Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Balon Wojciech Sosnowiec Bieg 10km opłacono
2 Tesluk Kuba Żory Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
3 GRĘDA GRZEGORZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
4 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km opłacono
5 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
6 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
7 Balon Maria Sosnowiec Bieg 10km opłacono
8 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
9 Kajzer Damian Będzin Bieg 10km opłacono
10 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
11 Idzior Sławomir Sosnowiec Bieg 10km opłacono
12 Nowak Katarzyna Dąbrowa górnicza Bieg 10km opłacono
13 Dullek Monika Chorzów Bieg 10km opłacono
14 Wykurz Liliana Wojkowice Bieg 10km opłacono
15 Marzec Mariusz Będzin Bieg 10km opłacono
16 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10km Zdzieraj Kapcie opłacono
17 Maryniok Marian Żory Bieg 10km opłacono
18 Kulawiak Leszek sosnowiec Bieg 10km opłacono
19 Hrynkiewicz Przemysław Hrynkiewicz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
20 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
21 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
22 Kozak Piotr Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
23 Szkoda-Kozak Maria Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
24 Świda Maciej Sosnowiec Bieg 10km Marelli Poland opłacono
25 Leonhard Gosia Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
26 Dąbrowski Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
27 Sobala Radosław Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
28 Kaim Rafał Psary Bieg 10km opłacono
29 Górski Jerzy Sosnowiec Bieg 10km opłacono
30 Lotko Jeremiasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
31 Semper Mateusz Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
32 Rosół Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
33 Bożek Sebastian Katowice Bieg 10km opłacono
34 Guzek Joanna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
35 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
36 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
37 Serafiński Marek Sosnowiec Bieg 10km opłacono
38 Starczewski Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
39 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
40 KMERA TOMASZ SOSNOWIEC Bieg 10km Polski Gaz S.A opłacono
41 Cis Adam Sosnowiec Bieg 10km He he opłacono
42 Wilga Michał Sosnowiec Bieg 10km opłacono
43 Marczewska Katarzyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
44 Marek Jarosław Sosnowiec Bieg 10km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych opłacono
45 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
46 Kołton Justyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
47 Kędzior Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
48 Staworzyński Dawid Sosnowiec Bieg 10km opłacono
49 Śliwa Sebastian Sosnowiec Bieg 10km opłacono
50 Spirytulska Agata Modlnica Bieg 10km opłacono
51 Żmija Patryk Sosnowiec Bieg 10km opłacono
52 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10km #GrodziecRun opłacono
53 Urbaczka Edyta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
54 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km KS Sprinterzy.com Kraków opłacono
55 Sumara Nikola Sosnowiec Bieg 10km opłacono
56 Popczyk Magdalena Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
57 Pozowski WŁODZIMIERZ Katowice Bieg 10km opłacono
58 Kowal Tomasz Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
59 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg 10km AZS Uniwersytet Śląski opłacono
60 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
61 Górniak Adam Jaworzno Bieg 10km Spotkania Małżeńskie Jaworzno opłacono
62 Baran Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
63 Malina Rozalia Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
64 Hamot Artur Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
65 Wysocki Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
66 Struk Agnieszka Będzin Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
67 Sawiuk Aleksander Sosnowiec Bieg 10km Vesuvius Running Club opłacono
68 Stasiak Zbigniew Sosnowiec Bieg 10km opłacono
69 Korzus Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
70 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 10km Augusteam/BiegająceBataty opłacono
71 Sitko Sylwester Preczów Bieg 10km opłacono
72 nowak tomasz dąbrowa górnicza Bieg 10km Marelli Poland opłacono
73 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono
74 Krząpa Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Nowak- Team opłacono
75 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg 10km Lubię Burpees'y opłacono
76 Matys Adam Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
77 Bielewicz Aleksandra Sosnowiec Bieg 10km opłacono
78 Janik Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
79 Gaik Kamil Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
80 Ziaja Robert Siemianowice Śląskie Bieg 10km Robert Alkoholik opłacono
81 Barszczewski Michal Sosnowiec Bieg 10km opłacono
82 Semper Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
83 Chmielowiec Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
84 Hrabia Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
85 Boynuince Monika Sosnowiec Bieg 10km opłacono
86 Książek Kamil Sosnowiec Marsz NW opłacono
87 Popczyk Ewa Bedzin Marsz NW Aktywne Kijanki Grodziec opłacono
88 Sawecki Grzegorz Będzin Marsz NW opłacono
89 Segieta Anna Mysłowice Marsz NW opłacono
90 Rubianok Krzysztof Sosnowiec Marsz NW opłacono
91 WĘGRZYŃSKA Ewa Sosnowiec Marsz NW opłacono
92 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono
93 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
94 Nowak Wojciech Nowak Sosnowiec Marsz NW opłacono
95 Garbat Łukasz Sosnowiec Marsz NW opłacono
96 Serafińska Anetta Sosnowiec Marsz NW opłacono
97 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW #byledomety opłacono
98 Cichoń Janina Sosnowiec Marsz NW opłacono
99 Wysocka Stanisława Sosnowiec Marsz NW opłacono
100 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono


Wyświetleń: 5997

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ