Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-
1 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Garbata Piątka - opłacono
1PBOT
2 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Garbata Piątka 1PBOT opłacono
2GPR Mińsk Mazowiecki
3 Kliniewski Andrzej Kliniewski Pozezdrze Półmaraton 2GPR Mińsk Mazowiecki opłacono
11 Mazurski Pułk Altylerii
4 Kozakiewicz Katarzyna Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
11 Mazurski Pułk Artylerii
5 Kołakowski Marek Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
6 Brzozowski Radek Węgorzewo Półmaraton 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
7 Gnatkowski Adrian Mikołajki Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
8 Bielak Roman Mikołajki Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
9 Ambroziak Marcin Ryn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
10 Nikonowicz Ewa Lipowo Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
11 Woźniak Barbara Kętrzyn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
12 Iwaszko Urszula Wydminy Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
13 Jakubowska Aleksandra Ełk Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
14 Januszewski Maciej Ełk Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Frejtag Dawid Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
16 Kur Monika Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
17 Kur Dariusz Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
18 Soliwoda Jacek Kętrzyn Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
19 Hyjek Karol Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW
20 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Garbata Piątka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
41BLP
21 Getek Marcin Ełk Półmaraton 41BLP opłacono
AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
22 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Garbata Piątka AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
Akademia Marynarki Wojennej
23 Kamiński Daniel Olsztyn Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
24 Kościński Patryk Pozezdrze Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
ArysMors Klub Morsów w Orzyszu
25 Steć Paweł Orzysz Półmaraton ArysMors Klub Morsów w Orzyszu
BBL GIŻYCKO
26 Grochocka Dorota Giżycko Garbata Piątka BBL GIŻYCKO opłacono
27 BOROWIAK EMILIA GRAJWO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
28 rogulski rafał Giżycko Półmaraton BBL GIŻYCKO
29 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
BBL Wydminy
30 Prasał Barbara Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy
31 Nowak Aleksandra Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
32 Piłat Jerzy Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
33 PAŁDYNA LESZEK WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy
34 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
35 Chmielewski Tadeusz Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
36 Sawoń Piotr Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
37 Dorbach Jacek WYDMINY Półmaraton BBL Wydminy opłacono
38 Mika- Jankowska Dorota Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
39 Łukaszewicz Paweł Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
40 Grześkowicz Dorota Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
41 Kowalski Sylwester Wydminy/Olsztyn Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
42 Żukowski Henryk Wydminy Półmaraton BBL Wydminy opłacono
43 Kozak Monika Giżycko Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
44 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Półmaraton BBL Wydminy opłacono
BEGIMO KLUBAS
45 Visinskiene Jolita Litwa Garbata Piątka BEGIMO KLUBAS
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
46 Jakacki Sylwester Bartoszyce Półmaraton Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
Bracknell Forest Runners
47 Szonert Joanna Bracknell, UK Półmaraton Bracknell Forest Runners opłacono
DR Team
48 Kołodziejski Paweł Kołodziejski Robakowo Półmaraton DR Team opłacono
Drużyna ML
49 Długosz Lucyna KĘTRZYN Garbata Piątka Drużyna ML
Dzikie Życie Run Team
50 Połowianiuk Jan Barczewo Garbata Piątka Dzikie Życie Run Team opłacono
EGGER Biskupiec biega
51 Lidacki Wojciech Bartąg Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
52 Zawiślak Waldek Łęczyca Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
FBB
53 Zajączkowski Marcin Krupniki Półmaraton FBB opłacono
GEOMAP EŁK
54 Prądzyński Jarosław Ełk Półmaraton GEOMAP EŁK opłacono
GPN
55 Puławski Kazimierz Łyse Półmaraton GPN opłacono
Grupa Trójmiasto
56 Bagrowski Tomasz Gdańsk Półmaraton Grupa Trójmiasto
KB V-Max Adamów
57 Pawlak Magdalena Cegłów Półmaraton KB V-Max Adamów opłacono
KS Maratonka
58 Myszka Marcin Grajewo Półmaraton KS Maratonka opłacono
KS Maratonka Grajewo
59 Staniszewski Krzysztof Grajewo Półmaraton KS Maratonka Grajewo opłacono
Klub Morsów w Piszu
60 Kurpiewska Dorota Pisz Garbata Piątka Klub Morsów w Piszu opłacono
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
61 Kuleszka Anna Węgorzewo Garbata Piątka Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
LYSY 666 TEAM
62 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Półmaraton LYSY 666 TEAM opłacono
Lechici Zielonka
63 Leśniański Jarosław Warszawa Garbata Piątka Lechici Zielonka opłacono
MD Run Training
64 Morawski Jacek Białystok Garbata Piątka MD Run Training opłacono
Maratonka Grajewo
65 Jerulank Wiesław Grajewo Garbata Piątka Maratonka Grajewo opłacono
66 Guzowski Radosław Grajewo Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
67 Guzowska Sylwia Grajewo Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
NIECHCEMISIE Giżycko
68 Nitschka Olga Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko
69 Nitschka Paweł Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
70 Nitschka Lena Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
71 Żelasko Monika Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
Nowicki Team
72 Nowicki Zbigniew Suwałki Półmaraton Nowicki Team
Olecko Biega
73 Brynda Marcin Olecko Garbata Piątka Olecko Biega
PersonalTriathlon.pl
74 Orłowski Piotr Dunajek/Olsztyn Półmaraton PersonalTriathlon.pl
Qswim
75 Koper Piotr Olsztyn Półmaraton Qswim opłacono
Serduszko Team Elk
76 SPYŁA Daroslaw Elk Półmaraton Serduszko Team Elk opłacono
Super Drużyna Ełk
77 Krysiński Jacek Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
78 Opoński Artur EŁK - BARANY Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
79 Prawdzik Renata Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
80 Kijora Maja Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
81 Gabruś Dariusz EŁK Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
82 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
TEAM Biegam bo chcę.
83 Jagłowski Patryk Suwałki Garbata Piątka TEAM Biegam bo chcę. opłacono
TRIHOLIC
84 Jaryst Paweł Ryn Garbata Piątka TRIHOLIC opłacono
Team Kopec
85 Kibitlewska Emilia Suwalki Garbata Piątka Team Kopec opłacono
Team Kopeć
86 Królak Agnieszka Węgorzewo Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
87 Sznurkowska Sylwia SUWAŁKI Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
Triathlon Ełk
88 Bagiński Jacek Ełk Półmaraton Triathlon Ełk opłacono
URWIS BIEGA
89 Flaga Przemysław Olsztyn Garbata Piątka URWIS BIEGA opłacono
Urwis Biega
90 Sadowska Paula Olsztyn Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
91 Olszański Paweł Olsztyn Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
Wojskowa Akademia Techniczna
92 Pałamasz Dawid Kruklanki Półmaraton Wojskowa Akademia Techniczna opłacono
Wygrałem Zakład !!! ;)
93 Pożyczka Karol Ostrołęka Garbata Piątka Wygrałem Zakład !!! ;) opłacono
_BRAK NAZWY_
94 Andrulewicz Dominik Suwałki Półmaraton opłacono
95 Stasiak Alina Suwałki Garbata Piątka opłacono
96 Stasiak Krzysiek Suwałki Półmaraton opłacono
97 Fiedorczyk Ania Ełk Garbata Piątka
98 Budrewicz Dominik Suwałki Półmaraton opłacono
99 Tombacher Krzysztof Ełk Garbata Piątka
100 Chmielewska Julita Gietrzwałd Garbata Piątka opłacono
101 Jaworski Paweł Białystok Półmaraton opłacono
102 Romotowski Tomasz Olecko Garbata Piątka opłacono
103 Romotowska Emilia Olecko Garbata Piątka opłacono
104 Waszkielewicz Oliwia Wydminy Garbata Piątka opłacono
105 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Półmaraton opłacono
106 Bochenko Daniel Brzozowa Garbata Piątka opłacono
107 LISIEWSKA RENATA Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
108 Lisiewski Piotr Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
109 Zacharewicz Hubert Ełk Garbata Piątka opłacono
110 Ołowski Jakub Wydminy Półmaraton opłacono
111 Kulesza Inka Gdańsk Garbata Piątka opłacono
112 Rzeżnik Kacper Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
113 Artysiewicz Rafał Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
114 Kieliszek Dariusz Guzowy Piec Półmaraton opłacono
115 Karwowski Krzysztof Giżycko Garbata Piątka opłacono
116 Jaszkowski Tomasz Ełk Półmaraton opłacono
117 Kodzis Piotr Boksze Stare Garbata Piątka opłacono
118 Truszczyńska Edyta olecko Garbata Piątka opłacono
119 Truszczyński Grzegorz olecko Półmaraton opłacono
120 Bobrowski Jan Ełk Półmaraton opłacono
121 Koszycki Zbigniew Orzysz Garbata Piątka
122 Koszycka Małgorzata Orzysz Garbata Piątka opłacono
123 Zapolnik-Chrzanowska Urszula Orzysz Garbata Piątka opłacono
124 Krukowski Andrzej Białystok Półmaraton opłacono
125 Koronkiewicz Izabela Stare Juchy Garbata Piątka
126 Warchoł Monika Wydminy Garbata Piątka
127 Jarosz Wojciech Kętrzyn Garbata Piątka opłacono
128 Urbanowicz Piotr Augustów Garbata Piątka opłacono
129 Deptuła Piotr Ełk Półmaraton
130 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Półmaraton opłacono
131 Mućka Tomasz EŁK Garbata Piątka
132 Januszkiewicz Elżbieta Wydminy Garbata Piątka opłacono
133 Konopko Małgorzata Giżycko Półmaraton opłacono
134 Podolski Marek Gdynia Półmaraton opłacono
135 Wojnarowska Weronika Gdynia Półmaraton opłacono
136 Morek Katarzyna Gołdap Półmaraton opłacono
137 Kruk Wojciech Radzieje Półmaraton opłacono
138 Kulesza Krzysztof Gdańsk Półmaraton opłacono
139 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Półmaraton
140 Wojtanowska Aneta Wojtanowska Galiny Półmaraton opłacono
141 Śniosek Patryk Kowalki Garbata Piątka opłacono
142 Giedo Grażyna Wydminy Półmaraton opłacono
143 Motyka Agnieszka Ełk Garbata Piątka opłacono
144 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Półmaraton opłacono
145 Zapilaj Daniel Ełk Garbata Piątka opłacono
146 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton opłacono
147 Fejfer Beata Fejfer Kruklanki Garbata Piątka opłacono
148 Jemielianiuk Michał Białystok Garbata Piątka opłacono
149 Boruta Karol Pietrasze Garbata Piątka opłacono
150 Kaleciak Mariusz Giżycko Półmaraton opłacono
151 Maciąg Paula Giżycko Półmaraton opłacono
152 Gajdek Przemysław Ełk Półmaraton opłacono
153 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice Półmaraton
154 Ungehojer Małgorzata Ungehojer CZECHOWICE DZIEDZICE Półmaraton
155 Różański Krystian Ełk Garbata Piątka opłacono
156 Kraśnicka Katarzyna Giżycko Półmaraton opłacono
157 Krasicki Daniel Olsztyn Półmaraton opłacono
158 Nowicka Monika Suwałki Garbata Piątka
159 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Garbata Piątka
160 Kuczyńska Kinga Giżycko Garbata Piątka opłacono
161 Kowalczuk Paweł Warszawa Półmaraton opłacono
162 Dębowska Beata Olsztyn Półmaraton
163 Fijołek Magdalena Warszawa Półmaraton opłacono
164 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
165 Słotwiński Adam Ełk Półmaraton opłacono
166 Urynowicz Piotrek Celestynów Półmaraton opłacono
167 Golak Radosław Golak Białystok Półmaraton opłacono
168 Kopko Kamila Giżycko Półmaraton opłacono
169 Król Marta Gdańsk Półmaraton opłacono
170 Zubowicz Leon Giżycko Garbata Piątka opłacono
171 Zubowicz Maciej Giżycko Garbata Piątka opłacono
172 Lewandowski Waldemar Bartoszyce Półmaraton opłacono
173 Żurko-Zubowicz Renata Giżycko Garbata Piątka opłacono
174 Pędzikiewicz Michał Dziekanów Polski Półmaraton opłacono
175 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Garbata Piątka opłacono
biały miś
176 Perkowski Jarosław Suwałki Półmaraton biały miś opłacono
biegam bez klubu
177 Pałamasz Włodzimierz Kruklanki Półmaraton biegam bez klubu opłacono
178 Gacki Krzysztof Pisz Garbata Piątka biegam bez klubu opłacono
ks Kowalki
179 śniosek Diana KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
180 śniosek Patrycja KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
181 Śniosek Krzysztof KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
www.fizjoterapia-suwalki.pl
182 Drażba Justyna Raczki Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
183 Drażba Łukasz Suwałki Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
www.orthoklinika.pl
184 Giermasiński Łukasz Łady Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
185 Giermasińska Monika Łady Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono


Wyświetleń: 7960

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ