Na nogach i kołach wokół Pachołka - biegi cross country
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Koszulki dziecięce Do zapłaty
1 61 Płatkowska Nela Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie 122
2 24 Jakubek Aleksandra Gdańsk K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia XS opłacono BM
3 31 Kędzia Edyta Gdańsk K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia S opłacono BM
4 40 Kucharski Tadeusz Gdynia Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie M
5 96 Wolańska Julia Rumia Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie 158
6 Rychert Marta Gdańsk K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia XL
7 106 Żmuda-Trzebiatowska Dorota Gdańsk K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia XS opłacono BM
8 Truszczyński Mateusz Gdańsk M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia XL
9 43 Kurianowicz Wiesław Borkowo M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia XL opłacono BM
10 79 Świtała Katarzyna Gdańsk K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia S opłacono BM
11 14 DUL Zofia Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie 134
12 13 Dul Maya Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia 158
13 102 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia XS opłacono BM
14 32 Kłudkowski Franek Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie 146
15 99 Zagalski Antoni Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie 146
16 66 Przybylski Kacper Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie 146
17 65 Przybylska Paulina Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie 134
18 30 Kaminska-Olczak Marta Gdansk K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia S opłacono BM
19 50 Maj Hanna Elbląg Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie 122
20 35 Krawczyk Nikola GDAŃSK Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie 134
21 10 Chrzanowski Jan Gdańsk M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia L opłacono BM
22 57 Nowopolski Leszek Gdańsk M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia S opłacono BM
23 5 Basińska-Ahmed Olga Gdynia K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia S opłacono BM
24 49 Łysek Katarzyna Gdańsk K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia S opłacono BM
25 19 Gollus Przemysław Gollus Gdynia M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia M opłacono BM
26 100 Zalach Aleksandra Gdańsk K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia S opłacono BM
27 52 Makowski Paweł Gdańsk M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia Awet, Bogdziewicz Team M opłacono BM
28 44 Kuropatwa Łukasz Rumia M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia #bazantteam/ #projekt1000up M opłacono BM
29 84 Tuszynska Barbara Sopot K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia #BiegaMy S opłacono BM
30 68 RUTKOWSKI Marcin Gdańsk M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia 7PBOT M opłacono BM
31 97 Wolańska Lena Rumia Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Active Flow 146
32 80 Teska Martyna Gdynia Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Active Flow 134
33 17 Gałuszyńska Nina Gdynia Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Active Flow 146
34 16 Gałuszyńska Maja Gdynia Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Active Flow 134
35 77 Strużyński Szymon Gdańsk M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia ADVA L opłacono BM
36 9 Chojnicka Zofia Gdańsk K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia AWFiS M opłacono BM
37 20 Gregorczyk Zofia Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia AZS AWF Gdańsk 146
38 101 Zawisza Dariusz Gdańsk M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia BCT TEAM S opłacono BM
39 38 Kucharska Tosia Gdynia Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia Belta Team XS
40 37 Kucharska Jadzia Gdynia Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie Belta Team M
41 11 Cieślik Tomasz Gdansk Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia Belta Team Gdańsk 158
42 15 Felon Michal Gdynia M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia BiegaMy L opłacono BM
43 81 Teska Patrycja Gdynia Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie Biegun OCR Team 158
44 33 Kowalski Adam Sopot M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia Bogdziewicz Team M opłacono BM
45 4 Banach Katarzyna Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie BST Banach Sport Team 134
46 3 Banach Jakub Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia BST Banach Sport Team 158
47 59 Pawłowska Anna Gdańsk K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia BST Banach Sport Team S opłacono BM
48 23 Iefymenko Oleksandr Sopot M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia Centaur L 158 opłacono BM
49 26 Jarmołowicz Beata Gdańsk K20, K30, K40 i K50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia CTS S opłacono
50 83 Tracz Igor Ełganowo M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia Dolina Noteci Racing Team M opłacono BM
51 90 Wiech Wiktoria Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Evo Triathlon Team 134
52 78 Sułek Grzegorz Rzeszów M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia Fundacja Jeppesena S opłacono BM
53 89 Wesołowska Lena Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie GKS Cartusia Kartuzy 158
54 69 Serkowski Wojciech Dzierżążno M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia GKS Żukowo M opłacono BM
55 109 Żygenda Krzysztof Gdynia M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia GKS Żukowo M opłacono BM
56 8 Chojnacki Mikołaj Sopot Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Gorillas OCR 122
57 34 Kowalski Krzysztof Sopot M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia HRmaxCrossTeam S opłacono BM
58 54 Miszewski Tymon Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie III STO Gdańsk/ Belta Team 146
59 55 Mudlaff Maja Chłapowo Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Klif team 158
60 92 Wiśniewski Jakub Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie Klif team S
61 6 Brown Toby Sopot Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia KS Tri Talent Team Gdańsk 158
62 82 Tomaszewski Antoni Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie KS Tri Talent Team Gdańsk 146
63 Kujawska Monika Żukowo K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia Kujawscy Runners M
64 42 Kujawski Łukasz Żukowo M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia Kujawscy Runners M opłacono BM
65 70 Sieciński Marcin Żukowo M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia Kujawscy Runners S opłacono BM
66 25 Jankowska Daria Chwaszczyno Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie MKS Gala M 146
67 39 Kucharski Jan Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie MTB Kids Aga Patoka XS 146
68 45 Latysh Mark Gdansk Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia MTB Kids Aga Patoka S 146
69 104 Zwolak Julian Bojano Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat - roczniki 2004-2006 - dystans ok. 3300 m - 1 okrążenie MTB Kids Aga Patoka M
70 86 Warchoł Frania Gdynia Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie MTB Kids Aga Patoka 146
71 72 Smołoński Marcel Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie NIECKO 134
72 71 Smołoński Ignacy Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia NIECKO 146
73 12 Dębowski Michał Gdańsk M Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia Podatki to kradzież M opłacono BM
74 47 Łukwińska Lidia Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Przedszkole 75 122
75 48 Łukwiński Krzysztof Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Przedszkole 75 122
76 74 Strużyńska Basia Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Przedszkole De La Salle 122
77 36 Krzemiński Jakub Gdańsk M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia ROWERSI - BST S opłacono BM
78 18 Głombiowska Zuzanna Gdynia K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia Runpassion.pl TEAM L opłacono BM
79 105 Zwolak Nina Bojano Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia S.P. Bojano 158
80 46 Łagownik Marta Gdańsk K Elita - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 10 000 m - 3 okrążenia Smaruj Na Trening/ Trójmiejska Akademia Triathlonu/ Fundacja Gebhardt Sport S opłacono BM
81 108 Żmuda-Trzebiatowski Karol Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia Sp 1 158
82 107 Żmuda-Trzebiatowska Kaja Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Sp 1 134
83 75 Strużyńska Weronika Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia SP 39 Gdańsk 146
84 76 Strużyński Michał Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie SP 39 Gdańsk 134
85 85 Walas Daniel Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia Sp 75 Gdańsk 158
86 93 Witosławska Weronika Gdansk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Sp 75 Gdańsk S
87 41 Kujałowicz Alicja Sopot Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia SP 9 Sopot, Gorillas OCR M
88 27 Jarmułowicz Pola Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie SP 92 Gdansk 146
89 53 Matuszewska Hanna Mława Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Sp nr 6 Mława 134
90 1 Ahmed Hana Gdynia Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie SP12 Gdynia 134
91 95 Wojciszke Kaja Gdansk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie SP38 134
92 94 Wojciszke Artur Gdansk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie SP38 146
93 7 Burzyński Michał Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie SPMS nr94 w Gdańsku 146
94 73 Stalka Przemysław Kościerzyna M20, M30, M40 i M50+ - roczniki 2003 i starsze - dystans ok. 6600 m - 2 okrążenia STALSPEED SPEDYCJA M opłacono BM
95 64 Potaszkin Jan GDANSK Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Szkoła podstawowa nr 24 134
96 51 Majkowski Ksawery Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Szkoła Podstawowa nr 35 134
97 91 Wijatkowska Oliwia Gdańsk Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Taka RYBA 134
98 87 Wasilewski Łukasz Kolbudy Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia Tam Tam Kolbudy L
99 21 Gręda Jakub Gdynia Dziewczęta i Chłopcy do lat 10 - urodzeni w 2011 i młodsi - dystans ok. 500 m - 1 mini okrążenie Trek Gdynia Młode Wilki 146
100 67 Rodziewicz Maciej Gdynia Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat - roczniki 2007-2010 - dystans ok. 1300 m - 2 małe okrążenia Trek Gdynia Młode Wilki 158


Wyświetleń: 3307

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ