Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osińska Edyta | Błonie | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
2 | Kosiński Łukasz | Błonie | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
3 | Krzemiński Mariusz | Bruliny | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
4 | Włodarska Wiktoria | Jackowo Dworskie | Polska | Biegi dla dzieci | OSP JACKOWO | |
5 | Modzelewska Amelia | Kątne | Polska | Biegi dla dzieci | ||
6 | Nerć Karolina | Kosewo | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
7 | Nerć Joanna | Kosewo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
8 | Niedzielska Barbara | Latonice | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
9 | Krajewska Klaudia | Legionowo | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
10 | Krajewski Kornel | Legionowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
11 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg 6 kilometrów | H+H Polska | |
12 | Żyła Arkadiusz | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
13 | PIOTROWSKA AMELIA | NASIELSK | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
14 | Zalewski Adam | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
15 | Zalewska Amina | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
16 | Kulaszewski Jerzy | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono | |
17 | Szymańska Aleksandra | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
18 | Szymański Krzysztof | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
19 | Szymański Piotr | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
20 | Sierzputowski Robert | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
21 | Sierzputowska Michalina | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
22 | PIOTROWSKA MAGDA | NASIELSK | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono | |
23 | Piotrowski Artur | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
24 | Kołodziejczyk Krzysztof | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | |
25 | Łuszczewski Zbigniew | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
26 | Lewandowski Robert | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
27 | Pietras Tomasz Pietras | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | |
28 | Barańska Kasia | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
29 | Barańska Maja | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
30 | Barańska Alicja | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
31 | Korba Erwin | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
32 | Korba Ernest | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
33 | Korba Eric | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
34 | Zawadzki Łukasz | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
35 | Gołębiewska Julia | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
36 | Żabik Marek | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
37 | Wrzosek Jakub Wrzosek | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr.1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku | |
38 | Wrzosek Wiktor Wrzosek | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr.1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku | |
39 | Tracz Natalia | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
40 | Tracz Krzysztof | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
41 | Tracz Wojciech | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
42 | Tomasinska Katarzyna | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
43 | Tomasiński Paweł | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
44 | Łosiewicz Darek | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
45 | Rutkowska Aleksandra | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono | |
46 | Kierzkowska Ilona | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono | |
47 | Maciątek Robert | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono | |
48 | Uszyński Piotr | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
49 | Uszyńska Magdalena | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
50 | Banaszkiewicz Marcin | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Lider Winnica | opłacono on-line |
51 | Banaszkiewicz Kajetan | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Lider Winnica | |
52 | Gajewska Jolanta | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
53 | Czarnecka Justyna | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
54 | Ziółek Aleksandra | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
55 | Rębecka Bogumiła | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
56 | Sławek Ewa | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
57 | Winniak Aldona | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
58 | Śliwińska Agnieszka | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
59 | Uszyński Szymon | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
60 | Gajewska Wiktoria | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Cieksynie | |
61 | Gołębiewski Łukasz | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Run Team Nasielsk | |
62 | Wiśniewska Marzenna Wiśniewska | Nowe Pieścirogi | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
63 | Szczepańska Aleksandra | Nowe Pieścirogi | Polska | Biegi dla dzieci | ||
64 | Szarszewski Marcin | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
65 | Kosewska Magdalena | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
66 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 6 kilometrów | Sunfit Studio | opłacono |
67 | Pietrzak Paulina | Nowy dwór mazowiecki | Polska | Bieg 6 kilometrów | Bestie OCR Legionowo | opłacono on-line |
68 | Chowaniec Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 6 kilometrów | Sunfit Studio | opłacono on-line |
69 | Bieniek-Ugniewska Joanna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 6 kilometrów | Sunfit Studio | opłacono on-line |
70 | Tymińska Katarzyna | Nuna | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
71 | Tymiński Tomasz | Nuna | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
72 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
73 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
74 | Szczepański Rafał | owe Pieścirogi | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
75 | Korytkowska Joanna | Paulinowo | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
76 | Korytkowska Aleksandra | Paulinowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
77 | Skrzynski Adam | Płońsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
78 | Tomaniak Anna Tomaniak | Pomiechówek | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono | |
79 | Tomaniak Krzysztof | Pomiechówek | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono | |
80 | Tomaniak Urszula | Pomiechówek | Polska | Biegi dla dzieci | ||
81 | Tomaniak Wojciech | Pomiechówek | Polska | Biegi dla dzieci | ||
82 | Tomaniak Agnieszka | Pomiechówek | Polska | Biegi dla dzieci | ||
83 | Kowalska Helena | Psucin | Polska | Biegi dla dzieci | ||
84 | Kowalska Marianna | Psucin | Polska | Biegi dla dzieci | ||
85 | Gajewski Mariusz Gajewski | Pułtusk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
86 | Malinowski Łukasz | Studzanki | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
87 | CZYŻ JUSTYNA | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
88 | Krzeminska Iwona | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | SN Klasyk | opłacono on-line |
89 | Podgrudna Zofia | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
90 | Podgrudny Stanisław | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
91 | Żmuda Krystian | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
92 | Żmuda Franciszek | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
93 | krzyzanowska zoja | warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | Vege Runners | opłacono on-line |
94 | Kamiński Wiesław | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | Citos von Grodno | opłacono on-line |
95 | Trochimczuk Rafał | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
96 | Trochimczuk Zoja | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
97 | Kołacz Anna | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
98 | Kołacz Zuzanna | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
99 | Kamiński Michał | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
100 | Latoszek Matylda | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci |
Wyświetleń: 6428