Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włodarska Wiktoria | Jackowo Dworskie | Polska | Biegi dla dzieci | OSP JACKOWO | |
2 | Modzelewska Amelia | Kątne | Polska | Biegi dla dzieci | ||
3 | Nerć Joanna | Kosewo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
4 | Krajewska Klaudia | Legionowo | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
5 | Krajewski Kornel | Legionowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
6 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg 6 kilometrów | H+H Polska | |
7 | Wrzosek Jakub Wrzosek | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr.1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku | |
8 | Gołębiewska Julia | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
9 | Wrzosek Wiktor Wrzosek | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr.1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku | |
10 | Tracz Natalia | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
11 | Korba Eric | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
12 | Korba Ernest | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
13 | Żabik Marek | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
14 | Korba Erwin | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
15 | Tracz Krzysztof | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
16 | Barańska Alicja | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
17 | Barańska Maja | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
18 | Barańska Kasia | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
19 | Pietras Tomasz Pietras | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | |
20 | Lewandowski Robert | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
21 | Kołodziejczyk Krzysztof | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | |
22 | Uszyński Piotr | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
23 | Sierzputowska Michalina | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
24 | Szymański Piotr | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
25 | Szymański Krzysztof | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
26 | Szymańska Aleksandra | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
27 | Uszyńska Magdalena | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
28 | PIOTROWSKA AMELIA | NASIELSK | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
29 | Banaszkiewicz Kajetan | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Lider Winnica | |
30 | Uszyński Szymon | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
31 | Gajewska Wiktoria | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Cieksynie | |
32 | Gołębiewski Łukasz | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Run Team Nasielsk | |
33 | Szczepańska Aleksandra | Nowe Pieścirogi | Polska | Biegi dla dzieci | ||
34 | Korytkowska Aleksandra | Paulinowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
35 | Skrzynski Adam | Płońsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
36 | Tomaniak Wojciech | Pomiechówek | Polska | Biegi dla dzieci | ||
37 | Tomaniak Agnieszka | Pomiechówek | Polska | Biegi dla dzieci | ||
38 | Tomaniak Urszula | Pomiechówek | Polska | Biegi dla dzieci | ||
39 | Kowalska Helena | Psucin | Polska | Biegi dla dzieci | ||
40 | Kowalska Marianna | Psucin | Polska | Biegi dla dzieci | ||
41 | Trochimczuk Zoja | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
42 | Latoszek Matylda | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
43 | Kamiński Michał | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
44 | Majewski Piotr | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
45 | Kołacz Zuzanna | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
46 | Trochimczuk Rafał | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
47 | Podgrudna Zofia | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
48 | Podgrudny Stanisław | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
49 | Żmuda Franciszek | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
50 | Komendarska Julia | Winnica | Polska | Biegi dla dzieci | ||
51 | Głodowska Maja | Winnica | Polska | Biegi dla dzieci | ||
52 | Jaskulska Marta | Winnica | Polska | Biegi dla dzieci | ||
53 | Zadrożny Filip | Winnica | Polska | Biegi dla dzieci | ||
54 | Budniak Maja | Władysławowo | Polska | Biegi dla dzieci | Runners Team Ciechanów | |
55 | Budniak Zuzanna | Władysławowo | Polska | Biegi dla dzieci | Runners Team Ciechanów | |
56 | Budniak Aleksandra | Władysławowo | Polska | Nordic walking 4 kilometry | ||
57 | Król Dariusz | Wołomin | Polska | Bieg 6 kilometrów | Zabiegany Wołomin | |
58 | Pietras Maja | Żabiczyn | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
59 | Krzewski Oliwier | Żabiczyn | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
60 | Romanowicz Magdalena | Żabiczyn | Polska | Biegi dla dzieci |
Wyświetleń: 6446