Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Polska Garbata Piątka opłacono
2 Żurko-Zubowicz Renata Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
3 Zubowicz Maciej Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
4 Zubowicz Leon Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
5 Kuleszka Anna Węgorzewo Polska Garbata Piątka Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
6 Drażba Łukasz Suwałki Polska Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
7 Kuczyńska Kinga Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
8 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Polska Garbata Piątka
9 Nowicka Monika Suwałki Polska Garbata Piątka
10 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Polska Garbata Piątka 1PBOT opłacono
11 Woźniak Barbara Kętrzyn Polska Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
12 Kibitlewska Emilia Suwalki Polska Garbata Piątka Team Kopec opłacono
13 Różański Krystian Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
14 Pożyczka Karol Ostrołęka Polska Garbata Piątka Wygrałem Zakład !!! ;) opłacono
15 Kozak Monika Giżycko Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
16 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Polska Garbata Piątka - opłacono
17 Ambroziak Marcin Ryn Polska Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
18 Leśniański Jarosław Warszawa Polska Garbata Piątka Lechici Zielonka opłacono
19 Gacki Krzysztof Pisz Polska Garbata Piątka biegam bez klubu opłacono
20 Boruta Karol Pietrasze Polska Garbata Piątka opłacono
21 Jemielianiuk Michał Białystok Polska Garbata Piątka opłacono
22 Kowalski Sylwester Wydminy/Olsztyn Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
23 Grześkowicz Dorota Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
24 Łukaszewicz Paweł Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
25 Fejfer Beata Fejfer Kruklanki Polska Garbata Piątka opłacono
26 Mika- Jankowska Dorota Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
27 Zapilaj Daniel Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
28 Motyka Agnieszka Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
29 Śniosek Patryk Kowalki Polska Garbata Piątka opłacono
30 Śniosek Krzysztof KOWALKI Polska Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
31 Kurpiewska Dorota Pisz Polska Garbata Piątka Klub Morsów w Piszu opłacono
32 Długosz Lucyna KĘTRZYN Polska Garbata Piątka Drużyna ML
33 Drażba Justyna Raczki Polska Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
34 Grochocka Dorota Giżycko Polska Garbata Piątka BBL GIŻYCKO opłacono
35 Kur Dariusz Giżycko Polska Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
36 Kur Monika Giżycko Polska Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
37 Żelasko Monika Giżycko Polska Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
38 Januszkiewicz Elżbieta Wydminy Polska Garbata Piątka opłacono
39 Mućka Tomasz EŁK Polska Garbata Piątka
40 Jerulank Wiesław Grajewo Polska Garbata Piątka Maratonka Grajewo opłacono
41 Sawoń Piotr Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
42 Urbanowicz Piotr Augustów Polska Garbata Piątka opłacono
43 Soliwoda Jacek Kętrzyn Polska Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
44 Jarosz Wojciech Kętrzyn Polska Garbata Piątka opłacono
45 Kołakowski Marek Węgorzewo Polska Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
46 Nitschka Lena Giżycko Polska Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
47 Chmielewski Tadeusz Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
48 śniosek Patrycja KOWALKI Polska Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
49 śniosek Diana KOWALKI Polska Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
50 Warchoł Monika Wydminy Polska Garbata Piątka
51 Koronkiewicz Izabela Stare Juchy Polska Garbata Piątka
52 Zapolnik-Chrzanowska Urszula Orzysz Polska Garbata Piątka opłacono
53 Jaryst Paweł Ryn Polska Garbata Piątka TRIHOLIC opłacono
54 Nitschka Paweł Giżycko Polska Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
55 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
56 Sznurkowska Sylwia SUWAŁKI Polska Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
57 PAŁDYNA LESZEK WYDMINY Polska Garbata Piątka BBL Wydminy
58 Koszycka Małgorzata Orzysz Polska Garbata Piątka opłacono
59 Koszycki Zbigniew Orzysz Polska Garbata Piątka
60 Truszczyńska Edyta olecko Polska Garbata Piątka opłacono
61 Piłat Jerzy Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
62 Kodzis Piotr Boksze Stare Polska Garbata Piątka opłacono
63 Gnatkowski Adrian Mikołajki Polska Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
64 Morawski Jacek Białystok Polska Garbata Piątka MD Run Training opłacono
65 Karwowski Krzysztof Giżycko Polska Garbata Piątka opłacono
66 Nowak Aleksandra Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
67 Olszański Paweł Olsztyn Polska Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
68 Artysiewicz Rafał Węgorzewo Polska Garbata Piątka opłacono
69 Rzeżnik Kacper Węgorzewo Polska Garbata Piątka opłacono
70 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Polska Garbata Piątka AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
71 Brynda Marcin Olecko Polska Garbata Piątka Olecko Biega
72 Sadowska Paula Olsztyn Polska Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
73 Kulesza Inka Gdańsk Polska Garbata Piątka opłacono
74 Połowianiuk Jan Barczewo Polska Garbata Piątka Dzikie Życie Run Team opłacono
75 Zacharewicz Hubert Ełk Polska Garbata Piątka opłacono
76 Lisiewski Piotr Węgorzewo Polska Garbata Piątka opłacono
77 LISIEWSKA RENATA Węgorzewo Polska Garbata Piątka opłacono
78 Bochenko Daniel Brzozowa Polska Garbata Piątka opłacono
79 Waszkielewicz Oliwia Wydminy Polska Garbata Piątka opłacono
80 Romotowska Emilia Olecko Polska Garbata Piątka opłacono
81 Romotowski Tomasz Olecko Polska Garbata Piątka opłacono
82 Nitschka Olga Giżycko Polska Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko
83 Prasał Barbara Wydminy Polska Garbata Piątka BBL Wydminy
84 Flaga Przemysław Olsztyn Polska Garbata Piątka URWIS BIEGA opłacono
85 Chmielewska Julita Gietrzwałd Polska Garbata Piątka opłacono
86 Visinskiene Jolita Litwa Litwa Garbata Piątka BEGIMO KLUBAS
87 Królak Agnieszka Węgorzewo Polska Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
88 Tombacher Krzysztof Ełk Polska Garbata Piątka
89 Fiedorczyk Ania Ełk Polska Garbata Piątka
90 Jagłowski Patryk Suwałki Polska Garbata Piątka TEAM Biegam bo chcę. opłacono
91 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Polska Garbata Piątka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
92 Kozakiewicz Katarzyna Węgorzewo Polska Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
93 Stasiak Alina Suwałki Polska Garbata Piątka opłacono
94 Giermasińska Monika Łady Polska Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
95 Giermasiński Łukasz Łady Polska Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
96 Maciejewski Krzysztof Ełk Polska Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
97 Kościński Patryk Pozezdrze Polska Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
98 Bagiński Jacek Ełk Polska Półmaraton Triathlon Ełk opłacono
99 Pędzikiewicz Michał Dziekanów Polski Polska Półmaraton opłacono
100 Lewandowski Waldemar Bartoszyce Polska Półmaraton opłacono


Wyświetleń: 9374

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ