Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowicka Monika Suwałki Garbata Piątka
2 Jaszkowski Tomasz Ełk Półmaraton opłacono
3 Koszycka Małgorzata Orzysz Garbata Piątka opłacono
4 Ołowski Jakub Wydminy Półmaraton opłacono
5 Koszycki Zbigniew Orzysz Garbata Piątka
6 Boruta Karol Pietrasze Garbata Piątka opłacono
7 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Półmaraton opłacono
8 Budrewicz Dominik Suwałki Półmaraton opłacono
9 Januszkiewicz Elżbieta Wydminy Garbata Piątka opłacono
10 Kieliszek Dariusz Guzowy Piec Półmaraton opłacono
11 Artysiewicz Rafał Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
12 Giedo Grażyna Wydminy Półmaraton opłacono
13 Konopko Małgorzata Giżycko Półmaraton opłacono
14 Fiedorczyk Ania Ełk Garbata Piątka
15 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Garbata Piątka opłacono
16 Rzeżnik Kacper Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
17 Pędzikiewicz Michał Dziekanów Polski Półmaraton opłacono
18 Mućka Tomasz EŁK Garbata Piątka
19 Żurko-Zubowicz Renata Giżycko Garbata Piątka opłacono
20 Jemielianiuk Michał Białystok Garbata Piątka opłacono
21 Lewandowski Waldemar Bartoszyce Półmaraton opłacono
22 Zubowicz Maciej Giżycko Garbata Piątka opłacono
23 Lisiewski Piotr Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
24 Zubowicz Leon Giżycko Garbata Piątka opłacono
25 LISIEWSKA RENATA Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
26 Król Marta Gdańsk Półmaraton opłacono
27 Kopko Kamila Giżycko Półmaraton opłacono
28 Golak Radosław Golak Białystok Półmaraton opłacono
29 Urynowicz Piotrek Celestynów Półmaraton opłacono
30 Słotwiński Adam Ełk Półmaraton opłacono
31 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
32 Wojtanowska Aneta Wojtanowska Galiny Półmaraton opłacono
33 Bochenko Daniel Brzozowa Garbata Piątka opłacono
34 Stasiak Krzysiek Suwałki Półmaraton opłacono
35 Fijołek Magdalena Warszawa Półmaraton opłacono
36 Dębowska Beata Olsztyn Półmaraton
37 Różański Krystian Ełk Garbata Piątka opłacono
38 Śniosek Patryk Kowalki Garbata Piątka opłacono
39 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Półmaraton
40 Bobrowski Jan Ełk Półmaraton opłacono
41 Kowalczuk Paweł Warszawa Półmaraton opłacono
42 Jarosz Wojciech Kętrzyn Garbata Piątka opłacono
43 Kuczyńska Kinga Giżycko Garbata Piątka opłacono
44 Fejfer Beata Fejfer Kruklanki Garbata Piątka opłacono
45 Kulesza Krzysztof Gdańsk Półmaraton opłacono
46 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton opłacono
47 Karwowski Krzysztof Giżycko Garbata Piątka opłacono
48 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Garbata Piątka
49 Romotowska Emilia Olecko Garbata Piątka opłacono
50 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Półmaraton opłacono
51 Romotowski Tomasz Olecko Garbata Piątka opłacono
52 Warchoł Monika Wydminy Garbata Piątka
53 Andrulewicz Dominik Suwałki Półmaraton opłacono
54 Koronkiewicz Izabela Stare Juchy Garbata Piątka
55 Kodzis Piotr Boksze Stare Garbata Piątka opłacono
56 Motyka Agnieszka Ełk Garbata Piątka opłacono
57 Krukowski Andrzej Białystok Półmaraton opłacono
58 Krasicki Daniel Olsztyn Półmaraton opłacono
59 Chmielewska Julita Gietrzwałd Garbata Piątka opłacono
60 Maciąg Paula Giżycko Półmaraton opłacono
61 Kruk Wojciech Radzieje Półmaraton opłacono
62 Kulesza Inka Gdańsk Garbata Piątka opłacono
63 Kaleciak Mariusz Giżycko Półmaraton opłacono
64 Zapolnik-Chrzanowska Urszula Orzysz Garbata Piątka opłacono
65 Urbanowicz Piotr Augustów Garbata Piątka opłacono
66 Truszczyński Grzegorz olecko Półmaraton opłacono
67 Ungehojer Małgorzata Ungehojer CZECHOWICE DZIEDZICE Półmaraton
68 Zacharewicz Hubert Ełk Garbata Piątka opłacono
69 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice Półmaraton
70 Truszczyńska Edyta olecko Garbata Piątka opłacono
71 Stasiak Alina Suwałki Garbata Piątka opłacono
72 Morek Katarzyna Gołdap Półmaraton opłacono
73 Deptuła Piotr Ełk Półmaraton
74 Kraśnicka Katarzyna Giżycko Półmaraton opłacono
75 Wojnarowska Weronika Gdynia Półmaraton opłacono
76 Jaworski Paweł Białystok Półmaraton opłacono
77 Podolski Marek Gdynia Półmaraton opłacono
78 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Półmaraton opłacono
79 Waszkielewicz Oliwia Wydminy Garbata Piątka opłacono
80 Gajdek Przemysław Ełk Półmaraton opłacono
81 Tombacher Krzysztof Ełk Garbata Piątka
82 Zapilaj Daniel Ełk Garbata Piątka opłacono
83 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Garbata Piątka - opłacono
84 Kozakiewicz Katarzyna Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
85 Brzozowski Radek Węgorzewo Półmaraton 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
86 Kołakowski Marek Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
87 Gnatkowski Adrian Mikołajki Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
88 Ambroziak Marcin Ryn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
89 Jakubowska Aleksandra Ełk Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
90 Woźniak Barbara Kętrzyn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
91 Bielak Roman Mikołajki Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
92 Iwaszko Urszula Wydminy Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
93 Nikonowicz Ewa Lipowo Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
94 Soliwoda Jacek Kętrzyn Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
95 Hyjek Karol Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
96 Frejtag Dawid Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
97 Kur Dariusz Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
98 Kur Monika Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
99 Januszewski Maciej Ełk Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
100 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Garbata Piątka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono


Wyświetleń: 7963

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ