Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka
Garbata Piątka
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ambroziak Marcin Ryn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
2 Artysiewicz Rafał Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
3 Bochenko Daniel Brzozowa Garbata Piątka opłacono
4 Boruta Karol Pietrasze Garbata Piątka opłacono
5 Brynda Marcin Olecko Garbata Piątka Olecko Biega
6 Chmielewska Julita Gietrzwałd Garbata Piątka opłacono
7 Chmielewski Tadeusz Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
8 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Garbata Piątka opłacono
9 Drażba Justyna Raczki Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
10 Drażba Łukasz Suwałki Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
11 Długosz Lucyna KĘTRZYN Garbata Piątka Drużyna ML
12 Fejfer Beata Fejfer Kruklanki Garbata Piątka opłacono
13 Fiedorczyk Ania Ełk Garbata Piątka
14 Flaga Przemysław Olsztyn Garbata Piątka URWIS BIEGA opłacono
15 Gacki Krzysztof Pisz Garbata Piątka biegam bez klubu opłacono
16 Giermasińska Monika Łady Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
17 Giermasiński Łukasz Łady Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
18 Gnatkowski Adrian Mikołajki Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
19 Grochocka Dorota Giżycko Garbata Piątka BBL GIŻYCKO opłacono
20 Grześkowicz Dorota Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
21 Jagłowski Patryk Suwałki Garbata Piątka TEAM Biegam bo chcę. opłacono
22 Januszkiewicz Elżbieta Wydminy Garbata Piątka opłacono
23 Jarosz Wojciech Kętrzyn Garbata Piątka opłacono
24 Jaryst Paweł Ryn Garbata Piątka TRIHOLIC opłacono
25 Jemielianiuk Michał Białystok Garbata Piątka opłacono
26 Jerulank Wiesław Grajewo Garbata Piątka Maratonka Grajewo opłacono
27 Karwowski Krzysztof Giżycko Garbata Piątka opłacono
28 Kibitlewska Emilia Suwalki Garbata Piątka Team Kopec opłacono
29 Kodzis Piotr Boksze Stare Garbata Piątka opłacono
30 Koronkiewicz Izabela Stare Juchy Garbata Piątka
31 Koszycka Małgorzata Orzysz Garbata Piątka opłacono
32 Koszycki Zbigniew Orzysz Garbata Piątka
33 Kowalski Sylwester Wydminy/Olsztyn Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
34 Kozak Monika Giżycko Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
35 Kozakiewicz Katarzyna Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
36 Kołakowski Marek Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
37 Królak Agnieszka Węgorzewo Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
38 Kuczyńska Kinga Giżycko Garbata Piątka opłacono
39 Kulesza Inka Gdańsk Garbata Piątka opłacono
40 Kuleszka Anna Węgorzewo Garbata Piątka Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
41 Kur Dariusz Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
42 Kur Monika Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
43 Kurpiewska Dorota Pisz Garbata Piątka Klub Morsów w Piszu opłacono
44 Leśniański Jarosław Warszawa Garbata Piątka Lechici Zielonka opłacono
45 LISIEWSKA RENATA Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
46 Lisiewski Piotr Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
47 Mika- Jankowska Dorota Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
48 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Garbata Piątka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
49 Morawski Jacek Białystok Garbata Piątka MD Run Training opłacono
50 Motyka Agnieszka Ełk Garbata Piątka opłacono
51 Mućka Tomasz EŁK Garbata Piątka
52 Nitschka Lena Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
53 Nitschka Olga Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko
54 Nitschka Paweł Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
55 Nowak Aleksandra Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
56 Nowicka Monika Suwałki Garbata Piątka
57 Olszański Paweł Olsztyn Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
58 PAŁDYNA LESZEK WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy
59 Piłat Jerzy Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
60 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Garbata Piątka - opłacono
61 Pożyczka Karol Ostrołęka Garbata Piątka Wygrałem Zakład !!! ;) opłacono
62 Połowianiuk Jan Barczewo Garbata Piątka Dzikie Życie Run Team opłacono
63 Prasał Barbara Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy
64 Romotowska Emilia Olecko Garbata Piątka opłacono
65 Romotowski Tomasz Olecko Garbata Piątka opłacono
66 Różański Krystian Ełk Garbata Piątka opłacono
67 Rzeżnik Kacper Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
68 Sadowska Paula Olsztyn Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
69 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
70 Sawoń Piotr Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
71 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Garbata Piątka
72 śniosek Diana KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
73 Śniosek Krzysztof KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
74 śniosek Patrycja KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
75 Śniosek Patryk Kowalki Garbata Piątka opłacono
76 Soliwoda Jacek Kętrzyn Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
77 Stasiak Alina Suwałki Garbata Piątka opłacono
78 Sznurkowska Sylwia SUWAŁKI Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
79 Tombacher Krzysztof Ełk Garbata Piątka
80 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Garbata Piątka AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
81 Truszczyńska Edyta olecko Garbata Piątka opłacono
82 Urbanowicz Piotr Augustów Garbata Piątka opłacono
83 Visinskiene Jolita Litwa Garbata Piątka BEGIMO KLUBAS
84 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Garbata Piątka 1PBOT opłacono
85 Warchoł Monika Wydminy Garbata Piątka
86 Waszkielewicz Oliwia Wydminy Garbata Piątka opłacono
87 Woźniak Barbara Kętrzyn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
88 Zacharewicz Hubert Ełk Garbata Piątka opłacono
89 Zapilaj Daniel Ełk Garbata Piątka opłacono
90 Zapolnik-Chrzanowska Urszula Orzysz Garbata Piątka opłacono
91 Żelasko Monika Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
92 Zubowicz Leon Giżycko Garbata Piątka opłacono
93 Zubowicz Maciej Giżycko Garbata Piątka opłacono
94 Żurko-Zubowicz Renata Giżycko Garbata Piątka opłacono
95 Łukaszewicz Paweł Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono


Wyświetleń: 8165

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ