Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-
1 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Garbata Piątka - opłacono
1PBOT
2 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Garbata Piątka 1PBOT opłacono
2GPR Mińsk Mazowiecki
3 Kliniewski Andrzej Kliniewski Pozezdrze Półmaraton 2GPR Mińsk Mazowiecki opłacono
11 Mazurski Pułk Altylerii
4 Kozakiewicz Katarzyna Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
11 Mazurski Pułk Artylerii
5 Kołakowski Marek Węgorzewo Garbata Piątka 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
6 Brzozowski Radek Węgorzewo Półmaraton 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
7 Woźniak Barbara Kętrzyn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
8 Ambroziak Marcin Ryn Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
9 Gnatkowski Adrian Mikołajki Garbata Piątka 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
10 Jakubowska Aleksandra Ełk Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
11 Iwaszko Urszula Wydminy Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
12 Nikonowicz Ewa Lipowo Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
13 Bielak Roman Mikołajki Półmaraton 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
14 Kur Dariusz Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Kur Monika Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
16 Frejtag Dawid Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
17 Januszewski Maciej Ełk Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
18 Soliwoda Jacek Kętrzyn Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
19 Hyjek Karol Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW
20 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Garbata Piątka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
41BLP
21 Getek Marcin Ełk Półmaraton 41BLP opłacono
AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
22 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Garbata Piątka AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
Akademia Marynarki Wojennej
23 Kościński Patryk Pozezdrze Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
24 Kamiński Daniel Olsztyn Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej opłacono
ArysMors Klub Morsów w Orzyszu
25 Steć Paweł Orzysz Półmaraton ArysMors Klub Morsów w Orzyszu
BBL GIŻYCKO
26 Grochocka Dorota Giżycko Garbata Piątka BBL GIŻYCKO opłacono
27 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
28 rogulski rafał Giżycko Półmaraton BBL GIŻYCKO
29 BOROWIAK EMILIA GRAJWO Półmaraton BBL GIŻYCKO opłacono
BBL Wydminy
30 Kozak Monika Giżycko Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
31 Kowalski Sylwester Wydminy/Olsztyn Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
32 Grześkowicz Dorota Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
33 Łukaszewicz Paweł Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
34 Mika- Jankowska Dorota Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
35 Sawoń Piotr Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
36 Chmielewski Tadeusz Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
37 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
38 PAŁDYNA LESZEK WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy
39 Piłat Jerzy Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
40 Nowak Aleksandra Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
41 Prasał Barbara Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy
42 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Półmaraton BBL Wydminy opłacono
43 Żukowski Henryk Wydminy Półmaraton BBL Wydminy opłacono
44 Dorbach Jacek WYDMINY Półmaraton BBL Wydminy opłacono
BEGIMO KLUBAS
45 Visinskiene Jolita Litwa Garbata Piątka BEGIMO KLUBAS
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
46 Jakacki Sylwester Bartoszyce Półmaraton Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
Bracknell Forest Runners
47 Szonert Joanna Bracknell, UK Półmaraton Bracknell Forest Runners opłacono
DR Team
48 Kołodziejski Paweł Kołodziejski Robakowo Półmaraton DR Team opłacono
Drużyna ML
49 Długosz Lucyna KĘTRZYN Garbata Piątka Drużyna ML
Dzikie Życie Run Team
50 Połowianiuk Jan Barczewo Garbata Piątka Dzikie Życie Run Team opłacono
EGGER Biskupiec biega
51 Zawiślak Waldek Łęczyca Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
52 Lidacki Wojciech Bartąg Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
FBB
53 Zajączkowski Marcin Krupniki Półmaraton FBB opłacono
GEOMAP EŁK
54 Prądzyński Jarosław Ełk Półmaraton GEOMAP EŁK opłacono
GPN
55 Puławski Kazimierz Łyse Półmaraton GPN opłacono
Grupa Trójmiasto
56 Bagrowski Tomasz Gdańsk Półmaraton Grupa Trójmiasto
KB V-Max Adamów
57 Pawlak Magdalena Cegłów Półmaraton KB V-Max Adamów opłacono
KS Maratonka
58 Myszka Marcin Grajewo Półmaraton KS Maratonka opłacono
KS Maratonka Grajewo
59 Staniszewski Krzysztof Grajewo Półmaraton KS Maratonka Grajewo opłacono
Klub Morsów w Piszu
60 Kurpiewska Dorota Pisz Garbata Piątka Klub Morsów w Piszu opłacono
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
61 Kuleszka Anna Węgorzewo Garbata Piątka Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
LYSY 666 TEAM
62 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Półmaraton LYSY 666 TEAM opłacono
Lechici Zielonka
63 Leśniański Jarosław Warszawa Garbata Piątka Lechici Zielonka opłacono
MD Run Training
64 Morawski Jacek Białystok Garbata Piątka MD Run Training opłacono
Maratonka Grajewo
65 Jerulank Wiesław Grajewo Garbata Piątka Maratonka Grajewo opłacono
66 Guzowska Sylwia Grajewo Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
67 Guzowski Radosław Grajewo Półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
NIECHCEMISIE Giżycko
68 Żelasko Monika Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
69 Nitschka Lena Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
70 Nitschka Paweł Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko opłacono
71 Nitschka Olga Giżycko Garbata Piątka NIECHCEMISIE Giżycko
Nowicki Team
72 Nowicki Zbigniew Suwałki Półmaraton Nowicki Team
Olecko Biega
73 Brynda Marcin Olecko Garbata Piątka Olecko Biega
PersonalTriathlon.pl
74 Orłowski Piotr Dunajek/Olsztyn Półmaraton PersonalTriathlon.pl
Qswim
75 Koper Piotr Olsztyn Półmaraton Qswim opłacono
Serduszko Team Elk
76 SPYŁA Daroslaw Elk Półmaraton Serduszko Team Elk opłacono
Super Drużyna Ełk
77 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
78 Gabruś Dariusz EŁK Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
79 Kijora Maja Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
80 Prawdzik Renata Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
81 Opoński Artur EŁK - BARANY Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
82 Krysiński Jacek Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
TEAM Biegam bo chcę.
83 Jagłowski Patryk Suwałki Garbata Piątka TEAM Biegam bo chcę. opłacono
TRIHOLIC
84 Jaryst Paweł Ryn Garbata Piątka TRIHOLIC opłacono
Team Kopec
85 Kibitlewska Emilia Suwalki Garbata Piątka Team Kopec opłacono
Team Kopeć
86 Sznurkowska Sylwia SUWAŁKI Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
87 Królak Agnieszka Węgorzewo Garbata Piątka Team Kopeć opłacono
Triathlon Ełk
88 Bagiński Jacek Ełk Półmaraton Triathlon Ełk opłacono
URWIS BIEGA
89 Flaga Przemysław Olsztyn Garbata Piątka URWIS BIEGA opłacono
Urwis Biega
90 Olszański Paweł Olsztyn Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
91 Sadowska Paula Olsztyn Garbata Piątka Urwis Biega opłacono
Wojskowa Akademia Techniczna
92 Pałamasz Dawid Kruklanki Półmaraton Wojskowa Akademia Techniczna opłacono
Wygrałem Zakład !!! ;)
93 Pożyczka Karol Ostrołęka Garbata Piątka Wygrałem Zakład !!! ;) opłacono
_BRAK NAZWY_
94 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Garbata Piątka opłacono
95 Żurko-Zubowicz Renata Giżycko Garbata Piątka opłacono
96 Zubowicz Maciej Giżycko Garbata Piątka opłacono
97 Zubowicz Leon Giżycko Garbata Piątka opłacono
98 Kuczyńska Kinga Giżycko Garbata Piątka opłacono
99 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Garbata Piątka
100 Nowicka Monika Suwałki Garbata Piątka
101 Różański Krystian Ełk Garbata Piątka opłacono
102 Boruta Karol Pietrasze Garbata Piątka opłacono
103 Jemielianiuk Michał Białystok Garbata Piątka opłacono
104 Fejfer Beata Fejfer Kruklanki Garbata Piątka opłacono
105 Zapilaj Daniel Ełk Garbata Piątka opłacono
106 Motyka Agnieszka Ełk Garbata Piątka opłacono
107 Śniosek Patryk Kowalki Garbata Piątka opłacono
108 Januszkiewicz Elżbieta Wydminy Garbata Piątka opłacono
109 Mućka Tomasz EŁK Garbata Piątka
110 Urbanowicz Piotr Augustów Garbata Piątka opłacono
111 Jarosz Wojciech Kętrzyn Garbata Piątka opłacono
112 Warchoł Monika Wydminy Garbata Piątka
113 Koronkiewicz Izabela Stare Juchy Garbata Piątka
114 Zapolnik-Chrzanowska Urszula Orzysz Garbata Piątka opłacono
115 Koszycka Małgorzata Orzysz Garbata Piątka opłacono
116 Koszycki Zbigniew Orzysz Garbata Piątka
117 Truszczyńska Edyta olecko Garbata Piątka opłacono
118 Kodzis Piotr Boksze Stare Garbata Piątka opłacono
119 Karwowski Krzysztof Giżycko Garbata Piątka opłacono
120 Artysiewicz Rafał Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
121 Rzeżnik Kacper Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
122 Kulesza Inka Gdańsk Garbata Piątka opłacono
123 Zacharewicz Hubert Ełk Garbata Piątka opłacono
124 Lisiewski Piotr Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
125 LISIEWSKA RENATA Węgorzewo Garbata Piątka opłacono
126 Bochenko Daniel Brzozowa Garbata Piątka opłacono
127 Waszkielewicz Oliwia Wydminy Garbata Piątka opłacono
128 Romotowska Emilia Olecko Garbata Piątka opłacono
129 Romotowski Tomasz Olecko Garbata Piątka opłacono
130 Chmielewska Julita Gietrzwałd Garbata Piątka opłacono
131 Tombacher Krzysztof Ełk Garbata Piątka
132 Fiedorczyk Ania Ełk Garbata Piątka
133 Stasiak Alina Suwałki Garbata Piątka opłacono
134 Pędzikiewicz Michał Dziekanów Polski Półmaraton opłacono
135 Lewandowski Waldemar Bartoszyce Półmaraton opłacono
136 Król Marta Gdańsk Półmaraton opłacono
137 Kopko Kamila Giżycko Półmaraton opłacono
138 Golak Radosław Golak Białystok Półmaraton opłacono
139 Urynowicz Piotrek Celestynów Półmaraton opłacono
140 Słotwiński Adam Ełk Półmaraton opłacono
141 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
142 Fijołek Magdalena Warszawa Półmaraton opłacono
143 Dębowska Beata Olsztyn Półmaraton
144 Kowalczuk Paweł Warszawa Półmaraton opłacono
145 Krasicki Daniel Olsztyn Półmaraton opłacono
146 Kraśnicka Katarzyna Giżycko Półmaraton opłacono
147 Ungehojer Małgorzata Ungehojer CZECHOWICE DZIEDZICE Półmaraton
148 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice Półmaraton
149 Gajdek Przemysław Ełk Półmaraton opłacono
150 Maciąg Paula Giżycko Półmaraton opłacono
151 Kaleciak Mariusz Giżycko Półmaraton opłacono
152 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton opłacono
153 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Półmaraton opłacono
154 Giedo Grażyna Wydminy Półmaraton opłacono
155 Wojtanowska Aneta Wojtanowska Galiny Półmaraton opłacono
156 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Półmaraton
157 Kulesza Krzysztof Gdańsk Półmaraton opłacono
158 Kruk Wojciech Radzieje Półmaraton opłacono
159 Morek Katarzyna Gołdap Półmaraton opłacono
160 Wojnarowska Weronika Gdynia Półmaraton opłacono
161 Podolski Marek Gdynia Półmaraton opłacono
162 Konopko Małgorzata Giżycko Półmaraton opłacono
163 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Półmaraton opłacono
164 Deptuła Piotr Ełk Półmaraton
165 Krukowski Andrzej Białystok Półmaraton opłacono
166 Bobrowski Jan Ełk Półmaraton opłacono
167 Truszczyński Grzegorz olecko Półmaraton opłacono
168 Jaszkowski Tomasz Ełk Półmaraton opłacono
169 Kieliszek Dariusz Guzowy Piec Półmaraton opłacono
170 Ołowski Jakub Wydminy Półmaraton opłacono
171 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Półmaraton opłacono
172 Jaworski Paweł Białystok Półmaraton opłacono
173 Budrewicz Dominik Suwałki Półmaraton opłacono
174 Stasiak Krzysiek Suwałki Półmaraton opłacono
175 Andrulewicz Dominik Suwałki Półmaraton opłacono
biały miś
176 Perkowski Jarosław Suwałki Półmaraton biały miś opłacono
biegam bez klubu
177 Gacki Krzysztof Pisz Garbata Piątka biegam bez klubu opłacono
178 Pałamasz Włodzimierz Kruklanki Półmaraton biegam bez klubu opłacono
ks Kowalki
179 Śniosek Krzysztof KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
180 śniosek Patrycja KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
181 śniosek Diana KOWALKI Garbata Piątka ks Kowalki opłacono
www.fizjoterapia-suwalki.pl
182 Drażba Łukasz Suwałki Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
183 Drażba Justyna Raczki Garbata Piątka www.fizjoterapia-suwalki.pl
www.orthoklinika.pl
184 Giermasińska Monika Łady Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono
185 Giermasiński Łukasz Łady Garbata Piątka www.orthoklinika.pl opłacono


Wyświetleń: 8159

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ