Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaszkowski Tomasz Ełk Półmaraton opłacono
2 Koszycka Małgorzata Orzysz Garbata Piątka opłacono
3 Ołowski Jakub Wydminy Półmaraton opłacono
4 Boruta Karol Pietrasze Garbata Piątka opłacono
5 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Półmaraton opłacono
6 Budrewicz Dominik Suwałki Półmaraton opłacono
7 Januszkiewicz Elżbieta Wydminy Garbata Piątka opłacono
8 Kieliszek Dariusz Guzowy Piec Półmaraton opłacono
9 Artysiewicz Rafał Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
10 Giedo Grażyna Wydminy Półmaraton opłacono
11 Konopko Małgorzata Giżycko Półmaraton opłacono
12 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Garbata Piątka opłacono
13 Rzeżnik Kacper Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
14 Pędzikiewicz Michał Dziekanów Polski Półmaraton opłacono
15 Żurko-Zubowicz Renata Giżycko Garbata Piątka opłacono
16 Jemielianiuk Michał Białystok Garbata Piątka opłacono
17 Lewandowski Waldemar Bartoszyce Półmaraton opłacono
18 Zubowicz Maciej Giżycko Garbata Piątka opłacono
19 Lisiewski Piotr Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
20 Zubowicz Leon Giżycko Garbata Piątka opłacono
21 LISIEWSKA RENATA Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
22 Król Marta Gdańsk Półmaraton opłacono
23 Kopko Kamila Giżycko Półmaraton opłacono
24 Golak Radosław Golak Białystok Półmaraton opłacono
25 Urynowicz Piotrek Celestynów Półmaraton opłacono
26 Słotwiński Adam Ełk Półmaraton opłacono
27 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
28 Wojtanowska Aneta Wojtanowska Galiny Półmaraton opłacono
29 Bochenko Daniel Brzozowa Garbata Piątka opłacono
30 Stasiak Krzysiek Suwałki Półmaraton opłacono
31 Fijołek Magdalena Warszawa Półmaraton opłacono
32 Różański Krystian Ełk Garbata Piątka opłacono
33 Śniosek Patryk Kowalki Garbata Piątka opłacono
34 Bobrowski Jan Ełk Półmaraton opłacono
35 Kowalczuk Paweł Warszawa Półmaraton opłacono
36 Jarosz Wojciech Kętrzyn Garbata Piątka opłacono
37 Kuczyńska Kinga Giżycko Garbata Piątka opłacono
38 Fejfer Beata Fejfer Kruklanki Garbata Piątka opłacono
39 Kulesza Krzysztof Gdańsk Półmaraton opłacono
40 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton opłacono
41 Karwowski Krzysztof Giżycko Garbata Piątka opłacono
42 Romotowska Emilia Olecko Garbata Piątka opłacono
43 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Półmaraton opłacono
44 Romotowski Tomasz Olecko Garbata Piątka opłacono
45 Andrulewicz Dominik Suwałki Półmaraton opłacono
46 Kodzis Piotr Boksze Stare Garbata Piątka opłacono
47 Motyka Agnieszka Ełk Garbata Piątka opłacono
48 Krukowski Andrzej Białystok Półmaraton opłacono
49 Krasicki Daniel Olsztyn Półmaraton opłacono
50 Chmielewska Julita Gietrzwałd Garbata Piątka opłacono
51 Maciąg Paula Giżycko Półmaraton opłacono
52 Kruk Wojciech Radzieje Półmaraton opłacono
53 Kulesza Inka Gdańsk Garbata Piątka opłacono
54 Kaleciak Mariusz Giżycko Półmaraton opłacono
55 Zapolnik-Chrzanowska Urszula Orzysz Garbata Piątka opłacono
56 Urbanowicz Piotr Augustów Garbata Piątka opłacono
57 Truszczyński Grzegorz olecko Półmaraton opłacono
58 Zacharewicz Hubert Ełk Garbata Piątka opłacono
59 Truszczyńska Edyta olecko Garbata Piątka opłacono
60 Stasiak Alina Suwałki Garbata Piątka opłacono
61 Morek Katarzyna Gołdap Półmaraton opłacono
62 Kraśnicka Katarzyna Giżycko Półmaraton opłacono
63 Wojnarowska Weronika Gdynia Półmaraton opłacono
64 Jaworski Paweł Białystok Półmaraton opłacono
65 Podolski Marek Gdynia Półmaraton opłacono
66 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Półmaraton opłacono
67 Waszkielewicz Oliwia Wydminy Garbata Piątka opłacono
68 Gajdek Przemysław Ełk Półmaraton opłacono
69 Zapilaj Daniel Ełk Garbata Piątka opłacono
70 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Garbata Piątka - opłacono
71 Kozakiewicz Katarzyna Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
72 Brzozowski Radek Węgorzewo Półmaraton 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
73 Kołakowski Marek Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
74 Gnatkowski Adrian Mikołajki Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
75 Jakubowska Aleksandra Ełk Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
76 Woźniak Barbara Kętrzyn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
77 Bielak Roman Mikołajki Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
78 Iwaszko Urszula Wydminy Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
79 Nikonowicz Ewa Lipowo Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
80 Hyjek Karol Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
81 Frejtag Dawid Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
82 Kur Dariusz Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
83 Kur Monika Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
84 Januszewski Maciej Ełk Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
85 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Garbata Piątka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
86 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Garbata Piątka 1PBOT opłacono
87 Kliniewski Andrzej Kliniewski Pozezdrze Półmaraton 2GPR Mińsk Mazowiecki opłacono
88 Getek Marcin Ełk Półmaraton 41BLP opłacono
89 Kościński Patryk Pozezdrze Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
90 Kamiński Daniel Olsztyn Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
91 Jakacki Sylwester Bartoszyce Półmaraton Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
92 Grochocka Dorota Giżycko Garbata Piątka BBL GIŻYCKO opłacono
93 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
94 BOROWIAK EMILIA GRAJWO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
95 Piłat Jerzy Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
96 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Półmaraton BBL Wydminy opłacono
97 Sawoń Piotr Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
98 Nowak Aleksandra Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
99 Dorbach Jacek WYDMINY Półmaraton BBL Wydminy opłacono
100 Kowalski Sylwester Wydminy/Olsztyn Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono


Wyświetleń: 8685

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ