Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Andrulewicz Dominik Suwałki Polska Półmaraton opłacono
2 Giermasiński Łukasz Łady Polska Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
3 Giermasińska Monika Łady Polska Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
4 Stasiak Alina Suwałki Polska Garbata Piątka opłacono
5 Stasiak Krzysiek Suwałki Polska Półmaraton opłacono
6 Kozakiewicz Katarzyna Węgorzewo Polska Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
7 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Polska Garbata Piątka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
8 Jagłowski Patryk Suwałki Polska Garbata Piątka TEAM Biegam bo chcę. opłacono
9 Budrewicz Dominik Suwałki Polska Półmaraton opłacono
10 Królak Agnieszka Węgorzewo Polska Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
11 Chmielewska Julita Gietrzwałd Polska Garbata Piątka opłacono
12 Flaga Przemysław Olsztyn Polska Garbata Piątka URWIS BIEGA opłacono
13 Jaworski Paweł Białystok Polska Półmaraton opłacono
14 Januszewski Maciej Ełk Polska Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Romotowski Tomasz Olecko Polska Garbata Piątka opłacono
16 Romotowska Emilia Olecko Polska Garbata Piątka opłacono
17 Kamiński Daniel Olsztyn Polska Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
18 Waszkielewicz Oliwia Wydminy Polska Garbata Piątka opłacono
19 Koper Piotr Olsztyn Polska Półmaraton Qswim opłacono
20 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Polska Półmaraton opłacono
21 Bochenko Daniel Brzozowa Polska Garbata Piątka opłacono
22 LISIEWSKA RENATA Węgorzewo Polska Garbata Piątka opłacono
23 Lisiewski Piotr Węgorzewo Polska Garbata Piątka opłacono
24 Zacharewicz Hubert Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
25 Ołowski Jakub Wydminy Polska Półmaraton opłacono
26 Połowianiuk Jan Barczewo Polska Garbata Piątka Dzikie Życie Run Team opłacono
27 Kulesza Inka Gdańsk Polska Garbata Piątka opłacono
28 Sadowska Paula Olsztyn Polska Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
29 Rzeżnik Kacper Węgorzewo Polska Garbata Piątka opłacono
30 Artysiewicz Rafał Węgorzewo Polska Garbata Piątka opłacono
31 Olszański Paweł Olsztyn Polska Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
32 Kliniewski Andrzej Kliniewski Pozezdrze Polska Półmaraton 2GPR Mińsk Mazowiecki opłacono
33 Nowak Aleksandra Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
34 Kieliszek Dariusz Guzowy Piec Polska Półmaraton opłacono
35 Karwowski Krzysztof Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
36 Krysiński Jacek Ełk Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
37 Szonert Joanna Bracknell, UK Wielka Brytania Półmaraton Bracknell Forest Runners opłacono
38 Morawski Jacek Białystok Polska Garbata Piątka MD Run Training opłacono
39 Opoński Artur EŁK - BARANY Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
40 Gnatkowski Adrian Mikołajki Polska Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
41 Jaszkowski Tomasz Ełk Polska Półmaraton opłacono
42 Bielak Roman Mikołajki Polska Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
43 Kodzis Piotr Boksze Stare Polska Garbata Piątka opłacono
44 Prądzyński Jarosław Ełk Polska Półmaraton GEOMAP EŁK opłacono
45 Piłat Jerzy Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
46 Truszczyńska Edyta olecko Polska Garbata Piątka opłacono
47 Truszczyński Grzegorz olecko Polska Półmaraton opłacono
48 Bobrowski Jan Ełk Polska Półmaraton opłacono
49 Prawdzik Renata Ełk Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
50 Koszycka Małgorzata Orzysz Polska Garbata Piątka opłacono
51 Sznurkowska Sylwia SUWAŁKI Polska Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
52 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
53 Nitschka Paweł Giżycko Polska Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
54 Jaryst Paweł Ryn Polska Garbata Piątka TRIHOLIC opłacono
55 Zapolnik-Chrzanowska Urszula Orzysz Polska Garbata Piątka opłacono
56 Krukowski Andrzej Białystok Polska Półmaraton opłacono
57 śniosek Diana KOWALKI Polska Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
58 śniosek Patrycja KOWALKI Polska Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
59 Chmielewski Tadeusz Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
60 Nitschka Lena Giżycko Polska Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
61 Kołakowski Marek Węgorzewo Polska Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
62 Jarosz Wojciech Kętrzyn Polska Garbata Piątka opłacono
63 Frejtag Dawid Giżycko Polska Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
64 Urbanowicz Piotr Augustów Polska Garbata Piątka opłacono
65 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Polska Półmaraton LYSY 666 TEAM opłacono
66 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Polska Półmaraton opłacono
67 Sawoń Piotr Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
68 Jerulank Wiesław Grajewo Polska Garbata Piątka Maratonka Grajewo opłacono
69 Dorbach Jacek WYDMINY Polska Półmaraton BBL Wydminy opłacono
70 Januszkiewicz Elżbieta Wydminy Polska Garbata Piątka opłacono
71 Żelasko Monika Giżycko Polska Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
72 Kijora Maja Ełk Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
73 Gabruś Dariusz EŁK Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
74 Kur Monika Giżycko Polska Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
75 Kur Dariusz Giżycko Polska Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
76 Konopko Małgorzata Giżycko Polska Półmaraton opłacono
77 Podolski Marek Gdynia Polska Półmaraton opłacono
78 Wojnarowska Weronika Gdynia Polska Półmaraton opłacono
79 Morek Katarzyna Gołdap Polska Półmaraton opłacono
80 Grochocka Dorota Giżycko Polska Garbata Piątka BBL GIŻYCKO opłacono
81 BOROWIAK EMILIA GRAJWO Polska Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
82 Kruk Wojciech Radzieje Polska Półmaraton opłacono
83 Kulesza Krzysztof Gdańsk Polska Półmaraton opłacono
84 Kurpiewska Dorota Pisz Polska Garbata Piątka Klub Morsów w Piszu opłacono
85 Wojtanowska Aneta Wojtanowska Galiny Polska Półmaraton opłacono
86 Śniosek Krzysztof KOWALKI Polska Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
87 Śniosek Patryk Kowalki Polska Garbata Piątka opłacono
88 Hyjek Karol Giżycko Polska Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
89 Giedo Grażyna Wydminy Polska Półmaraton opłacono
90 Motyka Agnieszka Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
91 Pałamasz Włodzimierz Kruklanki Polska Półmaraton biegam bez klubu opłacono
92 Pałamasz Dawid Kruklanki Polska Półmaraton Wojskowa Akademia Techniczna opłacono
93 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Polska Półmaraton opłacono
94 Zapilaj Daniel Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
95 Mika- Jankowska Dorota Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
96 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Polska Półmaraton opłacono
97 Fejfer Beata Fejfer Kruklanki Polska Garbata Piątka opłacono
98 Łukaszewicz Paweł Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
99 Grześkowicz Dorota Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
100 Kowalski Sylwester Wydminy/Olsztyn Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono


Wyświetleń: 10018

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ