Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg 10km | #GrodziecRun | opłacono | ||||
#byledomety | |||||||||
2 | Kołat Tomasz | Będzin | Bieg 10km | #byledomety | |||||
3 | Żelezik Marzena | Będzin | Marsz NW | #byledomety | |||||
4 | Żelezik Krzysztof | Będzin | Marsz NW | #byledomety | opłacono | ||||
AZS Uniwersytet Śląski | |||||||||
5 | Piórkowski Przemysław | Będzin | Bieg 10km | AZS Uniwersytet Śląski | opłacono | ||||
Aktywne Kijanki Grodziec | |||||||||
6 | Popczyk Ewa | Bedzin | Marsz NW | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono | ||||
Augusteam/BiegająceBataty | |||||||||
7 | Muskała Mateusz | Chorzów | Bieg 10km | Augusteam/BiegająceBataty | opłacono | ||||
Biegam Bo Lubię | |||||||||
8 | Kaniowski Piotr | Rokitno Szlachceckie | Bieg 10km | Biegam Bo Lubię | |||||
9 | Kaniowska Małgorzata | Rokitno szlacheckie | Marsz NW | Biegam Bo Lubię | |||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
10 | Popczyk Magdalena | Będzin | Bieg 10km | Biegowa Kuźnia | opłacono | ||||
11 | Kowal Tomasz | Będzin | Bieg 10km | Biegowa Kuźnia | opłacono | ||||
12 | Hamot Artur | Będzin | Bieg 10km | Biegowa Kuźnia | opłacono | ||||
Biegowa kuźnia | |||||||||
13 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | Bieg 10km | Biegowa kuźnia | |||||
Bobry Walking | |||||||||
14 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | Marsz NW | Bobry Walking | |||||
Buszujący w lesie | |||||||||
15 | Kozak Piotr | Sosnowiec | Bieg 10km | Buszujący w lesie | opłacono | ||||
16 | Szkoda-Kozak Maria | Sosnowiec | Bieg 10km | Buszujący w lesie | opłacono | ||||
17 | Sobala Radosław | Sosnowiec | Bieg 10km | Buszujący w lesie | opłacono | ||||
Eko TAXI | |||||||||
18 | Żuchowicz Robert | Dąbrowa -Górnicza | Marsz NW | Eko TAXI | |||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
19 | Szymański Krzysztof | Sosnowiec | Bieg 10km | Harpagan Sosnowiec | |||||
Harpagan Sosnowiec NW | |||||||||
20 | Król Krystyna | Sosnowiec | Marsz NW | Harpagan Sosnowiec NW | opłacono | ||||
21 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Marsz NW | Harpagan Sosnowiec NW | opłacono | ||||
Healthy Body Żelazny&Żelazny | |||||||||
22 | Popczyk Ewelina | Sosnowiec | Bieg 10km | Healthy Body Żelazny&Żelazny | |||||
He he | |||||||||
23 | Cis Adam | Sosnowiec | Bieg 10km | He he | opłacono | ||||
JAZDA!!! | |||||||||
24 | Semper Mateusz | Sosnowiec | Bieg 10km | JAZDA!!! | opłacono | ||||
25 | Malina Rozalia | Sosnowiec | Bieg 10km | JAZDA!!! | opłacono | ||||
26 | Gaik Kamil | Sosnowiec | Bieg 10km | JAZDA!!! | opłacono | ||||
27 | Tesluk Kuba | Żory | Bieg 10km | JAZDA!!! | opłacono | ||||
KS Sprinterzy.com Kraków | |||||||||
28 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | Bieg 10km | KS Sprinterzy.com Kraków | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
29 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Bieg 10km | Lecymy Durś | |||||
Lubię Burpees'y | |||||||||
30 | Korzus Paweł | Sosnowiec | Bieg 10km | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | |||||||||
31 | SZATON BOGUSŁAW | Czeladź | Bieg 10km | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | |||||
Marelli | |||||||||
32 | Hałgas Sławomir | Będzin | Bieg 10km | Marelli | |||||
Marelli Poland | |||||||||
33 | nowak tomasz | dąbrowa górnicza | Bieg 10km | Marelli Poland | opłacono | ||||
34 | Świda Maciej | Sosnowiec | Bieg 10km | Marelli Poland | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
35 | Poźniak Radosław | Sosnowiec | Bieg 10km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
Niezniszczalni | |||||||||
36 | Kukowka Adam | Kalety | Bieg 10km | Niezniszczalni | opłacono | ||||
Nowak- Team | |||||||||
37 | Krząpa Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | Nowak- Team | opłacono | ||||
Nowak -Team | |||||||||
38 | Kaczor Arkadiusz | Sosnowiec | Bieg 10km | Nowak -Team | |||||
Osp Sosnowiec Porąbka | |||||||||
39 | Łatka Wojciech | Sosnowiec | Bieg 10km | Osp Sosnowiec Porąbka | |||||
Polski Gaz S.A | |||||||||
40 | KMERA TOMASZ | SOSNOWIEC | Bieg 10km | Polski Gaz S.A | opłacono | ||||
Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych | |||||||||
41 | Marek Jarosław | Sosnowiec | Bieg 10km | Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych | opłacono | ||||
Robert Alkoholik | |||||||||
42 | Ziaja Robert | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | Robert Alkoholik | opłacono | ||||
Siarczysty Run | |||||||||
43 | Świrad Mirosław | Sosnowiec | Bieg 10km | Siarczysty Run | |||||
Spotkania Małżeńskie Jaworzno | |||||||||
44 | Górniak Adam | Jaworzno | Bieg 10km | Spotkania Małżeńskie Jaworzno | opłacono | ||||
Sławkowskie Włóczykije | |||||||||
45 | Bagińska Dorota | Sławków | Marsz NW | Sławkowskie Włóczykije | |||||
Vesuvius Running Club | |||||||||
46 | Sawiuk Aleksander | Sosnowiec | Bieg 10km | Vesuvius Running Club | opłacono | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
47 | Struk Agnieszka | Będzin | Bieg 10km | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
48 | Kołodziej Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
49 | Iwan Pawel | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | W pogoni za duchem | |||||
50 | Olesińska Martyna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | W pogoni za duchem | |||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
51 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Bieg 10km | Zabiegani Częstochowa | |||||
Zdzieraj Kapcie | |||||||||
52 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Bieg 10km | Zdzieraj Kapcie | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Betka Bartłomiej | Będzin | Bieg 10km | ||||||
54 | Kajzer Damian | Będzin | Bieg 10km | opłacono | |||||
55 | Marzec Mariusz | Będzin | Bieg 10km | opłacono | |||||
56 | Sawecki Grzegorz | Będzin | Marsz NW | opłacono | |||||
57 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Bieg 10km | ||||||
58 | Sypek grzegorz | Chełm Śląski | Bieg 10km | ||||||
59 | Dullek Monika | Chorzów | Bieg 10km | opłacono | |||||
60 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | opłacono | |||||
61 | Nowak Katarzyna | Dąbrowa górnicza | Bieg 10km | opłacono | |||||
62 | Leonhard Gosia | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | opłacono | |||||
63 | Lotko Jeremiasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | opłacono | |||||
64 | Dziuk Joanna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | opłacono | |||||
65 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Marsz NW | opłacono | |||||
66 | Korzus Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | opłacono | |||||
67 | Semper Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | opłacono | |||||
68 | Piniecka-Sroka Katarzyna | Katowice | Bieg 10km | ||||||
69 | Sroka Sławomir | Katowice | Bieg 10km | ||||||
70 | Bożek Sebastian | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
71 | Pozowski WŁODZIMIERZ | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
72 | Bąba Dagmara | Katowice | Bieg 10km | ||||||
73 | Wochnik Marek | Katowice | Bieg 10km | ||||||
74 | Spirytulska Agata | Modlnica | Bieg 10km | opłacono | |||||
75 | Segieta Anna | Mysłowice | Marsz NW | opłacono | |||||
76 | Sitko Sylwester | Preczów | Bieg 10km | opłacono | |||||
77 | Kaim Rafał | Psary | Bieg 10km | opłacono | |||||
78 | Juda Artur | Radzionków | Bieg 10km | ||||||
79 | Matys Adam | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | opłacono | |||||
80 | Trela Magdalena | Smolec | Bieg 10km | ||||||
81 | Redziak Iza | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
82 | Redziak Robert | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
83 | Balon Wojciech | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
84 | Książek Kamil | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
85 | Sobieraj Bartosz | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
86 | GRĘDA GRZEGORZ | SOSNOWIEC | Bieg 10km | opłacono | |||||
87 | OGONOWSKI Dariusz | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
88 | Matuszczyk Krzysztof | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
89 | Delowska Agata | Sosnowiec | Marsz NW | ||||||
90 | Kutrzyk Przemysław | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
91 | Balon Maria | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
92 | Wierzchowski Jędrzej | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
93 | Godzwon Mirosław | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
94 | Piskorz Agnieszka | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
95 | Wałowski Szymon | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
96 | FLORKIEWICZ SŁAWOMIR | SOSNOWIEC | Bieg 10km | ||||||
97 | Idzior Sławomir | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
98 | Kulawiak Leszek | sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
99 | Hrynkiewicz Przemysław Hrynkiewicz | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
100 | GAJEWSKI IRENEUSZ | SOSNOWIEC | Bieg 10km | opłacono | |||||
101 | Gajewska Isabela | SOSNOWIEC | Bieg 10km | opłacono | |||||
102 | Dąbrowski Łukasz | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
103 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
104 | Górski Jerzy | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
105 | Rosół Marcin | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
106 | Guzek Joanna | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
107 | Rybak Marcin | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
108 | Jurczak Ewelina Jurczak | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
109 | Serafiński Marek | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
110 | Starczewski Marcin | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
111 | Karasiewicz-Starczewska Elżbieta | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
112 | Wilga Michał | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
113 | Marczewska Katarzyna | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
114 | Hrabia Anna | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
115 | Piętka Radosław | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
116 | Kołton Justyna | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
117 | Kędzior Marcin | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
118 | Staworzyński Dawid | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
119 | Śliwa Sebastian | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
120 | Bartos Damian | Sosnowiec | Marsz NW | ||||||
121 | Makar Adam | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
122 | Żmija Patryk | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
123 | Urbaczka Edyta | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
124 | Sumara Nikola | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
125 | Rubianok Krzysztof | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
126 | WĘGRZYŃSKA Ewa | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
127 | Baran Paweł | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
128 | Romańska-Malina Olga | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
129 | Wysocki Łukasz | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
130 | Nowak Wojciech Nowak | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
131 | Garbat Łukasz | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
132 | Stasiak Zbigniew | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
133 | Serafińska Anetta | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
134 | Węgler Zbiegniew | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
135 | Cichoń Janina | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
136 | Wysocka Stanisława | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
137 | Grzyb Magdalena | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
138 | Grębosz Ewelina | Sosnowiec | Bieg 10km | ||||||
139 | Bielewicz Aleksandra | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
140 | Janik Paweł | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
141 | Barszczewski Michal | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
142 | Chmielowiec Agnieszka | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
143 | Hrabia Arkadiusz | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
144 | Boynuince Monika | Sosnowiec | Bieg 10km | opłacono | |||||
145 | Soboszczyk Magdalena | Świętochłowice | Bieg 10km | ||||||
146 | Wykurz Liliana | Wojkowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
147 | Maryniok Marian | Żory | Bieg 10km | opłacono |
Wyświetleń: 8690