Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urbanowicz Piotr | Augustów | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
2 | klekotko wojtek klekotko | bakalarzewo | Polska | Półmaraton | |||
3 | Połowianiuk Jan | Barczewo | Polska | Garbata Piątka | Dzikie Życie Run Team | opłacono | |
4 | Lidacki Wojciech | Bartąg | Polska | Półmaraton | EGGER Biskupiec biega | opłacono | |
5 | Lewandowski Waldemar | Bartoszyce | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
6 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono | |
7 | Golak Radosław Golak | Białystok | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
8 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
9 | Krukowski Andrzej | Białystok | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
10 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | Garbata Piątka | MD Run Training | opłacono | |
11 | Jaworski Paweł | Białystok | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
12 | Kodzis Piotr | Boksze Stare | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
13 | Szonert Joanna | Bracknell, UK | Wielka Brytania | Półmaraton | Bracknell Forest Runners | opłacono | |
14 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
15 | Pawlak Magdalena | Cegłów | Polska | Półmaraton | KB V-Max Adamów | opłacono | |
16 | Urynowicz Piotrek | Celestynów | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
17 | Ungehojer Małgorzata Ungehojer | CZECHOWICE DZIEDZICE | Polska | Półmaraton | |||
18 | Piwko Anna | Czechowice-Dziedzice | Polska | Półmaraton | |||
19 | Czartoryjski Jakub | Dobroszewo | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
20 | Orłowski Piotr | Dunajek/Olsztyn | Polska | Półmaraton | PersonalTriathlon.pl | ||
21 | Pędzikiewicz Michał | Dziekanów Polski | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
22 | SPYŁA Daroslaw | Elk | Polska | Półmaraton | Serduszko Team Elk | opłacono | |
23 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono | |
24 | Bagiński Jacek | Ełk | Polska | Półmaraton | Triathlon Ełk | opłacono | |
25 | Jakubowska Aleksandra | Ełk | Polska | Półmaraton | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | |
26 | Słotwiński Adam | Ełk | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
27 | Getek Marcin | Ełk | Polska | Półmaraton | 41BLP | opłacono | |
28 | Różański Krystian | Ełk | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
29 | Gajdek Przemysław | Ełk | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
30 | Wszeborowska Magdalena Wszeborowska | Ełk | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
31 | Zapilaj Daniel | Ełk | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
32 | Motyka Agnieszka | Ełk | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
33 | Gabruś Dariusz | EŁK | Polska | Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono | |
34 | Kijora Maja | Ełk | Polska | Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono | |
35 | Mućka Tomasz | EŁK | Polska | Garbata Piątka | |||
36 | SZUMIŁO MICHAŁ | Ełk | Polska | Półmaraton | LYSY 666 TEAM | opłacono | |
37 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | Półmaraton | |||
38 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono | |
39 | Bobrowski Jan | Ełk | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
40 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Polska | Półmaraton | GEOMAP EŁK | opłacono | |
41 | Jaszkowski Tomasz | Ełk | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
42 | Krysiński Jacek | Ełk | Polska | Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono | |
43 | Zacharewicz Hubert | Ełk | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
44 | Januszewski Maciej | Ełk | Polska | Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | |
45 | Tombacher Krzysztof | Ełk | Polska | Garbata Piątka | |||
46 | Fiedorczyk Ania | Ełk | Polska | Garbata Piątka | |||
47 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Polska | Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono | |
48 | Wojtanowska Aneta Wojtanowska | Galiny | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
49 | Król Marta | Gdańsk | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
50 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Półmaraton | Grupa Trójmiasto | ||
51 | Kulesza Krzysztof | Gdańsk | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
52 | Kulesza Inka | Gdańsk | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
53 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
54 | Podolski Marek | Gdynia | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
55 | Chmielewska Julita | Gietrzwałd | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
56 | Żurko-Zubowicz Renata | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
57 | Zubowicz Maciej | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
58 | Zubowicz Leon | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
59 | Kopko Kamila | Giżycko | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
60 | Kuczyńska Kinga | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
61 | Kraśnicka Katarzyna | Giżycko | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
62 | Kozak Monika | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | BBL Wydminy | opłacono | |
63 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | Polska | Półmaraton | BBL GIŻYCKO | opłacono | |
64 | Maciąg Paula | Giżycko | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
65 | Kaleciak Mariusz | Giżycko | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
66 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | |
67 | rogulski rafał | Giżycko | Polska | Półmaraton | BBL GIŻYCKO | ||
68 | Grochocka Dorota | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | BBL GIŻYCKO | opłacono | |
69 | Konopko Małgorzata | Giżycko | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
70 | Kur Dariusz | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | |
71 | Kur Monika | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | |
72 | Żelasko Monika | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | NIECHCEMISIE Giżycko | opłacono | |
73 | ADAMSKI WOJCIECH | GIŻYCKO | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
74 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | |
75 | Nitschka Lena | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | NIECHCEMISIE Giżycko | opłacono | |
76 | Nitschka Paweł | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | NIECHCEMISIE Giżycko | opłacono | |
77 | Karwowski Krzysztof | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
78 | Nitschka Olga | Giżycko | Polska | Garbata Piątka | NIECHCEMISIE Giżycko | ||
79 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
80 | Myszka Marcin | Grajewo | Polska | Półmaraton | KS Maratonka | opłacono | |
81 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | Polska | Półmaraton | KS Maratonka Grajewo | opłacono | |
82 | Guzowska Sylwia | Grajewo | Polska | Półmaraton | Maratonka Grajewo | opłacono | |
83 | Guzowski Radosław | Grajewo | Polska | Półmaraton | Maratonka Grajewo | opłacono | |
84 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | Garbata Piątka | Maratonka Grajewo | opłacono | |
85 | BOROWIAK EMILIA | GRAJWO | Polska | Półmaraton | BBL GIŻYCKO | opłacono | |
86 | Kieliszek Dariusz | Guzowy Piec | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
87 | Woźniak Barbara | Kętrzyn | Polska | Garbata Piątka | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | |
88 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | Garbata Piątka | Drużyna ML | ||
89 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | Garbata Piątka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | ||
90 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
91 | Śniosek Patryk | Kowalki | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
92 | Śniosek Krzysztof | KOWALKI | Polska | Garbata Piątka | ks Kowalki | opłacono | |
93 | śniosek Patrycja | KOWALKI | Polska | Garbata Piątka | ks Kowalki | opłacono | |
94 | śniosek Diana | KOWALKI | Polska | Garbata Piątka | ks Kowalki | opłacono | |
95 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Polska | Półmaraton | opłacono | ||
96 | Fejfer Beata Fejfer | Kruklanki | Polska | Garbata Piątka | opłacono | ||
97 | Pałamasz Dawid | Kruklanki | Polska | Półmaraton | Wojskowa Akademia Techniczna | opłacono | |
98 | Pałamasz Włodzimierz | Kruklanki | Polska | Półmaraton | biegam bez klubu | opłacono | |
99 | Zajączkowski Marcin | Krupniki | Polska | Półmaraton | FBB | opłacono | |
100 | Nikonowicz Ewa | Lipowo | Polska | Półmaraton | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
Wyświetleń: 11825