Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żyła Arkadiusz | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
2 | Żmuda Krystian | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
3 | Żmuda Franciszek | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
4 | Żabik Marek | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
5 | Ziółek Aleksandra | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
6 | Zawadzki Łukasz | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
7 | Zalewski Adam | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
8 | Zalewska Amina | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
9 | Zadrożny Filip | Winnica | Polska | Biegi dla dzieci | ||
10 | Wrzosek Wiktor Wrzosek | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr.1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku | |
11 | Wrzosek Jakub Wrzosek | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr.1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku | |
12 | Włodarska Wiktoria | Jackowo Dworskie | Polska | Biegi dla dzieci | OSP JACKOWO | |
13 | Witek Paweł Witek | Wieliszew | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
14 | Wiśniewska Marzenna Wiśniewska | Nowe Pieścirogi | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
15 | Winniak Aldona | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
16 | Uszyński Szymon | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
17 | Uszyński Piotr | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
18 | Uszyńska Magdalena | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
19 | Tymiński Tomasz | Nuna | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
20 | Tymińska Katarzyna | Nuna | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
21 | Trochimczuk Zoja | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
22 | Trochimczuk Rafał | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
23 | Tracz Wojciech | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
24 | Tracz Natalia | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
25 | Tracz Krzysztof | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
26 | Tomasiński Paweł | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
27 | Tomasinska Katarzyna | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
28 | Tomaniak Wojciech | Pomiechówek | Polska | Biegi dla dzieci | ||
29 | Tomaniak Urszula | Pomiechówek | Polska | Biegi dla dzieci | ||
30 | Tomaniak Krzysztof | Pomiechówek | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono | |
31 | Tomaniak Anna Tomaniak | Pomiechówek | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono | |
32 | Tomaniak Agnieszka | Pomiechówek | Polska | Biegi dla dzieci | ||
33 | Śliwińska Agnieszka | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
34 | Szymański Piotr | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
35 | Szymański Krzysztof | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
36 | Szymańska Aleksandra | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
37 | Szczepański Rafał | owe Pieścirogi | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
38 | Szczepańska Aleksandra | Nowe Pieścirogi | Polska | Biegi dla dzieci | ||
39 | Szarszewski Marcin | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
40 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 6 kilometrów | Sunfit Studio | opłacono |
41 | Sławek Ewa | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
42 | Skrzynski Adam | Płońsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
43 | Sierzputowski Robert | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
44 | Sierzputowska Michalina | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
45 | Rutkowska Aleksandra | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono | |
46 | Romanowicz Magdalena | Żabiczyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
47 | Rębecka Bogumiła | Nasielsk | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
48 | Podgrudny Stanisław | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
49 | Podgrudna Zofia | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
50 | Piotrowski Artur | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
51 | PIOTROWSKA MAGDA | NASIELSK | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono | |
52 | PIOTROWSKA AMELIA | NASIELSK | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
53 | Pietrzak Paulina | Nowy dwór mazowiecki | Polska | Bieg 6 kilometrów | Bestie OCR Legionowo | opłacono on-line |
54 | Pietras Tomasz Pietras | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | |
55 | Pietras Maja | Żabiczyn | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
56 | Osińska Edyta | Błonie | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
57 | Niedzielska Barbara | Latonice | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
58 | Nerć Karolina | Kosewo | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
59 | Nerć Joanna | Kosewo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
60 | Modzelewska Amelia | Kątne | Polska | Biegi dla dzieci | ||
61 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
62 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
63 | Malinowski Łukasz | Studzanki | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
64 | Majewski Piotr | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
65 | Maciątek Robert | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono | |
66 | Łuszczewski Zbigniew | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
67 | Łosiewicz Darek | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
68 | Lewandowski Robert | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
69 | Latoszek Matylda | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
70 | Kulaszewski Jerzy | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono | |
71 | krzyzanowska zoja | warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | Vege Runners | opłacono on-line |
72 | Krzewski Oliwier | Żabiczyn | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
73 | Krzewski Marcin | Żabiczyn | Polska | Szef zamieszania :) | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
74 | Krzewska Monika | Żabiczyn | Polska | Nordic walking 4 kilometry | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
75 | Krzemiński Mariusz | Bruliny | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
76 | Krzeminska Iwona | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | SN Klasyk | opłacono on-line |
77 | Król Dariusz | Wołomin | Polska | Bieg 6 kilometrów | Zabiegany Wołomin | |
78 | Krajewski Kornel | Legionowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
79 | Krajewska Klaudia | Legionowo | Polska | Bieg 6 kilometrów | ||
80 | Kowalska Marianna | Psucin | Polska | Biegi dla dzieci | ||
81 | Kowalska Helena | Psucin | Polska | Biegi dla dzieci | ||
82 | Kosiński Łukasz | Błonie | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
83 | Kosewska Magdalena | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
84 | Korytkowska Joanna | Paulinowo | Polska | Nordic walking 4 kilometry | opłacono on-line | |
85 | Korytkowska Aleksandra | Paulinowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
86 | Korba Erwin | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
87 | Korba Ernest | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
88 | Korba Eric | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
89 | Komendarska Julia | Winnica | Polska | Biegi dla dzieci | ||
90 | Kołodziejczyk Krzysztof | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Nasielsk Baszta Team | |
91 | Kołacz Zuzanna | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
92 | Kołacz Anna | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line | |
93 | Kierzkowska Ilona | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono | |
94 | Kamiński Wiesław | Warszawa | Polska | Bieg 6 kilometrów | Citos von Grodno | opłacono on-line |
95 | Kamiński Michał | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
96 | Jaskulska Marta | Winnica | Polska | Biegi dla dzieci | ||
97 | Gołębiewski Łukasz | Nasielsk | Polska | Bieg 6 kilometrów | Run Team Nasielsk | |
98 | Gołębiewska Julia | Nasielsk | Polska | Biegi dla dzieci | Nasielsk Baszta Team | |
99 | Głodowska Maja | Winnica | Polska | Biegi dla dzieci | ||
100 | Gajewski Mariusz Gajewski | Pułtusk | Polska | Bieg 6 kilometrów | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6429