Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Boynuince Monika Sosnowiec Bieg 10km opłacono
2 Hrabia Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
3 Chmielowiec Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
4 Semper Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
5 Barszczewski Michal Sosnowiec Bieg 10km opłacono
6 Ziaja Robert Siemianowice Śląskie Bieg 10km Robert Alkoholik opłacono
7 Gaik Kamil Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
8 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono
9 Janik Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
10 Bielewicz Aleksandra Sosnowiec Bieg 10km opłacono
11 Matys Adam Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
12 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg 10km Lubię Burpees'y opłacono
13 Krząpa Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Nowak- Team opłacono
14 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono
15 Wysocka Stanisława Sosnowiec Marsz NW opłacono
16 Cichoń Janina Sosnowiec Marsz NW opłacono
17 nowak tomasz dąbrowa górnicza Bieg 10km Marelli Poland opłacono
18 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW #byledomety opłacono
19 Sitko Sylwester Preczów Bieg 10km opłacono
20 Serafińska Anetta Sosnowiec Marsz NW opłacono
21 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 10km Augusteam/BiegająceBataty opłacono
22 Korzus Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
23 Stasiak Zbigniew Sosnowiec Bieg 10km opłacono
24 Garbat Łukasz Sosnowiec Marsz NW opłacono
25 Nowak Wojciech Nowak Sosnowiec Marsz NW opłacono
26 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
27 Sawiuk Aleksander Sosnowiec Bieg 10km Vesuvius Running Club opłacono
28 Struk Agnieszka Będzin Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
29 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono
30 Wysocki Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
31 Hamot Artur Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
32 Malina Rozalia Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
33 Baran Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
34 Górniak Adam Jaworzno Bieg 10km Spotkania Małżeńskie Jaworzno opłacono
35 WĘGRZYŃSKA Ewa Sosnowiec Marsz NW opłacono
36 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
37 Rubianok Krzysztof Sosnowiec Marsz NW opłacono
38 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg 10km AZS Uniwersytet Śląski opłacono
39 Kowal Tomasz Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
40 Pozowski WŁODZIMIERZ Katowice Bieg 10km opłacono
41 Popczyk Magdalena Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
42 Sumara Nikola Sosnowiec Bieg 10km opłacono
43 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km KS Sprinterzy.com Kraków opłacono
44 Urbaczka Edyta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
45 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10km #GrodziecRun opłacono
46 Żmija Patryk Sosnowiec Bieg 10km opłacono
47 Spirytulska Agata Modlnica Bieg 10km opłacono
48 Segieta Anna Mysłowice Marsz NW opłacono
49 Śliwa Sebastian Sosnowiec Bieg 10km opłacono
50 Staworzyński Dawid Sosnowiec Bieg 10km opłacono
51 Kędzior Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
52 Kołton Justyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
53 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
54 Marek Jarosław Sosnowiec Bieg 10km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych opłacono
55 Marczewska Katarzyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
56 Wilga Michał Sosnowiec Bieg 10km opłacono
57 Sawecki Grzegorz Będzin Marsz NW opłacono
58 Cis Adam Sosnowiec Bieg 10km He he opłacono
59 KMERA TOMASZ SOSNOWIEC Bieg 10km Polski Gaz S.A opłacono
60 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
61 Starczewski Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
62 Serafiński Marek Sosnowiec Bieg 10km opłacono
63 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
64 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
65 Guzek Joanna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
66 Bożek Sebastian Katowice Bieg 10km opłacono
67 Rosół Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
68 Semper Mateusz Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
69 Lotko Jeremiasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
70 Górski Jerzy Sosnowiec Bieg 10km opłacono
71 Kaim Rafał Psary Bieg 10km opłacono
72 Sobala Radosław Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
73 Dąbrowski Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
74 Leonhard Gosia Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
75 Świda Maciej Sosnowiec Bieg 10km Marelli Poland opłacono
76 Szkoda-Kozak Maria Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
77 Kozak Piotr Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
78 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
79 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
80 Hrynkiewicz Przemysław Hrynkiewicz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
81 Kulawiak Leszek sosnowiec Bieg 10km opłacono
82 Popczyk Ewa Bedzin Marsz NW Aktywne Kijanki Grodziec opłacono
83 Maryniok Marian Żory Bieg 10km opłacono
84 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10km Zdzieraj Kapcie opłacono
85 Marzec Mariusz Będzin Bieg 10km opłacono
86 Wykurz Liliana Wojkowice Bieg 10km opłacono
87 Dullek Monika Chorzów Bieg 10km opłacono
88 Nowak Katarzyna Dąbrowa górnicza Bieg 10km opłacono
89 Idzior Sławomir Sosnowiec Bieg 10km opłacono
90 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
91 Kajzer Damian Będzin Bieg 10km opłacono
92 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
93 Balon Maria Sosnowiec Bieg 10km opłacono
94 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
95 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
96 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km opłacono
97 GRĘDA GRZEGORZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
98 Tesluk Kuba Żory Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
99 Książek Kamil Sosnowiec Marsz NW opłacono
100 Balon Wojciech Sosnowiec Bieg 10km opłacono


Wyświetleń: 6374

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ