Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bąba Dagmara Katowice Bieg 10km
2 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW Sławkowskie Włóczykije
3 Balon Maria Sosnowiec Bieg 10km opłacono
4 Balon Wojciech Sosnowiec Bieg 10km opłacono
5 Baran Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
6 Barszczewski Michal Sosnowiec Bieg 10km opłacono
7 Bartos Damian Sosnowiec Marsz NW
8 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 10km
9 Bielewicz Aleksandra Sosnowiec Bieg 10km opłacono
10 Boynuince Monika Sosnowiec Bieg 10km opłacono
11 Bożek Sebastian Katowice Bieg 10km opłacono
12 Chmielowiec Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
13 Cichoń Janina Sosnowiec Marsz NW opłacono
14 Cis Adam Sosnowiec Bieg 10km He he opłacono
15 Dąbrowski Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
16 Delowska Agata Sosnowiec Marsz NW
17 Dullek Monika Chorzów Bieg 10km opłacono
18 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
19 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg 10km
20 Gaik Kamil Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
21 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
22 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
23 Garbat Łukasz Sosnowiec Marsz NW opłacono
24 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
25 Górniak Adam Jaworzno Bieg 10km Spotkania Małżeńskie Jaworzno opłacono
26 Górski Jerzy Sosnowiec Bieg 10km opłacono
27 Grębosz Ewelina Sosnowiec Bieg 10km
28 GRĘDA GRZEGORZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
29 Grzyb Magdalena Sosnowiec Bieg 10km
30 Guzek Joanna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
31 Hamot Artur Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
32 Hałgas Sławomir Będzin Bieg 10km Marelli
33 Hrabia Anna Sosnowiec Bieg 10km
34 Hrabia Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
35 Hrynkiewicz Przemysław Hrynkiewicz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
36 Idzior Sławomir Sosnowiec Bieg 10km opłacono
37 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem
38 Janik Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
39 Juda Artur Radzionków Bieg 10km
40 Jurczak Ewelina Jurczak Sosnowiec Bieg 10km
41 Kaczor Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km Nowak -Team
42 Kaim Rafał Psary Bieg 10km opłacono
43 Kajzer Damian Będzin Bieg 10km opłacono
44 Kaniowska Małgorzata Rokitno szlacheckie Marsz NW Biegam Bo Lubię
45 Kaniowski Piotr Rokitno Szlachceckie Bieg 10km Biegam Bo Lubię
46 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
47 Kędzior Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
48 KMERA TOMASZ SOSNOWIEC Bieg 10km Polski Gaz S.A opłacono
49 Korzus Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
50 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg 10km Lubię Burpees'y opłacono
51 Kowal Tomasz Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
52 Kozak Piotr Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
53 Kołat Tomasz Będzin Bieg 10km #byledomety
54 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
55 Kołton Justyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
56 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono
57 Krząpa Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Nowak- Team opłacono
58 Książek Kamil Sosnowiec Marsz NW opłacono
59 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono
60 Kulawiak Leszek sosnowiec Bieg 10km opłacono
61 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
62 Leonhard Gosia Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
63 Lotko Jeremiasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
64 Makar Adam Sosnowiec Bieg 10km
65 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
66 Malina Rozalia Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
67 Marczewska Katarzyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
68 Marek Jarosław Sosnowiec Bieg 10km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych opłacono
69 Maryniok Marian Żory Bieg 10km opłacono
70 Marzec Mariusz Będzin Bieg 10km opłacono
71 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km opłacono
72 Matys Adam Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
73 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg 10km
74 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 10km Augusteam/BiegająceBataty opłacono
75 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10km Zdzieraj Kapcie opłacono
76 Nowak Katarzyna Dąbrowa górnicza Bieg 10km opłacono
77 nowak tomasz dąbrowa górnicza Bieg 10km Marelli Poland opłacono
78 Nowak Wojciech Nowak Sosnowiec Marsz NW opłacono
79 OGONOWSKI Dariusz Sosnowiec Bieg 10km
80 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem
81 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
82 Piniecka-Sroka Katarzyna Katowice Bieg 10km
83 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg 10km AZS Uniwersytet Śląski opłacono
84 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
85 Popczyk Ewa Bedzin Marsz NW Aktywne Kijanki Grodziec opłacono
86 Popczyk Ewelina Sosnowiec Bieg 10km Healthy Body Żelazny&Żelazny
87 Popczyk Magdalena Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
88 Poźniak Radosław Sosnowiec Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa
89 Pozowski WŁODZIMIERZ Katowice Bieg 10km opłacono
90 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km KS Sprinterzy.com Kraków opłacono
91 Redziak Iza Sosnowiec Bieg 10km
92 Redziak Robert Sosnowiec Bieg 10km
93 Romańska-Malina Olga Sosnowiec Bieg 10km
94 Rosół Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
95 Rubianok Krzysztof Sosnowiec Marsz NW opłacono
96 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
97 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono
98 Sawecki Grzegorz Będzin Marsz NW opłacono
99 Sawiuk Aleksander Sosnowiec Bieg 10km Vesuvius Running Club opłacono
100 Segieta Anna Mysłowice Marsz NW opłacono


Wyświetleń: 5841

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ