Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Garbata Piątka 1PBOT opłacono
102 Kliniewski Andrzej Kliniewski Pozezdrze Półmaraton 2GPR Mińsk Mazowiecki opłacono
103 Getek Marcin Ełk Półmaraton 41BLP opłacono
104 Kościński Patryk Pozezdrze Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
105 Kamiński Daniel Olsztyn Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
106 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Garbata Piątka AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
107 Steć Paweł Orzysz Półmaraton ArysMors Klub Morsów w Orzyszu
108 Jakacki Sylwester Bartoszyce Półmaraton Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
109 Grochocka Dorota Giżycko Garbata Piątka BBL GIŻYCKO opłacono
110 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
111 rogulski rafał Giżycko Półmaraton BBL GIŻYCKO
112 BOROWIAK EMILIA GRAJWO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
113 Piłat Jerzy Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
114 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Półmaraton BBL Wydminy opłacono
115 Sawoń Piotr Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
116 Nowak Aleksandra Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
117 Dorbach Jacek WYDMINY Półmaraton BBL Wydminy opłacono
118 Kowalski Sylwester Wydminy/Olsztyn Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
119 Grześkowicz Dorota Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
120 Łukaszewicz Paweł Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
121 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
122 Żukowski Henryk Wydminy Półmaraton BBL Wydminy opłacono
123 PAŁDYNA LESZEK WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy
124 Prasał Barbara Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy
125 Kozak Monika Giżycko Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
126 Chmielewski Tadeusz Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
127 Mika- Jankowska Dorota Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
128 Visinskiene Jolita Litwa Garbata Piątka BEGIMO KLUBAS
129 Perkowski Jarosław Suwałki Półmaraton biały miś opłacono
130 Gacki Krzysztof Pisz Garbata Piątka biegam bez klubu opłacono
131 Pałamasz Włodzimierz Kruklanki Półmaraton biegam bez klubu opłacono
132 Szonert Joanna Bracknell, UK Półmaraton Bracknell Forest Runners opłacono
133 Kołodziejski Paweł Kołodziejski Robakowo Półmaraton DR Team opłacono
134 Długosz Lucyna KĘTRZYN Garbata Piątka Drużyna ML
135 Połowianiuk Jan Barczewo Garbata Piątka Dzikie Życie Run Team opłacono
136 Zawiślak Waldek Łęczyca Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
137 Lidacki Wojciech Bartąg Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
138 Zajączkowski Marcin Krupniki Półmaraton FBB opłacono
139 Prądzyński Jarosław Ełk Półmaraton GEOMAP EŁK opłacono
140 Puławski Kazimierz Łyse Półmaraton GPN opłacono
141 Bagrowski Tomasz Gdańsk Półmaraton Grupa Trójmiasto
142 Pawlak Magdalena Cegłów Półmaraton KB V-Max Adamów opłacono
143 Kurpiewska Dorota Pisz Garbata Piątka Klub Morsów w Piszu opłacono
144 Śniosek Krzysztof KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
145 śniosek Patrycja KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
146 śniosek Diana KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
147 Myszka Marcin Grajewo Półmaraton KS Maratonka opłacono
148 Staniszewski Krzysztof Grajewo Półmaraton KS Maratonka Grajewo opłacono
149 Kuleszka Anna Węgorzewo Garbata Piątka Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
150 Leśniański Jarosław Warszawa Garbata Piątka Lechici Zielonka opłacono
151 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Półmaraton LYSY 666 TEAM opłacono
152 Jerulank Wiesław Grajewo Garbata Piątka Maratonka Grajewo opłacono
153 Guzowska Sylwia Grajewo Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
154 Guzowski Radosław Grajewo Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
155 Morawski Jacek Białystok Garbata Piątka MD Run Training opłacono
156 Żelasko Monika Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
157 Nitschka Olga Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko
158 Nitschka Paweł Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
159 Nitschka Lena Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
160 Nowicki Zbigniew Suwałki Półmaraton Nowicki Team
161 Brynda Marcin Olecko Garbata Piątka Olecko Biega
162 Orłowski Piotr Dunajek/Olsztyn Półmaraton PersonalTriathlon.pl
163 Koper Piotr Olsztyn Półmaraton Qswim opłacono
164 SPYŁA Daroslaw Elk Półmaraton Serduszko Team Elk opłacono
165 Prawdzik Renata Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
166 Opoński Artur EŁK - BARANY Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
167 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
168 Gabruś Dariusz EŁK Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
169 Kijora Maja Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
170 Krysiński Jacek Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
171 Jagłowski Patryk Suwałki Garbata Piątka TEAM Biegam bo chcę. opłacono
172 Kibitlewska Emilia Suwalki Garbata Piątka Team Kopec opłacono
173 Sznurkowska Sylwia SUWAŁKI Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
174 Królak Agnieszka Węgorzewo Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
175 Bagiński Jacek Ełk Półmaraton Triathlon Ełk opłacono
176 Jaryst Paweł Ryn Garbata Piątka TRIHOLIC opłacono
177 Flaga Przemysław Olsztyn Garbata Piątka URWIS BIEGA opłacono
178 Sadowska Paula Olsztyn Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
179 Olszański Paweł Olsztyn Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
180 Pałamasz Dawid Kruklanki Półmaraton Wojskowa Akademia Techniczna opłacono
181 Drażba Justyna Raczki Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
182 Drażba Łukasz Suwałki Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
183 Giermasińska Monika Łady Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
184 Giermasiński Łukasz Łady Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
185 Pożyczka Karol Ostrołęka Garbata Piątka Wygrałem Zakład !!! ;) opłacono


Wyświetleń: 8163

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ