Na nogach i kołach wokół Pachołka - biegi cross country

6,6 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans PKT KAT META W KAT
1 36 KRZEMIŃSKI JAKUB M 1 M 18-29 1 GDAŃSK ROWERSI - BST 6,6 km 00:16:49.44 00:34:26.57
2 102 ZDROJEWSKA KATARZYNA K 1 K 30-39 1 GDAŃSK 6,6 km 00:20:38.91 00:40:24.96
3 19 GOLLUS PRZEMYSŁAW GOLLUS M 2 M 30-39 1 GDYNIA 6,6 km 00:21:01.00 00:42:53.92
4 23 IEFYMENKO OLEKSANDR M 3 M 40-49 1 SOPOT CENTAUR 6,6 km 00:21:30.35 00:43:15.43
5 79 ŚWITAŁA KATARZYNA K 2 K 30-39 2 GDAŃSK 6,6 km 00:21:51.67 00:43:53.76
6 26 JARMOŁOWICZ BEATA K 3 K 50-100 1 GDAŃSK CTS 6,6 km 00:22:15.49 00:44:39.95
7 24 JAKUBEK ALEKSANDRA K 4 K 50-100 2 GDAŃSK 6,6 km 00:23:09.15 00:46:38.77
8 77 STRUŻYŃSKI SZYMON M 4 M 40-49 2 GDAŃSK ADVA 6,6 km 00:22:58.71 00:47:36.68
9 5 BASIŃSKA-AHMED OLGA K 5 K 40-49 1 GDYNIA 6,6 km 00:24:14.38 00:49:23.48
10 31 KĘDZIA EDYTA K 6 K 50-100 3 GDAŃSK 6,6 km 00:24:56.65 00:50:16.83
11 59 PAWŁOWSKA ANNA K 7 K 30-39 3 GDAŃSK BST BANACH SPORT TEAM 6,6 km 00:25:41.20 00:51:48.87
12 2 ARENDT AGNIESZKA K 8 K 40-49 2 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 6,6 km 00:26:56.19 00:55:11.81
13 73 STALKA PRZEMYSŁAW M 5 M 30-39 2 KOŚCIERZYNA STALSPEED SPEDYCJA 6,6 km 00:29:22.03 00:57:05.52
14 9 CHOJNICKA ZOFIA K 9 K 50-100 4 GDAŃSK AWFIS 6,6 km 00:58:59.22

Dzieci 11-14 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans PKT 11-14 META 11-14
1 85 WALAS DANIEL M 1 m 11-12 1 GDAŃSK SP 75 GDAŃSK Dzieci 11-14 lat 00:03:33.73 00:06:15.28
2 28 JARMUŁOWICZ TYMON M 2 m 11-12 2 GDAŃSK TRI TALENT TEAM GDAŃSK Dzieci 11-14 lat 00:03:54.96 00:06:42.77
3 38 KUCHARSKA TOSIA K 1 k 11-12 1 GDYNIA BELTA TEAM Dzieci 11-14 lat 00:03:54.39 00:06:42.86
4 71 SMOŁOŃSKI IGNACY M 3 m 11-12 3 GDAŃSK NIECKO Dzieci 11-14 lat 00:04:10.22 00:07:25.20
5 41 KUJAŁOWICZ ALICJA K 2 k 11-12 2 SOPOT SP 9 SOPOT, GORILLAS OCR Dzieci 11-14 lat 00:04:23.15 00:07:40.23
6 108 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI KAROL M 4 m 11-12 4 GDAŃSK SP 1 Dzieci 11-14 lat 00:04:18.20 00:08:00.20
7 103 ZWARA JULIA K 3 k 13-14 1 GDAŃSK TRI TALENT TEAM GDAŃSK Dzieci 11-14 lat 00:04:12.96 00:08:03.77
8 62 POŁUBOK OSKAR M 5 m 11-12 5 GDAŃSK TRI TALENT TEAM GDAŃSK Dzieci 11-14 lat 00:04:14.84 00:08:06.91
9 3 BANACH JAKUB M 6 m 11-12 6 GDAŃSK BST BANACH SPORT TEAM Dzieci 11-14 lat 00:04:30.88 00:08:09.99
10 75 STRUŻYŃSKA WERONIKA K 4 k 11-12 3 GDAŃSK SP 39 GDAŃSK Dzieci 11-14 lat 00:04:58.82 00:08:40.48
11 20 GREGORCZYK ZOFIA K 5 k 11-12 4 GDAŃSK AZS AWF GDAŃSK Dzieci 11-14 lat 00:04:38.25 00:09:19.29
12 87 WASILEWSKI ŁUKASZ M 7 m 11-12 7 KOLBUDY TAM TAM KOLBUDY Dzieci 11-14 lat 00:05:26.11 00:10:31.59

Dzieci 15-17 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans META 15-17
1 81 TESKA PATRYCJA K 1 k 15-17 1 GDYNIA BIEGUN OCR TEAM Dzieci 15-17 lat 00:18:29.64
2 40 KUCHARSKI TADEUSZ M 1 m 15-17 1 GDYNIA Dzieci 15-17 lat 00:19:42.85
3 37 KUCHARSKA JADZIA K 2 k 15-17 2 GDYNIA BELTA TEAM Dzieci 15-17 lat 00:19:47.80
4 89 WESOŁOWSKA LENA K 3 k 15-17 3 GDAŃSK GKS CARTUSIA KARTUZY Dzieci 15-17 lat 00:24:07.83

Dzieci do lat 10

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Meta 10
1 60 PIOTROWSKI TOMASZ M 1 m do 10 1 GDAŃSK UKS NEPTUN GDAŃSK Dzieci do lat 10 00:03:44.04
2 56 NOWOGÓRSKI RAFAŁ M 2 m do 10 2 GDAŃSK TRI TALENT TEAM Dzieci do lat 10 00:03:49.78
3 82 TOMASZEWSKI ANTONI M 3 m do 10 3 GDAŃSK KS TRI TALENT TEAM GDAŃSK Dzieci do lat 10 00:03:58.69
4 76 STRUŻYŃSKI MICHAŁ M 4 m do 10 4 GDAŃSK SP 39 GDAŃSK Dzieci do lat 10 00:04:18.35
5 4 BANACH KATARZYNA K 1 k do 10 1 GDAŃSK BST BANACH SPORT TEAM Dzieci do lat 10 00:04:32.61
6 91 WIJATKOWSKA OLIWIA K 2 k do 10 2 GDAŃSK TAKA RYBA Dzieci do lat 10 00:04:33.05
7 53 MATUSZEWSKA HANNA K 3 k do 10 3 MŁAWA SP NR 6 MŁAWA Dzieci do lat 10 00:04:35.05
8 64 POTASZKIN JAN M 5 m do 10 5 GDANSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 Dzieci do lat 10 00:04:35.90
9 90 WIECH WIKTORIA K 4 k do 10 4 GDAŃSK EVO TRIATHLON TEAM Dzieci do lat 10 00:04:46.42
10 95 WOJCISZKE KAJA K 5 k do 10 5 GDANSK SP38 Dzieci do lat 10 00:04:47.32
11 35 KRAWCZYK NIKOLA K 6 k do 10 6 GDAŃSK Dzieci do lat 10 00:04:49.68
12 51 MAJKOWSKI KSAWERY M 6 m do 10 6 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 Dzieci do lat 10 00:04:52.00
13 65 PRZYBYLSKA PAULINA K 7 k do 10 7 GDAŃSK Dzieci do lat 10 00:04:55.48
14 66 PRZYBYLSKI KACPER M 7 m do 10 7 GDAŃSK Dzieci do lat 10 00:04:57.23
15 29 KALISZ MIKOŁAJ M 8 m do 10 8 GDAŃSK TRI TALENT TEAM Dzieci do lat 10 00:05:03.93
16 1 AHMED HANA K 8 k do 10 8 GDYNIA SP12 GDYNIA Dzieci do lat 10 00:05:06.17
17 107 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA KAJA K 9 k do 10 9 GDAŃSK SP 1 Dzieci do lat 10 00:06:11.22
18 47 ŁUKWIŃSKA LIDIA K 10 k do 10 10 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 75 Dzieci do lat 10 00:06:12.80
19 61 PŁATKOWSKA NELA K 11 k do 10 11 GDAŃSK Dzieci do lat 10 00:07:25.45
20 48 ŁUKWIŃSKI KRZYSZTOF M 9 m do 10 9 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 75 Dzieci do lat 10 00:07:40.87
21 74 STRUŻYŃSKA BASIA K 12 k do 10 12 GDAŃSK PRZEDSZKOLE DE LA SALLE Dzieci do lat 10 00:07:41.45

Elita K i M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub PKT E 1 PKT E 2 META ELITA
1 69 SERKOWSKI WOJCIECH M 1 ELITA M 16-100 1 DZIERŻĄŻNO GKS ŻUKOWO 00:13:37.35 00:27:39.55 00:41:38.65
2 109 ŻYGENDA KRZYSZTOF M 2 ELITA M 16-100 2 GDYNIA GKS ŻUKOWO 00:13:39.09 00:27:40.67 00:41:38.88
3 70 SIECIŃSKI MARCIN M 3 ELITA M 16-100 3 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 00:13:56.85 00:28:16.82 00:42:50.62
4 10 CHRZANOWSKI JAN M 4 ELITA M 16-100 4 GDAŃSK 00:14:17.95 00:29:04.83 00:43:40.06
5 44 KUROPATWA ŁUKASZ M 5 ELITA M 16-100 5 RUMIA #BAZANTTEAM/ #PROJEKT1000UP 00:14:29.85 00:29:24.66 00:44:00.75
6 98 WYSŁOUCH MICHAŁ M 6 ELITA M 16-100 6 GDAŃSK TRI TALENT TEAM 00:14:53.71 00:29:48.18 00:44:46.77
7 46 ŁAGOWNIK MARTA K 1 ELITA K 16-100 1 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU/ FUNDACJA GEBHARDT SPORT 00:15:09.03 00:30:09.11 00:44:48.15
8 22 HORSTEN TYMON M 7 ELITA M 16-100 7 GDAŃSK TRI TALENT TEAM GDAŃSK 00:14:33.04 00:29:59.13 00:46:01.01
9 52 MAKOWSKI PAWEŁ M 8 ELITA M 16-100 8 GDAŃSK AWET, BOGDZIEWICZ TEAM 00:15:12.01 00:31:25.94 00:48:01.01
10 42 KUJAWSKA MONIKA K 2 ELITA K 16-100 2 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 00:17:00.55 00:33:28.60 00:50:13.47
11 101 ZAWISZA DARIUSZ M 9 ELITA M 16-100 9 GDAŃSK BCT TEAM 00:17:03.99 00:34:17.63 00:51:10.66
12 18 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 3 ELITA K 16-100 3 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 00:17:08.36 00:34:11.41 00:51:28.17
13 15 FELON MICHAL M 10 ELITA M 16-100 10 GDYNIA BIEGAMY 00:17:05.69 00:34:15.41 00:52:10.00
14 78 SUŁEK GRZEGORZ M 11 ELITA M 16-100 11 RZESZÓW FUNDACJA JEPPESENA 00:17:08.11 00:34:40.31 00:52:12.00
15 106 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA DOROTA K 4 ELITA K 16-100 4 GDAŃSK 00:18:15.17 00:37:42.38 00:57:58.26
16 88 WASILEWSKI SŁAWOMIR M 12 ELITA M 16-100 12 KOLBUDY USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 00:20:27.21 00:40:57.21 01:01:21.29
17 34 KOWALSKI KRZYSZTOF M 13 ELITA M 16-100 13 SOPOT HRMAXCROSSTEAM 00:21:06.17 00:42:09.24 01:02:36.26
18 30 KAMINSKA-OLCZAK MARTA K 5 ELITA K 16-100 5 GDANSK 00:21:04.24 00:42:12.66 01:03:09.44
19 111 MILEWSKA ANNA K 6 ELITA K 16-100 6 GDAŃSK BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM 00:21:45.99 00:44:34.31 01:07:05.88
20 110 RICHERT ELIZA K 7 ELITA K 16-100 7 RĘBIECHOWO 00:22:24.79 00:45:54.07 01:10:03.59
DNF 84 TUSZYNSKA BARBARA K DNF ELITA K 16-100 DNF SOPOT #BIEGAMY 00:21:40.77 00:43:02.61
DNF 100 ZALACH ALEKSANDRA K DNF ELITA K 16-100 DNF GDAŃSK 00:21:36.74 00:43:33.36

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ