Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#GrodziecRun
1 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10km #GrodziecRun opłacono
#byledomety
2 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW #byledomety opłacono
3 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW #byledomety
4 Kołat Tomasz Będzin Bieg 10km #byledomety
AZS Uniwersytet Śląski
5 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg 10km AZS Uniwersytet Śląski opłacono
Aktywne Kijanki Grodziec
6 Popczyk Ewa Bedzin Marsz NW Aktywne Kijanki Grodziec opłacono
Augusteam/BiegająceBataty
7 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 10km Augusteam/BiegająceBataty opłacono
Biegam Bo Lubię
8 Kaniowska Małgorzata Rokitno szlacheckie Marsz NW Biegam Bo Lubię
9 Kaniowski Piotr Rokitno Szlachceckie Bieg 10km Biegam Bo Lubię
Biegowa Kuźnia
10 Hamot Artur Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
11 Kowal Tomasz Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
12 Popczyk Magdalena Będzin Bieg 10km Biegowa Kuźnia opłacono
Biegowa kuźnia
13 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg 10km Biegowa kuźnia
Bobry Walking
14 Zielińska Grażyna Dobieszowice Marsz NW Bobry Walking
Buszujący w lesie
15 Sobala Radosław Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
16 Szkoda-Kozak Maria Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
17 Kozak Piotr Sosnowiec Bieg 10km Buszujący w lesie opłacono
Eko TAXI
18 Żuchowicz Robert Dąbrowa -Górnicza Marsz NW Eko TAXI
Harpagan Sosnowiec
19 Szymański Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km Harpagan Sosnowiec
Harpagan Sosnowiec NW
20 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono
21 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW Harpagan Sosnowiec NW opłacono
Healthy Body Żelazny&Żelazny
22 Popczyk Ewelina Sosnowiec Bieg 10km Healthy Body Żelazny&Żelazny
He he
23 Cis Adam Sosnowiec Bieg 10km He he opłacono
JAZDA!!!
24 Gaik Kamil Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
25 Malina Rozalia Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
26 Semper Mateusz Sosnowiec Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
27 Tesluk Kuba Żory Bieg 10km JAZDA!!! opłacono
KS Sprinterzy.com Kraków
28 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km KS Sprinterzy.com Kraków opłacono
Lecymy Durś
29 Zawadzki Damian Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś
Lubię Burpees'y
30 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg 10km Lubię Burpees'y opłacono
MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ
31 SZATON BOGUSŁAW Czeladź Bieg 10km MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ
Marelli
32 Hałgas Sławomir Będzin Bieg 10km Marelli
Marelli Poland
33 nowak tomasz dąbrowa górnicza Bieg 10km Marelli Poland opłacono
34 Świda Maciej Sosnowiec Bieg 10km Marelli Poland opłacono
Miechowicka Grupa Biegowa
35 Poźniak Radosław Sosnowiec Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa
Niezniszczalni
36 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono
Nowak- Team
37 Krząpa Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Nowak- Team opłacono
Nowak -Team
38 Kaczor Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km Nowak -Team
Osp Sosnowiec Porąbka
39 Łatka Wojciech Sosnowiec Bieg 10km Osp Sosnowiec Porąbka
Polski Gaz S.A
40 KMERA TOMASZ SOSNOWIEC Bieg 10km Polski Gaz S.A opłacono
Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych
41 Marek Jarosław Sosnowiec Bieg 10km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych opłacono
Robert Alkoholik
42 Ziaja Robert Siemianowice Śląskie Bieg 10km Robert Alkoholik opłacono
Siarczysty Run
43 Świrad Mirosław Sosnowiec Bieg 10km Siarczysty Run
Spotkania Małżeńskie Jaworzno
44 Górniak Adam Jaworzno Bieg 10km Spotkania Małżeńskie Jaworzno opłacono
Sławkowskie Włóczykije
45 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW Sławkowskie Włóczykije
Vesuvius Running Club
46 Sawiuk Aleksander Sosnowiec Bieg 10km Vesuvius Running Club opłacono
W pogoni za duchem
47 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem
48 Struk Agnieszka Będzin Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
49 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem
50 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
Zabiegani Częstochowa
51 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg 10km Zabiegani Częstochowa
Zdzieraj Kapcie
52 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10km Zdzieraj Kapcie opłacono
_BRAK NAZWY_
53 Boynuince Monika Sosnowiec Bieg 10km opłacono
54 Hrabia Arkadiusz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
55 Chmielowiec Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
56 Semper Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
57 Barszczewski Michal Sosnowiec Bieg 10km opłacono
58 Wochnik Marek Katowice Bieg 10km
59 Janik Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
60 Bielewicz Aleksandra Sosnowiec Bieg 10km opłacono
61 Bąba Dagmara Katowice Bieg 10km
62 Grębosz Ewelina Sosnowiec Bieg 10km
63 Grzyb Magdalena Sosnowiec Bieg 10km
64 Matys Adam Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
65 Juda Artur Radzionków Bieg 10km
66 Wysocka Stanisława Sosnowiec Marsz NW opłacono
67 Cichoń Janina Sosnowiec Marsz NW opłacono
68 Węgler Zbiegniew Sosnowiec Bieg 10km
69 Sitko Sylwester Preczów Bieg 10km opłacono
70 Serafińska Anetta Sosnowiec Marsz NW opłacono
71 Korzus Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
72 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg 10km
73 Stasiak Zbigniew Sosnowiec Bieg 10km opłacono
74 Garbat Łukasz Sosnowiec Marsz NW opłacono
75 Nowak Wojciech Nowak Sosnowiec Marsz NW opłacono
76 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
77 Trela Magdalena Smolec Bieg 10km
78 Wysocki Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
79 Romańska-Malina Olga Sosnowiec Bieg 10km
80 Baran Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
81 WĘGRZYŃSKA Ewa Sosnowiec Marsz NW opłacono
82 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
83 Rubianok Krzysztof Sosnowiec Marsz NW opłacono
84 Pozowski WŁODZIMIERZ Katowice Bieg 10km opłacono
85 Sumara Nikola Sosnowiec Bieg 10km opłacono
86 Urbaczka Edyta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
87 Żmija Patryk Sosnowiec Bieg 10km opłacono
88 Makar Adam Sosnowiec Bieg 10km
89 Bartos Damian Sosnowiec Marsz NW
90 Spirytulska Agata Modlnica Bieg 10km opłacono
91 Segieta Anna Mysłowice Marsz NW opłacono
92 Śliwa Sebastian Sosnowiec Bieg 10km opłacono
93 Staworzyński Dawid Sosnowiec Bieg 10km opłacono
94 Kędzior Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
95 Kołton Justyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
96 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
97 Hrabia Anna Sosnowiec Bieg 10km
98 Marczewska Katarzyna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
99 Wilga Michał Sosnowiec Bieg 10km opłacono
100 Sawecki Grzegorz Będzin Marsz NW opłacono
101 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec Bieg 10km opłacono
102 Starczewski Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
103 Serafiński Marek Sosnowiec Bieg 10km opłacono
104 Jurczak Ewelina Jurczak Sosnowiec Bieg 10km
105 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
106 Guzek Joanna Sosnowiec Bieg 10km opłacono
107 Bożek Sebastian Katowice Bieg 10km opłacono
108 Rosół Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
109 Lotko Jeremiasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
110 Sypek grzegorz Chełm Śląski Bieg 10km
111 Górski Jerzy Sosnowiec Bieg 10km opłacono
112 Kaim Rafał Psary Bieg 10km opłacono
113 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg 10km
114 Dąbrowski Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
115 Sroka Sławomir Katowice Bieg 10km
116 Piniecka-Sroka Katarzyna Katowice Bieg 10km
117 Leonhard Gosia Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
118 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
119 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
120 Hrynkiewicz Przemysław Hrynkiewicz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
121 Kulawiak Leszek sosnowiec Bieg 10km opłacono
122 Maryniok Marian Żory Bieg 10km opłacono
123 Marzec Mariusz Będzin Bieg 10km opłacono
124 Wykurz Liliana Wojkowice Bieg 10km opłacono
125 Dullek Monika Chorzów Bieg 10km opłacono
126 Nowak Katarzyna Dąbrowa górnicza Bieg 10km opłacono
127 Idzior Sławomir Sosnowiec Bieg 10km opłacono
128 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg 10km
129 Wałowski Szymon Sosnowiec Bieg 10km
130 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km opłacono
131 Kajzer Damian Będzin Bieg 10km opłacono
132 Soboszczyk Magdalena Świętochłowice Bieg 10km
133 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
134 Wierzchowski Jędrzej Sosnowiec Bieg 10km
135 Balon Maria Sosnowiec Bieg 10km opłacono
136 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 10km
137 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Bieg 10km opłacono
138 Delowska Agata Sosnowiec Marsz NW
139 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
140 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec Bieg 10km opłacono
141 OGONOWSKI Dariusz Sosnowiec Bieg 10km
142 GRĘDA GRZEGORZ SOSNOWIEC Bieg 10km opłacono
143 Sobieraj Bartosz Sosnowiec Bieg 10km
144 Książek Kamil Sosnowiec Marsz NW opłacono
145 Balon Wojciech Sosnowiec Bieg 10km opłacono
146 Redziak Robert Sosnowiec Bieg 10km
147 Redziak Iza Sosnowiec Bieg 10km


Wyświetleń: 6202

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ