Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Koszulki dziecięce | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 68 | RUTKOWSKI Marcin | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | 7PBOT | M | opłacono BM | |
2 | 19 | Gollus Przemysław Gollus | Gdynia | Polska | M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | M | opłacono BM | ||
3 | 77 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | ADVA | L | opłacono BM | |
4 | 73 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | STALSPEED SPEDYCJA | M | opłacono BM | |
5 | 36 | Krzemiński Jakub | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | ROWERSI - BST | S | opłacono BM | |
6 | 23 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Ukraina | M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | Centaur | L | 158 | opłacono BM |
7 | 83 | Tracz Igor | Ełganowo | Polska | M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | Dolina Noteci Racing Team | M | opłacono BM | |
8 | 43 | Kurianowicz Wiesław | Borkowo | Polska | M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | XL | opłacono BM | ||
9 | 69 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | GKS Żukowo | M | opłacono BM | |
10 | 109 | Żygenda Krzysztof | Gdynia | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | GKS Żukowo | M | opłacono BM | |
11 | 57 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | S | opłacono BM | ||
12 | 15 | Felon Michal | Gdynia | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | BiegaMy | L | opłacono BM | |
13 | Truszczyński Mateusz | Gdańsk | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | XL | ||||
14 | 12 | Dębowski Michał | Gdańsk | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Podatki to kradzież | M | opłacono BM | |
15 | 98 | Wysłouch Michał | Gdańsk | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Tri Talent Team | S | opłacono BM | |
16 | 44 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | #bazantteam/ #projekt1000up | M | opłacono BM | |
17 | 88 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | L | opłacono BM | |
18 | 78 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Fundacja Jeppesena | S | opłacono BM | |
19 | 34 | Kowalski Krzysztof | Sopot | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | HRmaxCrossTeam | S | opłacono BM | |
20 | 33 | Kowalski Adam | Sopot | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Bogdziewicz Team | M | opłacono BM | |
21 | 52 | Makowski Paweł | Gdańsk | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Awet, Bogdziewicz Team | M | opłacono BM | |
22 | 42 | Kujawski Łukasz | Żukowo | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Kujawscy Runners | M | opłacono BM | |
23 | 70 | Sieciński Marcin | Żukowo | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Kujawscy Runners | S | opłacono BM | |
24 | 10 | Chrzanowski Jan | Gdańsk | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | L | opłacono BM | ||
25 | 101 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | BCT TEAM | S | opłacono BM | |
26 | 22 | Horsten Tymon | Gdańsk | Polska | M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Tri Talent Team Gdańsk | M | opłacono | |
27 | 5 | Basińska-Ahmed Olga | Gdynia | Polska | K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | S | opłacono BM | ||
28 | 24 | Jakubek Aleksandra | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | XS | opłacono BM | ||
29 | 2 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | Żarta Wataha | S | opłacono BM | |
30 | 31 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | S | opłacono BM | ||
31 | 79 | Świtała Katarzyna | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | S | opłacono BM | ||
32 | Rychert Marta | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | XL | ||||
33 | 102 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | XS | opłacono BM | ||
34 | 9 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | AWFiS | M | opłacono BM | |
35 | 26 | Jarmołowicz Beata | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | CTS | S | opłacono | |
36 | 59 | Pawłowska Anna | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia | BST Banach Sport Team | S | opłacono BM | |
37 | 100 | Zalach Aleksandra | Gdańsk | Polska | K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | S | opłacono BM | ||
38 | 30 | Kaminska-Olczak Marta | Gdansk | Polska | K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | S | opłacono BM | ||
39 | 18 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Runpassion.pl TEAM | L | opłacono BM | |
40 | 49 | Łysek Katarzyna | Gdańsk | Polska | K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | S | opłacono BM | ||
41 | 46 | Łagownik Marta | Gdańsk | Polska | K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Smaruj Na Trening/ Trójmiejska Akademia Triathlonu/ Fundacja Gebhardt Sport | S | opłacono BM | |
42 | 106 | Żmuda-Trzebiatowska Dorota | Gdańsk | Polska | K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | XS | opłacono BM | ||
43 | Kujawska Monika | Żukowo | Polska | K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | Kujawscy Runners | M | |||
44 | 84 | Tuszynska Barbara | Sopot | Polska | K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia | #BiegaMy | S | opłacono BM | |
45 | 80 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Active Flow | 134 | ||
46 | 64 | Potaszkin Jan | GDANSK | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Szkoła podstawowa nr 24 | 134 | ||
47 | 60 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | UKS Neptun Gdańsk | 146 | ||
48 | 97 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Active Flow | 146 | ||
49 | 96 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | 158 | |||
50 | 58 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | UKS Kempes Gdańsk | 134 | ||
51 | 1 | Ahmed Hana | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | SP12 Gdynia | 134 | ||
52 | 99 | Zagalski Antoni | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | 146 | |||
53 | 95 | Wojciszke Kaja | Gdansk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | SP38 | 134 | ||
54 | 94 | Wojciszke Artur | Gdansk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | SP38 | 146 | ||
55 | 56 | Nowogórski Rafał | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Tri Talent Team | 146 | ||
56 | 32 | Kłudkowski Franek | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | 146 | |||
57 | 47 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Przedszkole 75 | 122 | ||
58 | 48 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Przedszkole 75 | 122 | ||
59 | 50 | Maj Hanna | Elbląg | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | 122 | |||
60 | 91 | Wijatkowska Oliwia | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Taka RYBA | 134 | ||
61 | 17 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Active Flow | 146 | ||
62 | 16 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Active Flow | 134 | ||
63 | 72 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | NIECKO | 134 | ||
64 | 35 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | 134 | |||
65 | 61 | Płatkowska Nela | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | 122 | |||
66 | 8 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Gorillas OCR | 122 | ||
67 | 7 | Burzyński Michał | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | SPMS nr94 w Gdańsku | 146 | ||
68 | 76 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | SP 39 Gdańsk | 134 | ||
69 | 74 | Strużyńska Basia | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Przedszkole De La Salle | 122 | ||
70 | 14 | DUL Zofia | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | 134 | |||
71 | 107 | Żmuda-Trzebiatowska Kaja | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Sp 1 | 134 | ||
72 | 54 | Miszewski Tymon | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | III STO Gdańsk/ Belta Team | 146 | ||
73 | 4 | Banach Katarzyna | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | BST Banach Sport Team | 134 | ||
74 | 86 | Warchoł Frania | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | 146 | ||
75 | 29 | Kalisz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Tri Talent Team | 158 | ||
76 | 66 | Przybylski Kacper | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | 146 | |||
77 | 65 | Przybylska Paulina | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | 134 | |||
78 | 53 | Matuszewska Hanna | Mława | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Sp nr 6 Mława | 134 | ||
79 | 21 | Gręda Jakub | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | 146 | ||
80 | 39 | Kucharski Jan | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | XS | 146 | |
81 | 90 | Wiech Wiktoria | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Evo Triathlon Team | 134 | ||
82 | 55 | Mudlaff Maja | Chłapowo | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Klif team | 158 | ||
83 | 93 | Witosławska Weronika | Gdansk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Sp 75 Gdańsk | S | ||
84 | 82 | Tomaszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | KS Tri Talent Team Gdańsk | 146 | ||
85 | 25 | Jankowska Daria | Chwaszczyno | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | MKS Gala | M | 146 | |
86 | 27 | Jarmułowicz Pola | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | SP 92 Gdansk | 146 | ||
87 | 51 | Majkowski Ksawery | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie | Szkoła Podstawowa nr 35 | 134 | ||
88 | 81 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie | Biegun OCR Team | 158 | ||
89 | 92 | Wiśniewski Jakub | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie | Klif team | S | ||
90 | 37 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie | Belta Team | M | ||
91 | 104 | Zwolak Julian | Bojano | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie | MTB Kids Aga Patoka | M | ||
92 | 40 | Kucharski Tadeusz | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie | M | |||
93 | 89 | Wesołowska Lena | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie | GKS Cartusia Kartuzy | 158 | ||
94 | 85 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia | Sp 75 Gdańsk | 158 | ||
95 | 87 | Wasilewski Łukasz | Kolbudy | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia | Tam Tam Kolbudy | L | ||
96 | 38 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia | Belta Team | XS | ||
97 | 20 | Gregorczyk Zofia | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia | AZS AWF Gdańsk | 146 | ||
98 | 41 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia | SP 9 Sopot, Gorillas OCR | M | ||
99 | 71 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia | NIECKO | 146 | ||
100 | 75 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia | SP 39 Gdańsk | 146 |
Wyświetleń: 11750