Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Urbanowicz Piotr Augustów Garbata Piątka opłacono
2 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Półmaraton
3 Połowianiuk Jan Barczewo Garbata Piątka Dzikie Życie Run Team opłacono
4 Lidacki Wojciech Bartąg Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
5 Lewandowski Waldemar Bartoszyce Półmaraton opłacono
6 Jakacki Sylwester Bartoszyce Półmaraton Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
7 Jemielianiuk Michał Białystok Garbata Piątka opłacono
8 Golak Radosław Golak Białystok Półmaraton opłacono
9 Krukowski Andrzej Białystok Półmaraton opłacono
10 Morawski Jacek Białystok Garbata Piątka MD Run Training opłacono
11 Jaworski Paweł Białystok Półmaraton opłacono
12 Kodzis Piotr Boksze Stare Garbata Piątka opłacono
13 Szonert Joanna Bracknell, UK Półmaraton Bracknell Forest Runners opłacono
14 Bochenko Daniel Brzozowa Garbata Piątka opłacono
15 Pawlak Magdalena Cegłów Półmaraton KB V-Max Adamów opłacono
16 Urynowicz Piotrek Celestynów Półmaraton opłacono
17 Ungehojer Małgorzata Ungehojer CZECHOWICE DZIEDZICE Półmaraton
18 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice Półmaraton
19 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Garbata Piątka opłacono
20 Orłowski Piotr Dunajek/Olsztyn Półmaraton PersonalTriathlon.pl
21 Pędzikiewicz Michał Dziekanów Polski Półmaraton opłacono
22 SPYŁA Daroslaw Elk Półmaraton Serduszko Team Elk opłacono
23 Jaszkowski Tomasz Ełk Półmaraton opłacono
24 Prawdzik Renata Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
25 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
26 Bagiński Jacek Ełk Półmaraton Triathlon Ełk opłacono
27 Fiedorczyk Ania Ełk Garbata Piątka
28 Mućka Tomasz EŁK Garbata Piątka
29 Prądzyński Jarosław Ełk Półmaraton GEOMAP EŁK opłacono
30 Jakubowska Aleksandra Ełk Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
31 Słotwiński Adam Ełk Półmaraton opłacono
32 Różański Krystian Ełk Garbata Piątka opłacono
33 Gabruś Dariusz EŁK Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
34 Bobrowski Jan Ełk Półmaraton opłacono
35 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton opłacono
36 Kijora Maja Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
37 Januszewski Maciej Ełk Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
38 Motyka Agnieszka Ełk Garbata Piątka opłacono
39 Krysiński Jacek Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
40 Zacharewicz Hubert Ełk Garbata Piątka opłacono
41 Getek Marcin Ełk Półmaraton 41BLP opłacono
42 Deptuła Piotr Ełk Półmaraton
43 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Półmaraton LYSY 666 TEAM opłacono
44 Gajdek Przemysław Ełk Półmaraton opłacono
45 Tombacher Krzysztof Ełk Garbata Piątka
46 Zapilaj Daniel Ełk Garbata Piątka opłacono
47 Opoński Artur EŁK - BARANY Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
48 Wojtanowska Aneta Wojtanowska Galiny Półmaraton opłacono
49 Bagrowski Tomasz Gdańsk Półmaraton Grupa Trójmiasto
50 Król Marta Gdańsk Półmaraton opłacono
51 Kulesza Krzysztof Gdańsk Półmaraton opłacono
52 Kulesza Inka Gdańsk Garbata Piątka opłacono
53 Wojnarowska Weronika Gdynia Półmaraton opłacono
54 Podolski Marek Gdynia Półmaraton opłacono
55 Chmielewska Julita Gietrzwałd Garbata Piątka opłacono
56 Żelasko Monika Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
57 Konopko Małgorzata Giżycko Półmaraton opłacono
58 Żurko-Zubowicz Renata Giżycko Garbata Piątka opłacono
59 Zubowicz Maciej Giżycko Garbata Piątka opłacono
60 Grochocka Dorota Giżycko Garbata Piątka BBL GIŻYCKO opłacono
61 Zubowicz Leon Giżycko Garbata Piątka opłacono
62 Kopko Kamila Giżycko Półmaraton opłacono
63 Hyjek Karol Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
64 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
65 Frejtag Dawid Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
66 rogulski rafał Giżycko Półmaraton BBL GIŻYCKO
67 Nitschka Olga Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko
68 Kuczyńska Kinga Giżycko Garbata Piątka opłacono
69 Karwowski Krzysztof Giżycko Garbata Piątka opłacono
70 Kur Dariusz Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
71 Kur Monika Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
72 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Półmaraton opłacono
73 Nitschka Paweł Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
74 Maciąg Paula Giżycko Półmaraton opłacono
75 Kaleciak Mariusz Giżycko Półmaraton opłacono
76 Kraśnicka Katarzyna Giżycko Półmaraton opłacono
77 Kozak Monika Giżycko Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
78 Nitschka Lena Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
79 Morek Katarzyna Gołdap Półmaraton opłacono
80 Myszka Marcin Grajewo Półmaraton KS Maratonka opłacono
81 Staniszewski Krzysztof Grajewo Półmaraton KS Maratonka Grajewo opłacono
82 Jerulank Wiesław Grajewo Garbata Piątka Maratonka Grajewo opłacono
83 Guzowska Sylwia Grajewo Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
84 Guzowski Radosław Grajewo Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
85 BOROWIAK EMILIA GRAJWO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
86 Kieliszek Dariusz Guzowy Piec Półmaraton opłacono
87 Soliwoda Jacek Kętrzyn Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
88 Jarosz Wojciech Kętrzyn Garbata Piątka opłacono
89 Woźniak Barbara Kętrzyn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
90 Długosz Lucyna KĘTRZYN Garbata Piątka Drużyna ML
91 Śniosek Krzysztof KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
92 Śniosek Patryk Kowalki Garbata Piątka opłacono
93 śniosek Patrycja KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
94 śniosek Diana KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
95 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
96 Fejfer Beata Fejfer Kruklanki Garbata Piątka opłacono
97 Pałamasz Dawid Kruklanki Półmaraton Wojskowa Akademia Techniczna opłacono
98 Pałamasz Włodzimierz Kruklanki Półmaraton biegam bez klubu opłacono
99 Zajączkowski Marcin Krupniki Półmaraton FBB opłacono
100 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Półmaraton opłacono


Wyświetleń: 8134

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ