite Team | |||
51 | Dolacinski Karol | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
52 | Stachowski Jonatan | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
53 | Jankowski Maksymilian | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
54 | Gil Grzegorz | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | Luks Start Nakło | |||
55 | Soleta Kajetan | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | Luks Start Nakło | |||
56 | Sikorska Zuzanna | Nakło nad Notecią | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Luks Start Nakło | |||
57 | Okoniewski Franciszek | Nakło nad Notecią | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Luks Start Nakło | |||
58 | Mańkowska Olga | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
59 | StańczyK Hubert | Nakło nas Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
60 | Jakubczyk Amelia | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
61 | Jeziorska Weronika | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
62 | Kosmalska Antonina | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
63 | Kucharska Zofia | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
64 | Michalak Amelia | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
65 | Pilarska Lena | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
66 | Szymczak Natalia | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
67 | Tadejczyk Weronika | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
68 | Bajerska Eliza | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
69 | Maciejewska Nikola | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
70 | Ostrowska Maja | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
71 | Szymczak Klaudia | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
72 | Dankowski Błażej | Potulice | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | Luks Start Nakło | |||
73 | Kwapich Dorian | Potulice | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | Luks Start Nakło | |||
74 | Bajerski Alex | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Luks Start Nakło | |||
75 | Ziemkowska Julia | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
76 | Okoniewska Zofia | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
77 | Wdowiak Tymon | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Luks Start Nakło | |||
78 | Maciejewska Kamila | Radzicz | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
79 | Maciejewska Nikola | Radzicz | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | ||||
80 | Pyra Kacper | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
81 | Kaźmierczak Kinga | Nakło nad Notecią | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Luks Start Nakło | |||
82 | Szymczak Natalia | Paterek | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
83 | Tercjak Maksymilian | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | Luks Start Nakło | |||
84 | Różycka Wiktoria | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
85 | Murek Zuzanna | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
86 | Golecki Piotr | Dziunin | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Olszewce | |||
87 | Koniarski Franciszek | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Niepubliczne Przedszkole Katolickie | |||
88 | Bajdziak Ksawery | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Niepubliczne Przedszkole Słoneczko | |||
89 | Walkowiak Kacper | Nakło nad Notecią | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Nts Trójka Nakło | |||
90 | Kowalska Amelka | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole Iguś w Łochowicach | |||
91 | Sobczak Adam | Zamosc | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole Iguś w Zamościu | |||
92 | Sobczak Alicja | Zamosc | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole Iguś w Zamościu | |||
93 | Wolski Franciszek | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole Niepubliczne Donald | |||
94 | Rzyska Paulina | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole Niepubliczne Donald | |||
95 | SKULIMOWSKI Fabian | Naklo nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole Niepubliczne Donald | |||
96 | Pawlicka Oliwia | Wieszki | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole Niepubliczne Donald | |||
97 | Bukowiecka Małgorzata | Osielsko | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole nr 1 w Osielsku | |||
98 | Pasieka Rafał | Drzewianowo | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole nr 2 w Nakle nad Notecią | |||
99 | Moczadło Wiktor | Śmielin | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole w Sadkach | |||
100 | Ciesielski Adrian | Nakło Nad Notecia | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | Skra Paterek |
Wyświetleń: 9750