Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tesluk Kuba Żory Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
2 Maryniok Marian Żory Bieg 10km opłacono
3 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg 10km Biegowa kuźnia
4 Wykurz Liliana Wojkowice Bieg 10km opłacono
5 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km KS Sprinterzy.com Kraków opłacono
6 Soboszczyk Magdalena Świętochłowice Bieg 10km
7 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono
8 GRĘDA GRZEGORZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
9 OGONOWSKI Dariusz Sosnowiec Bieg 10km
10 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km opłacono
11 Gaik Kamil Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
12 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg 10km
13 Dąbrowski Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
14 Delowska Agata Sosnowiec Marsz NW
15 Rosół Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
16 Barszczewski Michal Sosnowiec Bieg 10km opłacono
17 Makar Adam Sosnowiec Bieg 10km
18 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
19 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
20 Szymański Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km Harpagan Sosnowiec
21 Węgler Zbiegniew Sosnowiec Bieg 10km
22 Marczewska Katarzyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
23 Janik Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
24 Kołton Justyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
25 Balon Maria Sosnowiec Bieg 10km opłacono
26 Malina Rozalia Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
27 Cichoń Janina Sosnowiec Marsz NW opłacono
28 Kędzior Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
29 Romańska-Malina Olga Sosnowiec Bieg 10km
30 Wysocka Stanisława Sosnowiec Marsz NW opłacono
31 Wierzchowski Jędrzej Sosnowiec Bieg 10km
32 Popczyk Ewelina Sosnowiec Bieg 10km Healthy Body Żelazny&Żelazny
33 Chmielowiec Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
34 Kulawiak Leszek sosnowiec Bieg 10km opłacono
35 Hrabia Anna Sosnowiec Bieg 10km
36 Świda Maciej Sosnowiec Bieg 10km Marelli Poland opłacono
37 Sawiuk Aleksander Sosnowiec Bieg 10km Vesuvius Running Club opłacono
38 Łatka Wojciech Sosnowiec Bieg 10km Osp Sosnowiec Porąbka
39 Świrad Mirosław Sosnowiec Bieg 10km Siarczysty Run
40 Grzyb Magdalena Sosnowiec Bieg 10km
41 Starczewski Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
42 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
43 Staworzyński Dawid Sosnowiec Bieg 10km opłacono
44 Żmija Patryk Sosnowiec Bieg 10km opłacono
45 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
46 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10km Zdzieraj Kapcie opłacono
47 Hrabia Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
48 Guzek Joanna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
49 Bartos Damian Sosnowiec Marsz NW
50 Idzior Sławomir Sosnowiec Bieg 10km opłacono
51 Serafiński Marek Sosnowiec Bieg 10km opłacono
52 Wysocki Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
53 Hrynkiewicz Przemysław Hrynkiewicz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
54 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
55 Marek Jarosław Sosnowiec Bieg 10km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych opłacono
56 Rubianok Krzysztof Sosnowiec Marsz NW opłacono
57 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
58 Nowak Wojciech Nowak Sosnowiec Marsz NW opłacono
59 Boynuince Monika Sosnowiec Bieg 10km opłacono
60 KMERA TOMASZ SOSNOWIEC Bieg 10km Polski Gaz S.A opłacono
61 Poźniak Radosław Sosnowiec Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa
62 WĘGRZYŃSKA Ewa Sosnowiec Marsz NW opłacono
63 Kozak Piotr Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
64 Garbat Łukasz Sosnowiec Marsz NW opłacono
65 Szkoda-Kozak Maria Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
66 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
67 Śliwa Sebastian Sosnowiec Bieg 10km opłacono
68 Jurczak Ewelina Jurczak Sosnowiec Bieg 10km
69 Urbaczka Edyta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
70 Serafińska Anetta Sosnowiec Marsz NW opłacono
71 Sumara Nikola Sosnowiec Bieg 10km opłacono
72 Sobala Radosław Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
73 Wilga Michał Sosnowiec Bieg 10km opłacono
74 Grębosz Ewelina Sosnowiec Bieg 10km
75 Cis Adam Sosnowiec Bieg 10km He he opłacono
76 Kaczor Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km Nowak -Team
77 Górski Jerzy Sosnowiec Bieg 10km opłacono
78 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono
79 Redziak Iza Sosnowiec Bieg 10km
80 Redziak Robert Sosnowiec Bieg 10km
81 Wałowski Szymon Sosnowiec Bieg 10km
82 Balon Wojciech Sosnowiec Bieg 10km opłacono
83 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
84 Stasiak Zbigniew Sosnowiec Bieg 10km opłacono
85 Baran Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
86 Książek Kamil Sosnowiec Marsz NW opłacono
87 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg 10km Lubię Burpees'y opłacono
88 Bielewicz Aleksandra Sosnowiec Bieg 10km opłacono
89 Sobieraj Bartosz Sosnowiec Bieg 10km
90 Semper Mateusz Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
91 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg 10km
92 Trela Magdalena Smolec Bieg 10km
93 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW Sławkowskie Włóczykije
94 Matys Adam Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
95 Ziaja Robert Siemianowice Śląskie Bieg 10km Robert Alkoholik opłacono
96 Kaniowska Małgorzata Rokitno szlacheckie Marsz NW Biegam Bo Lubię
97 Kaniowski Piotr Rokitno Szlachceckie Bieg 10km Biegam Bo Lubię
98 Juda Artur Radzionków Bieg 10km
99 Kaim Rafał Psary Bieg 10km opłacono
100 Sitko Sylwester Preczów Bieg 10km opłacono


Wyświetleń: 6203

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ