Bieg 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Boynuince Monika Sosnowiec Bieg 10km opłacono
2 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg 10km Zabiegani Częstochowa
3 Hrabia Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
4 Chmielowiec Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
5 Semper Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
6 Barszczewski Michal Sosnowiec Bieg 10km opłacono
7 Ziaja Robert Siemianowice Śląskie Bieg 10km Robert Alkoholik opłacono
8 Wochnik Marek Katowice Bieg 10km
9 Gaik Kamil Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
10 SZATON BOGUSŁAW Czeladź Bieg 10km MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ
11 Janik Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
12 Bielewicz Aleksandra Sosnowiec Bieg 10km opłacono
13 Bąba Dagmara Katowice Bieg 10km
14 Kaczor Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km Nowak -Team
15 Grębosz Ewelina Sosnowiec Bieg 10km
16 Grzyb Magdalena Sosnowiec Bieg 10km
17 Świrad Mirosław Sosnowiec Bieg 10km Siarczysty Run
18 Matys Adam Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
19 Juda Artur Radzionków Bieg 10km
20 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg 10km Lubię Burpees'y opłacono
21 Krząpa Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Nowak- Team opłacono
22 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono
23 Węgler Zbiegniew Sosnowiec Bieg 10km
24 nowak tomasz dąbrowa górnicza Bieg 10km Marelli Poland opłacono
25 Sitko Sylwester Preczów Bieg 10km opłacono
26 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 10km Augusteam/BiegająceBataty opłacono
27 Korzus Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
28 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg 10km
29 Stasiak Zbigniew Sosnowiec Bieg 10km opłacono
30 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem
31 Sawiuk Aleksander Sosnowiec Bieg 10km Vesuvius Running Club opłacono
32 Trela Magdalena Smolec Bieg 10km
33 Struk Agnieszka Będzin Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
34 Wysocki Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
35 Hamot Artur Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
36 Romańska-Malina Olga Sosnowiec Bieg 10km
37 Malina Rozalia Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
38 Baran Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
39 Górniak Adam Jaworzno Bieg 10km Spotkania Małżeńskie Jaworzno opłacono
40 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
41 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg 10km AZS Uniwersytet Śląski opłacono
42 Kowal Tomasz Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
43 Pozowski WŁODZIMIERZ Katowice Bieg 10km opłacono
44 Popczyk Magdalena Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
45 Sumara Nikola Sosnowiec Bieg 10km opłacono
46 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km KS Sprinterzy.com Kraków opłacono
47 Poźniak Radosław Sosnowiec Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa
48 Urbaczka Edyta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
49 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10km #GrodziecRun opłacono
50 Żmija Patryk Sosnowiec Bieg 10km opłacono
51 Łatka Wojciech Sosnowiec Bieg 10km Osp Sosnowiec Porąbka
52 Szymański Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km Harpagan Sosnowiec
53 Makar Adam Sosnowiec Bieg 10km
54 Spirytulska Agata Modlnica Bieg 10km opłacono
55 Śliwa Sebastian Sosnowiec Bieg 10km opłacono
56 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem
57 Staworzyński Dawid Sosnowiec Bieg 10km opłacono
58 Kędzior Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
59 Kołton Justyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
60 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
61 Marek Jarosław Sosnowiec Bieg 10km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych opłacono
62 Hrabia Anna Sosnowiec Bieg 10km
63 Marczewska Katarzyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
64 Wilga Michał Sosnowiec Bieg 10km opłacono
65 Cis Adam Sosnowiec Bieg 10km He he opłacono
66 KMERA TOMASZ SOSNOWIEC Bieg 10km Polski Gaz S.A opłacono
67 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
68 Starczewski Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
69 Serafiński Marek Sosnowiec Bieg 10km opłacono
70 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
71 Jurczak Ewelina Jurczak Sosnowiec Bieg 10km
72 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
73 Guzek Joanna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
74 Bożek Sebastian Katowice Bieg 10km opłacono
75 Rosół Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
76 Semper Mateusz Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
77 Lotko Jeremiasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
78 Sypek grzegorz Chełm Śląski Bieg 10km
79 Górski Jerzy Sosnowiec Bieg 10km opłacono
80 Kaim Rafał Psary Bieg 10km opłacono
81 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg 10km
82 Sobala Radosław Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
83 Dąbrowski Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
84 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg 10km Biegowa kuźnia
85 Sroka Sławomir Katowice Bieg 10km
86 Piniecka-Sroka Katarzyna Katowice Bieg 10km
87 Leonhard Gosia Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
88 Świda Maciej Sosnowiec Bieg 10km Marelli Poland opłacono
89 Szkoda-Kozak Maria Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
90 Kozak Piotr Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
91 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
92 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
93 Hrynkiewicz Przemysław Hrynkiewicz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
94 Kulawiak Leszek sosnowiec Bieg 10km opłacono
95 Popczyk Ewelina Sosnowiec Bieg 10km Healthy Body Żelazny&Żelazny
96 Maryniok Marian Żory Bieg 10km opłacono
97 Kaniowski Piotr Rokitno Szlachceckie Bieg 10km Biegam Bo Lubię
98 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10km Zdzieraj Kapcie opłacono
99 Marzec Mariusz Będzin Bieg 10km opłacono
100 Wykurz Liliana Wojkowice Bieg 10km opłacono


Wyświetleń: 4196

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ