Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Góral Agnieszka | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | 1 LO Nakło n/N | |||
2 | Kołcz Wiktoria | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | ||||
3 | Kamińska Wiktoria | Śmielin | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | ||||
4 | Wika Jeremiasz | Trzeciewnica | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | ||||
5 | Koniec Szymon | Paterek | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Paterku | |||
6 | Karmowska Wiktoria | Radzicz | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | Zespół szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią | |||
7 | Kołodziej Antoni | Paulina | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
8 | Ciaciuch Piotr | Gorzeń | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ZSP Potulice | |||
9 | Ciaciuch Rozalia | Gorzeń | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | ZSP Potulice | |||
10 | Łyk Marta | Stary Jarużyn | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
11 | Krajewski Olaf | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | SP 3 Nakło | |||
12 | Nowak Marcel | Paterek | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
13 | Bednarek Adam | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią | |||
14 | Anhalt Anna | Łochowo | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
15 | Anhalt Karol | Łochowo | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
16 | Twardowski Jakub | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | UKS 2 JUDO Nakło | |||
17 | Anhalt Dobrochna | Łochowo | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
18 | Dubkowski Kacper | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią | |||
19 | Murek Zuzanna | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
20 | Pawlicka Oliwia | Wieszki | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Przedszkole Niepubliczne Donald | |||
21 | Pawlicki Jakub | Wieszki | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Paterku | |||
22 | Bieniek Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
23 | Draheim Michalina | Paterek | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | szkoła podstawowa w paterku | |||
24 | Bąk Bogna | Nakło | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | UKS 4 | |||
25 | Różycka Wiktoria | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
26 | Urbański Mateusz | Naklo | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
27 | Urbańska Alicja | Naklo | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
28 | FIAŁKOWSKI WITOLD | WYSTĘP | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
29 | Pieprzka Magdalena | Nakło | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | SP 3 | |||
30 | Tercjak Maksymilian | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | Luks Start Nakło | |||
31 | Franków Tymoteusz | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
32 | Franków Hubert | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
33 | Przywecka Maria | Dębowo | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
34 | Przywecka Natalia | Dębowo | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
35 | pokrant tycjan | nakło nad notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
36 | Milanowska Iga | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | szkoła podstawowa w paterku | |||
37 | Kępczyk Kornel | Paterek | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Paterku | |||
38 | Palicki Oliwier | Janowo | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | szkoła podstawowa w paterku | |||
39 | Lewandowski Paweł | Paterek | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | ||||
40 | Lunitz Adam | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ | |||
41 | Rybacka Oliwia | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią | |||
42 | Rybacka Zosia | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
43 | Charczun Krzysztof | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | UKS 4 | |||
44 | Zawieja Dominik | Nakło | 400 m (dzieci 9-10 lat) | SP 3 | ||||
45 | Małkowska Magdalena | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ | |||
46 | Lewa Maksymilian | Paterek | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ZSP Paterek | |||
47 | Arach Marcelina | Nakło nad Notecią | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
48 | Świtalski Oskar | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ | |||
49 | Wilak Emila | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
50 | Wilak Amelia | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
51 | Szymczak Natalia | Paterek | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
52 | Wojtczak Antonina | Mrocza | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
53 | Koniec Anna | Paterek | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Paterku | |||
54 | Korach Krzysztof | Łochowo | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
55 | Korach Kajetan | Łochowo | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
56 | Nowakowski Tymoteusz | Trzeciewnica | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
57 | Figiel Oliwia | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |||
58 | Bonin Lena | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
59 | Krintus Lena | Naklo | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 im kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Nakło Nad Notecią | |||
60 | Walkowiak Kacper | Nakło nad Notecią | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Nts Trójka Nakło | |||
61 | Kaźmierczak Kinga | Nakło nad Notecią | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Luks Start Nakło | |||
62 | Kowal Karolina | Nakło nad notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
63 | Maciejewska Chanel Hanna | Radzicz | 200 m (dzieci do lat 8) | |||||
64 | Maciejewska Alicja | Radzicz | 200 m (dzieci do lat 8) | Szkoła Podstawowa Sadki | ||||
65 | Maciejewska Maja | Radzicz | 200 m (dzieci do lat 8) | Szkoła Podstawowa Sadki | ||||
66 | Neilitz Bartłomiej | Nakło nad Notecią | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią | |||
67 | Neilitz Zuzanna | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Paterku | |||
68 | Pyra Kacper | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | |||
69 | Maciejewska Aneta | Radzicz | 200 m (dzieci do lat 8) | Szkoła Podstawowa Sadki | ||||
70 | Maciejewska Nikola | Radzicz | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Luks Start Nakło | ||||
71 | Maciejewska Kamila | Radzicz | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Luks Start Nakło | |||
72 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | GDAŃSK | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | Elite Team | |||
73 | Antoniewicz-Bartczak Dominik | GDAŃSK | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Elite Team | |||
74 | Grodzka Oliwia | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
75 | Bembnista Paweł | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
76 | Kocemba Nadia | Paterek | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
77 | Janka Nadia | CIELE | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
78 | Paradowska Milena | CIELE | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
79 | Siejek Nataniel | CIELE | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
80 | Barczewska Nina | CIELE | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
81 | Karnas Kacper | CIELE | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA | |||
82 | Wentzel Filip | PATEREK | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | szkoła podstawowa w paterku | |||
83 | Frelich Alan | Wola | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
84 | Grochowska Laura | Chlebno | Polska | 1200 m (dzieci 15-16 lat) | Zespół Szkół w Łobżenicy | |||
85 | Hyży Iga | Paterek | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
86 | Hyży Fabian | PATEREK | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
87 | Walczak Klarita | Polichno | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | szkoła podstawowa w paterku | |||
88 | Gill Oliwier | Paterek | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
89 | Błaszak Jakub | Polichno | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | ||||
90 | Staniewski Maciej | Paterek | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | Skra Paterek | |||
91 | Nowicki Patryk | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (dzieci 17-18 lat) | szkoła w lubaszczu | |||
92 | Bembnista Szymon | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ | |||
93 | Mycek Weronika | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ | |||
94 | Deba Mikołaj | Małocin | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
95 | Rybak Amelia | Występ | Polska | 1000 m (dzieci 13-14 lat) | ||||
96 | Grygorewicz Paweł | Bytkowice | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
97 | Grygorewicz Kacper | Bytkowice | Polska | 600 m (dzieci 11-12 lat) | ||||
98 | Hoffmann Laura | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | ||||
99 | Najkowski Igor | Paterek | Polska | 200 m (dzieci do lat 8) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku | |||
100 | Krupa Filip | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (dzieci 9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią |
Wyświetleń: 9748