Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka
Garbata Piątka
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Urbanowicz Piotr Augustów Garbata Piątka opłacono
2 Połowianiuk Jan Barczewo Garbata Piątka Dzikie Życie Run Team opłacono
3 Jemielianiuk Michał Białystok Garbata Piątka opłacono
4 Morawski Jacek Białystok Garbata Piątka MD Run Training opłacono
5 Kodzis Piotr Boksze Stare Garbata Piątka opłacono
6 Bochenko Daniel Brzozowa Garbata Piątka opłacono
7 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Garbata Piątka opłacono
8 Fiedorczyk Ania Ełk Garbata Piątka
9 Mućka Tomasz EŁK Garbata Piątka
10 Różański Krystian Ełk Garbata Piątka opłacono
11 Motyka Agnieszka Ełk Garbata Piątka opłacono
12 Zacharewicz Hubert Ełk Garbata Piątka opłacono
13 Tombacher Krzysztof Ełk Garbata Piątka
14 Zapilaj Daniel Ełk Garbata Piątka opłacono
15 Kulesza Inka Gdańsk Garbata Piątka opłacono
16 Chmielewska Julita Gietrzwałd Garbata Piątka opłacono
17 Żelasko Monika Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
18 Żurko-Zubowicz Renata Giżycko Garbata Piątka opłacono
19 Zubowicz Maciej Giżycko Garbata Piątka opłacono
20 Grochocka Dorota Giżycko Garbata Piątka BBL GIŻYCKO opłacono
21 Zubowicz Leon Giżycko Garbata Piątka opłacono
22 Nitschka Olga Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko
23 Kuczyńska Kinga Giżycko Garbata Piątka opłacono
24 Karwowski Krzysztof Giżycko Garbata Piątka opłacono
25 Kur Dariusz Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
26 Kur Monika Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
27 Nitschka Paweł Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
28 Kozak Monika Giżycko Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
29 Nitschka Lena Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
30 Jerulank Wiesław Grajewo Garbata Piątka Maratonka Grajewo opłacono
31 Soliwoda Jacek Kętrzyn Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
32 Jarosz Wojciech Kętrzyn Garbata Piątka opłacono
33 Woźniak Barbara Kętrzyn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
34 Długosz Lucyna KĘTRZYN Garbata Piątka Drużyna ML
35 Śniosek Krzysztof KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
36 Śniosek Patryk Kowalki Garbata Piątka opłacono
37 śniosek Patrycja KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
38 śniosek Diana KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
39 Fejfer Beata Fejfer Kruklanki Garbata Piątka opłacono
40 Visinskiene Jolita Litwa Garbata Piątka BEGIMO KLUBAS
41 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Garbata Piątka
42 Giermasińska Monika Łady Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
43 Giermasiński Łukasz Łady Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
44 Gnatkowski Adrian Mikołajki Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
45 Romotowska Emilia Olecko Garbata Piątka opłacono
46 Romotowski Tomasz Olecko Garbata Piątka opłacono
47 Truszczyńska Edyta olecko Garbata Piątka opłacono
48 Brynda Marcin Olecko Garbata Piątka Olecko Biega
49 Flaga Przemysław Olsztyn Garbata Piątka URWIS BIEGA opłacono
50 Sadowska Paula Olsztyn Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
51 Olszański Paweł Olsztyn Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
52 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Garbata Piątka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
53 Koszycka Małgorzata Orzysz Garbata Piątka opłacono
54 Koszycki Zbigniew Orzysz Garbata Piątka
55 Zapolnik-Chrzanowska Urszula Orzysz Garbata Piątka opłacono
56 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Garbata Piątka - opłacono
57 Pożyczka Karol Ostrołęka Garbata Piątka Wygrałem Zakład !!! ;) opłacono
58 Boruta Karol Pietrasze Garbata Piątka opłacono
59 Kurpiewska Dorota Pisz Garbata Piątka Klub Morsów w Piszu opłacono
60 Gacki Krzysztof Pisz Garbata Piątka biegam bez klubu opłacono
61 Drażba Justyna Raczki Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
62 Ambroziak Marcin Ryn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
63 Jaryst Paweł Ryn Garbata Piątka TRIHOLIC opłacono
64 Koronkiewicz Izabela Stare Juchy Garbata Piątka
65 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Garbata Piątka 1PBOT opłacono
66 Kibitlewska Emilia Suwalki Garbata Piątka Team Kopec opłacono
67 Nowicka Monika Suwałki Garbata Piątka
68 Drażba Łukasz Suwałki Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
69 Sznurkowska Sylwia SUWAŁKI Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
70 Stasiak Alina Suwałki Garbata Piątka opłacono
71 Jagłowski Patryk Suwałki Garbata Piątka TEAM Biegam bo chcę. opłacono
72 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Garbata Piątka AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
73 Leśniański Jarosław Warszawa Garbata Piątka Lechici Zielonka opłacono
74 Kozakiewicz Katarzyna Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
75 Artysiewicz Rafał Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
76 Rzeżnik Kacper Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
77 Lisiewski Piotr Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
78 LISIEWSKA RENATA Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
79 Kuleszka Anna Węgorzewo Garbata Piątka Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
80 Kołakowski Marek Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
81 Królak Agnieszka Węgorzewo Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
82 Piłat Jerzy Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
83 Januszkiewicz Elżbieta Wydminy Garbata Piątka opłacono
84 Sawoń Piotr Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
85 Nowak Aleksandra Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
86 Warchoł Monika Wydminy Garbata Piątka
87 Grześkowicz Dorota Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
88 Łukaszewicz Paweł Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
89 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
90 PAŁDYNA LESZEK WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy
91 Prasał Barbara Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy
92 Chmielewski Tadeusz Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
93 Waszkielewicz Oliwia Wydminy Garbata Piątka opłacono
94 Mika- Jankowska Dorota Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
95 Kowalski Sylwester Wydminy/Olsztyn Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono


Wyświetleń: 8686

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ