Półmaraton Wydminy, Garbata Piątka

5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub M pł Dystans Kat M Kat Prędkość Czas/km Meta Mieszkaniec Służby Mundurowe
1 108 FLAGA PRZEMYSŁAW OLSZTYN URWIS BIEGA M 1 5 km M30 17.34 00:03:27 00:17:18.22 TAK
2 152 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN EŁK M 2 5 km M30 16.26 00:03:41 00:18:27.76
3 102 BOCHENKO DANIEL BRZOZOWA M 3 5 km M40 16.1 00:03:43 00:18:38.46
4 145 OLSZAŃSKI PAWEŁ OLSZTYN URWIS BIEGA M 4 5 km M20 1 15.71 00:03:49 00:19:06.62
5 179 SLEKYS GIEDRIUS LITWA, MARIJAMPOLE M 5 5 km M40 1 15.46 00:03:52 00:19:24.80
6 112 GNATKOWSKI ADRIAN MIKOŁAJKI 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA M 6 5 km M20 2 15.38 00:03:54 00:19:30.91 TAK
7 116 JAROSZ WOJCIECH KĘTRZYN M 7 5 km M40 2 14.75 00:04:04 00:20:20.59
8 156 SAWOŃ PIOTR WYDMINY BBL WYDMINY M 8 5 km M20 3 14.72 00:04:04 00:20:23.70 TAK
9 180 KOTOWICZ GRZEGORZ WIĘCKI M 9 5 km M40 3 14.55 00:04:07 00:20:37.91
10 169 ZAPILAJ DANIEL EŁK M 10 5 km M20 4 13.98 00:04:17 00:21:28.98
11 175 JAGŁOWSKI PATRYK SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ. M 11 5 km M20 5 13.87 00:04:19 00:21:38.66
12 162 ŚNIOSEK PATRYK KOWALKI M 12 5 km M20 6 13.47 00:04:27 00:22:16.67
13 154 SADOWSKA PAULA OLSZTYN URWIS BIEGA K 1 5 km K20 13.22 00:04:32 00:22:42.33
14 101 ARTYSIEWICZ RAFAŁ WĘGORZEWO M 13 5 km M30 1 13.21 00:04:32 00:22:43.15
15 128 KRÓLAK AGNIESZKA WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ K 2 5 km K40 13.16 00:04:33 00:22:48.84
16 140 MORAWSKI JACEK BIAŁYSTOK MD RUN TRAINING M 14 5 km M50 1 13.08 00:04:35 00:22:56.63
17 146 PIŁAT JERZY WYDMINY BBL WYDMINY M 15 5 km M60 1 13.08 00:04:35 00:22:56.75 TAK
18 153 RZEŻNIK KACPER WĘGORZEWO M 16 5 km M30 2 13.07 00:04:35 00:22:57.18
19 158 SZNURKOWSKA SYLWIA SUWAŁKI TEAM KOPEĆ K 3 5 km K30 13.06 00:04:35 00:22:58.61
20 122 KODZIS PIOTR BOKSZE STARE M 17 5 km M40 4 13.06 00:04:35 00:22:58.74
21 185 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW M 18 5 km M30 3 13.04 00:04:36 00:23:00.30 TAK
22 121 KIBITLEWSKA EMILIA SUWALKI TEAM KOPEC K 4 5 km K30 1 13 00:04:37 00:23:05.19
23 109 GACKI KRZYSZTOF PISZ BIEGAM BEZ KLUBU M 19 5 km M60 2 12.94 00:04:38 00:23:11.10
24 168 ZACHAREWICZ HUBERT EŁK M 20 5 km M40 5 12.76 00:04:42 00:23:31.46
25 127 KOZAKIEWICZ KATARZYNA WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII K 5 5 km K20 1 12.65 00:04:44 00:23:43.52 TAK
26 126 KOZAK MONIKA GIŻYCKO BBL WYDMINY K 6 5 km K30 2 12.54 00:04:47 00:23:55.86 TAK
27 164 URBANOWICZ PIOTR AUGUSTÓW M 21 5 km M30 4 12.53 00:04:47 00:23:56.33
28 123 KOŁAKOWSKI MAREK WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII M 22 5 km M30 5 12.48 00:04:48 00:24:02.38 TAK
29 178 VISINSKIENE JOLITA LITWA BEGIMO KLUBAS K 7 5 km K30 3 12.19 00:04:55 00:24:37.49
30 151 ROMOTOWSKI TOMASZ OLECKO M 23 5 km M40 6 11.97 00:05:00 00:25:04.06
31 125 KOWALSKI SYLWESTER WYDMINY/OLSZTYN BBL WYDMINY M 24 5 km M50 2 11.95 00:05:01 00:25:06.10 TAK
32 132 KUR DARIUSZ GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA M 25 5 km M50 3 11.94 00:05:01 00:25:08.19 TAK
33 134 KURPIEWSKA DOROTA PISZ KLUB MORSÓW W PISZU K 8 5 km K40 1 11.43 00:05:15 00:26:15.60
34 147 POŁOWIANIUK JAN BARCZEWO DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM M 26 5 km M50 4 11.34 00:05:17 00:26:27.77
35 182 SZYCIK WALDEMAR EŁK MARATONKA GRAJEWO M 27 5 km M50 5 11.22 00:05:20 00:26:44.50
36 106 CZARTORYJSKI JAKUB DOBROSZEWO M 28 5 km M30 6 11.1 00:05:24 00:27:02.33
37 103 BORUTA KAROL PIETRASZE M 29 5 km M30 7 10.96 00:05:28 00:27:22.61 TAK
38 133 KUR MONIKA GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA K 9 5 km K40 2 10.9 00:05:30 00:27:31.14 TAK
39 117 JARYST PAWEŁ RYN TRIHOLIC M 30 5 km M50 6 10.89 00:05:30 00:27:33.73
40 144 NOWAK ALEKSANDRA WYDMINY BBL WYDMINY K 10 5 km K30 4 10.86 00:05:31 00:27:37.44 TAK
41 181 KOZDRA CEZARY WYDMINY RADOMIAK WYDMINY M 31 5 km M30 8 10.86 00:05:31 00:27:37.52 TAK
42 119 JERULANK WIESŁAW GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO M 32 5 km M60 3 10.77 00:05:34 00:27:51.92
43 120 KARWOWSKI KRZYSZTOF GIŻYCKO M 33 5 km M30 9 10.51 00:05:42 00:28:32.55
44 184 KOSZYCKI ZBIGNIEW ORZYSZ M 34 5 km M40 7 10.46 00:05:44 00:28:41.63
45 124 KOSZYCKA MAŁGORZATA ORZYSZ K 11 5 km K40 3 10.46 00:05:44 00:28:41.75
46 183 NOWICKA MONIKA SUWAŁKI K 12 5 km K30 5 10.43 00:05:45 00:28:45.45
47 166 WASZKIELEWICZ OLIWIA WYDMINY K 13 5 km K20 2 10.29 00:05:50 00:29:10.46 TAK
48 155 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY BBL WYDMINY M 35 5 km M60 4 10.19 00:05:53 00:29:26.64 TAK
49 130 KULESZA INKA GDAŃSK K 14 5 km K20 3 10.19 00:05:53 00:29:27.32
50 150 ROMOTOWSKA EMILIA OLECKO K 15 5 km K30 6 10.12 00:05:55 00:29:39.90
51 114 GRZEŚKOWICZ DOROTA WYDMINY BBL WYDMINY K 16 5 km K50 1 10.07 00:05:57 00:29:47.75 TAK
52 160 ŚNIOSEK KRZYSZTOF KOWALKI KS KOWALKI M 36 5 km M40 8 10.03 00:05:59 00:29:55.98
53 139 MIKA- JANKOWSKA DOROTA WYDMINY BBL WYDMINY K 17 5 km K60 1 9.71 00:06:10 00:30:53.38 TAK
54 141 MOTYKA AGNIESZKA EŁK K 18 5 km K30 7 9.62 00:06:14 00:31:12.50
55 186 NITSCHKA OLGA GIŻYCKO NIECHCEMISIE GIŻYCKO K 19 5 km K20 4 9.61 00:06:14 00:31:14.14
56 129 KUCZYŃSKA KINGA GIŻYCKO K 20 5 km K40 4 9.56 00:06:16 00:31:22.73
57 173 ŻELASKO MONIKA GIŻYCKO NIECHCEMISIE GIŻYCKO K 21 5 km K40 5 9.53 00:06:17 00:31:29.67
58 177 PRASAŁ BARBARA WYDMINY BBL WYDMINY K 22 5 km K50 2 9.49 00:06:19 00:31:37.65 TAK
59 105 CHMIELEWSKI TADEUSZ WYDMINY BBL WYDMINY M 37 5 km M60 5 9.38 00:06:23 00:31:58.31 TAK
60 157 STASIAK ALINA SUWAŁKI K 23 5 km K40 6 9.36 00:06:24 00:32:03.05
61 170 ZAPOLNIK-CHRZANOWSKA URSZULA ORZYSZ K 24 5 km K30 8 9.35 00:06:25 00:32:06.52
62 107 FEJFER BEATA FEJFER KRUKLANKI K 25 5 km K40 7 9.35 00:06:25 00:32:06.78
63 135 LEŚNIAŃSKI JAROSŁAW WARSZAWA LECHICI ZIELONKA M 38 5 km M30 10 9.29 00:06:27 00:32:18.31
64 138 ŁUKASZEWICZ PAWEŁ WYDMINY BBL WYDMINY M 39 5 km M60 6 9.27 00:06:28 00:32:21.24 TAK
65 111 GIERMASIŃSKI ŁUKASZ ŁADY WWW.ORTHOKLINIKA.PL M 40 5 km M30 11 8.86 00:06:46 00:33:51.53
66 188 KRÓL KONRAD ORNETA JKS SMOK ORNETA M 41 5 km M30 12 8.68 00:06:54 00:34:33.76
67 148 POŻYCZKA DOROTA POŻYCZKA OSTROŁĘKA - K 26 5 km K30 9 8.61 00:06:58 00:34:50.80
68 113 GROCHOCKA DOROTA GIŻYCKO BBL GIŻYCKO K 27 5 km K30 10 8.61 00:06:58 00:34:51.20
69 110 GIERMASIŃSKA MONIKA ŁADY WWW.ORTHOKLINIKA.PL K 28 5 km K30 11 8.61 00:06:58 00:34:51.32
70 149 POŻYCZKA KAROL OSTROŁĘKA WYGRAŁEM ZAKŁAD !!! ;) M 42 5 km M30 13 8.61 00:06:58 00:34:51.53
71 142 NITSCHKA LENA GIŻYCKO NIECHCEMISIE GIŻYCKO K 29 5 km K20 5 8.49 00:07:04 00:35:20.96
72 104 CHMIELEWSKA JULITA GIETRZWAŁD K 30 5 km K30 12 8.47 00:07:05 00:35:25.53 TAK
73 143 NITSCHKA PAWEŁ GIŻYCKO NIECHCEMISIE GIŻYCKO M 43 5 km M40 9 8.47 00:07:05 00:35:26.73
74 137 LISIEWSKI PIOTR WĘGORZEWO M 44 5 km M30 14 8.4 00:07:08 00:35:44.34 TAK TAK
75 136 LISIEWSKA RENATA WĘGORZEWO K 31 5 km K40 8 8.4 00:07:08 00:35:44.73 TAK
76 176 CZOPEK JAROSŁAW EŁK MARATONKA M 45 5 km M30 15 7.53 00:07:58 00:39:51.51
77 187 PAŁDYNA LESZEK WYDMINY BBL WYDMINY M 46 5 km M60 7 7.06 00:08:30 00:42:30.08 TAK

Półmaraton

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Prędkość Czas/km Meta Mieszkaniec Służby Mundurowe
1 54 OŁOWSKI JAKUB M 1 WYDMINY Półmaraton M30 16.64 00:03:36 01:15:44.41 TAK
2 14 GETEK MARCIN M 2 EŁK 41BLP Półmaraton M30 16.31 00:03:40 01:17:16.62 TAK
3 21 JAKACKI SYLWESTER M 3 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY Półmaraton M30 14.83 00:04:02 01:24:59.71
4 4 BOBROWSKI JAN M 4 EŁK Półmaraton M50 1 14.19 00:04:13 01:28:49.91
5 29 KIELISZEK DARIUSZ M 5 GUZOWY PIEC Półmaraton M50 2 14.13 00:04:14 01:29:11.76 TAK
6 58 PAWLAK MAGDALENA K 1 CEGŁÓW KB V-MAX ADAMÓW Półmaraton K30 14.06 00:04:16 01:29:36.63
7 12 GABRUŚ DARIUSZ M 6 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK Półmaraton M40 1 14.02 00:04:16 01:29:51.87
8 38 KRASICKI DANIEL M 7 OLSZTYN Półmaraton M20 1 13.86 00:04:19 01:30:55.28
9 41 KRUK WOJCIECH M 8 RADZIEJE Półmaraton M40 2 13.46 00:04:27 01:33:37.59 TAK
10 13 GAJDEK PRZEMYSŁAW M 9 EŁK Półmaraton M40 3 13.42 00:04:28 01:33:53.82
11 31 KLINIEWSKI ANDRZEJ KLINIEWSKI M 10 POZEZDRZE 2GPR MIŃSK MAZOWIECKI Półmaraton M30 1 13.36 00:04:29 01:34:18.33 TAK
12 19 HYJEK KAROL M 11 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Półmaraton M30 2 13.25 00:04:31 01:35:06.72 TAK
13 2 BAGIŃSKI JACEK M 12 EŁK TRIATHLON EŁK Półmaraton M20 2 13.14 00:04:34 01:35:54.75
14 55 OPOŃSKI ARTUR M 13 EŁK - BARANY SUPER DRUŻYNA EŁK Półmaraton M40 4 13.11 00:04:34 01:36:07.53
15 65 SŁOTWIŃSKI ADAM M 14 EŁK Półmaraton M40 5 13.08 00:04:35 01:36:22.66
16 36 KOŚCIŃSKI PATRYK M 15 POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ Półmaraton M20 3 12.98 00:04:37 01:37:05.92 TAK
17 43 KRYSIŃSKI JACEK M 16 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK Półmaraton M50 3 12.96 00:04:37 01:37:14.59
18 24 JASZKOWSKI TOMASZ M 17 EŁK Półmaraton M40 6 12.93 00:04:38 01:37:28.55
19 42 KRUKOWSKI ANDRZEJ M 18 BIAŁYSTOK Półmaraton M50 4 12.75 00:04:42 01:38:51.13
20 27 KAMIŃSKI DANIEL M 19 OLSZTYN AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ Półmaraton M20 4 12.48 00:04:48 01:40:58.18 TAK
21 25 JAWORSKI PAWEŁ M 20 BIAŁYSTOK Półmaraton M40 7 12.37 00:04:51 01:41:53.88
22 3 BIELAK ROMAN M 21 MIKOŁAJKI 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Półmaraton M30 3 12.35 00:04:51 01:42:00.75 TAK
23 59 PERKOWSKI JAROSŁAW M 22 SUWAŁKI BIAŁY MIŚ Półmaraton M50 5 12.27 00:04:53 01:42:41.33
24 9 DORBACH JACEK M 23 WYDMINY BBL WYDMINY Półmaraton M40 8 12.24 00:04:54 01:42:54.99 TAK
25 64 PUŁAWSKI KAZIMIERZ M 24 ŁYSE GPN Półmaraton M50 6 12.2 00:04:55 01:43:18.41
26 28 KAZANIECKI WIESLAW M 25 WYDMINY BBL WYDMINY Półmaraton M60 1 12.19 00:04:55 01:43:23.81 TAK
27 37 KOWALCZUK PAWEŁ M 26 WARSZAWA Półmaraton M40 9 12.15 00:04:56 01:43:43.69
28 32 KOŁODZIEJSKI PAWEŁ KOŁODZIEJSKI M 27 ROBAKOWO DR TEAM Półmaraton M40 10 12.14 00:04:56 01:43:48.08
29 81 DEPTUŁA PIOTR M 28 EŁK Półmaraton M40 11 12.1 00:04:57 01:44:09.34 TAK
30 78 ZAWIŚLAK WALDEK M 29 ŁĘCZYCA EGGER BISKUPIEC BIEGA Półmaraton M40 12 12.09 00:04:57 01:44:11.00
31 17 GUZOWSKA SYLWIA K 2 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO Półmaraton K40 12.05 00:04:58 01:44:33.09
32 30 KIJORA MAJA K 3 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK Półmaraton K40 12.05 00:04:58 01:44:34.67
33 1 ADAMSKI WOJCIECH M 30 GIŻYCKO Półmaraton M50 7 11.98 00:05:00 01:45:13.87
34 70 SZONERT JOANNA K 4 BRACKNELL, UK BRACKNELL FOREST RUNNERS Półmaraton K30 1 11.96 00:05:00 01:45:20.48
35 22 JAKUBOWSKA ALEKSANDRA K 5 EŁK 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Półmaraton K30 2 11.95 00:05:01 01:45:24.85 TAK
36 46 LIDACKI WOJCIECH M 31 BARTĄG EGGER BISKUPIEC BIEGA Półmaraton M30 4 11.82 00:05:04 01:46:35.80
37 49 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF M 32 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK Półmaraton M40 13 11.76 00:05:06 01:47:07.59
38 8 BUDREWICZ KATARZYNA K 6 SUWAŁKI Półmaraton K40 1 11.73 00:05:06 01:47:25.42
39 66 SPYŁA DAROSLAW M 33 ELK SERDUSZKO TEAM ELK Półmaraton M50 8 11.67 00:05:08 01:47:56.71
40 57 PAŁAMASZ WŁODZIMIERZ M 34 KRUKLANKI BIEGAM BEZ KLUBU Półmaraton M50 9 11.54 00:05:11 01:49:10.32
41 20 IWASZKO URSZULA K 7 WYDMINY 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Półmaraton K40 2 11.24 00:05:20 01:52:06.28 TAK TAK
42 67 STANISZEWSKI KRZYSZTOF M 35 GRAJEWO KS MARATONKA GRAJEWO Półmaraton M40 14 11.19 00:05:21 01:52:38.76
43 18 GUZOWSKI RADOSŁAW M 36 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO Półmaraton M40 15 11.19 00:05:21 01:52:38.93 TAK
44 16 GOLAK RADOSŁAW GOLAK M 37 BIAŁYSTOK Półmaraton M40 16 11.16 00:05:22 01:52:54.96
45 40 KRÓL MARTA K 8 GDAŃSK Półmaraton K30 3 11.16 00:05:22 01:52:54.98
46 80 KUŹMA PRZEMYSŁAW M 38 SUWAŁKI Półmaraton M30 5 11.14 00:05:23 01:53:04.71
47 76 WSZEBOROWSKA MAGDALENA WSZEBOROWSKA K 9 EŁK Półmaraton K30 4 11.12 00:05:23 01:53:16.77
48 69 STASZKUN PATRYK M 39 KRUKLANKI Półmaraton M30 6 11.08 00:05:24 01:53:44.62
49 33 KONOPKO MAŁGORZATA K 10 GIŻYCKO Półmaraton K40 3 10.98 00:05:27 01:54:43.13
50 71 SZUMIŁO MICHAŁ M 40 EŁK LYSY 666 TEAM Półmaraton M40 17 10.96 00:05:28 01:54:55.02
51 60 PĘDZIKIEWICZ MICHAŁ M 41 DZIEKANÓW POLSKI Półmaraton M40 18 10.91 00:05:29 01:55:27.23
52 73 URYNOWICZ PIOTREK M 42 CELESTYNÓW Półmaraton M30 7 10.8 00:05:33 01:56:43.66
53 52 NIKONOWICZ EWA K 11 LIPOWO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Półmaraton K40 4 10.51 00:05:42 01:59:55.62 TAK
54 44 KULESZA KRZYSZTOF M 43 GDAŃSK Półmaraton M40 19 10.48 00:05:43 02:00:15.84 TAK
55 26 KALECIAK MARIUSZ M 44 GIŻYCKO Półmaraton M40 20 10.4 00:05:46 02:01:08.76
56 47 MACIĄG PAULA K 12 GIŻYCKO Półmaraton K30 5 10.4 00:05:46 02:01:08.92
57 51 MYSZKA MARCIN M 45 GRAJEWO KS MARATONKA Półmaraton M40 21 10.34 00:05:48 02:01:48.02
58 75 WOJTANOWSKA ANETA WOJTANOWSKA K 13 GALINY Półmaraton K40 5 10.27 00:05:50 02:02:43.33
59 68 STASIAK KRZYSIEK M 46 SUWAŁKI Półmaraton M40 22 10.19 00:05:53 02:03:39.36
60 23 JANUSZEWSKI MACIEJ M 47 EŁK 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Półmaraton M30 8 10.05 00:05:58 02:05:19.25
61 6 BRZOZOWSKI RADEK M 48 WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Półmaraton M30 9 10.03 00:05:58 02:05:36.26 TAK
62 83 ANDRULEWICZ DOMINIK M 49 SUWAŁKI Półmaraton M20 5 10.02 00:05:59 02:05:48.98
63 15 GIEDO GRAŻYNA K 14 WYDMINY Półmaraton K50 1 9.97 00:06:01 02:06:22.19 TAK
64 79 ŻUKOWSKI HENRYK M 50 WYDMINY BBL WYDMINY Półmaraton M60 2 9.7 00:06:11 02:09:52.13 TAK
65 82 FIEDORCZYK ANIA K 15 EŁK MARATONKA GRAJEWO Półmaraton K30 6 9.65 00:06:13 02:10:38.36
66 62 PRAWDZIK RENATA K 16 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK Półmaraton K40 6 9.64 00:06:13 02:10:41.90
67 48 MACIEJEWSKI GRZEGORZ M 51 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO Półmaraton M60 3 9.59 00:06:15 02:11:24.80
68 5 BOROWIAK EMILIA K 17 GRAJWO BBL GIŻYCKO Półmaraton K30 7 9.46 00:06:20 02:13:08.02
69 10 FIJOŁEK MAGDALENA K 18 WARSZAWA Półmaraton K30 8 9.42 00:06:22 02:13:48.56

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ