II Nocny Bieg Komtura Dzierzgońskiego - Dzierzgoń Team
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
2 Szewczyk Adam Malbork Start Komtur First Malbork Team - VOUCHER opłacono
3 Bładzikowski Rafał Tczew Start Komtur
4 Rosiak Przemysław Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
5 Rosiak Paulina Kwidzyn Start Komtur opłacono on-line
6 Mańka Sandra Dzierzgoń Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
7 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
8 Mańka Eryk Dzierzgoń Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
9 Kałuziński Tomasz Malbork Start Komtur opłacono
10 Demko Katarzyna Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
11 Kraśniewski Krzysztof Braniewo Start Komtur opłacono on-line
12 Demko Wojciech Demko Dzierzgoń Start Komtur DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
13 Pogorzelska Natalia Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
14 Jankowicz Artur Malbork Start Komtur
15 Giembicki Jan Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
16 Mazerski Bartosz Sztum Start Komtur LKS Zantyr Sztum - Voucher opłacono
17 Skłodowski Piotr Markusy Start Komtur opłacono on-line
18 Kotlenga Przemysław Iława Start Komtur (bieg z psem) S4H opłacono on-line
19 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Start Komtur Samrun STG opłacono on-line
20 Wąs Zofia Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
21 Drobotko Julita Iława Start Komtur opłacono on-line
22 Corbova Janka Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
23 Tumiłowicz Jerzy Licze Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Traktor team gmina Kwidzyn
24 Markowicz Łukasz Malbork Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
25 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Start Komtur LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
26 Hinc Aldona Gdańsk Start Komtur Żarta Wataha opłacono on-line
27 Hinc Stanisław Gdańsk Start Komtur Żarta Wataha opłacono on-line
28 Kwiatkowska Agata Elbląg Start Komtur KlugeTeam opłacono on-line
29 Maltsev Artem Elbląg Start Komtur KlugeTeam opłacono on-line
30 Waśniewska Martyna Elbląg Start Komtur KlugeTeam opłacono on-line
31 Kolpert Izabela Elbląg Start Komtur
32 Kolpert Arkadiusz Elbląg Start Komtur
33 Kubacka Aleksandra Gardeja Start Komtur Wilcza Sfora opłacono on-line
34 Jabłoński Robert Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
35 Turowicz Krzysztof KWIDZYN Start Komtur opłacono on-line
36 Derlaga Kamil Szymankowo Start Komtur PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
37 Frankiewicz Maciej Malbork Start Komtur GRUPA MALBORK opłacono on-line
38 Uciechowski Sławomir Malbork Start Komtur opłacono on-line
39 Groszkowski Marcin Malbork Start Komtur 22BLT opłacono on-line
40 Skwarczyńska Patrycja Malbork Start Komtur Beztlenowi Malbork opłacono on-line
41 Klawikowski Jakub Malbork Start Komtur Beztlenowi Malbork opłacono on-line
42 KULIK Grzegorz MALBORK Start Komtur Beztlenowi Malbork opłacono on-line
43 Wesołowski Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
44 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
45 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
46 Krysiak Beata Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
47 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Start Komtur Kurzętnik Biega opłacono on-line
48 Chamerski Bartosz Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
49 Berk Piotr Dzierzgoń Start Komtur ID Sport Team opłacono on-line
50 Przybysz Zbigniew Dzierzgoń Start Komtur KRAM TEAM opłacono
51 Leszczyńska Kamila Leszczyńska Łabuń Start Komtur opłacono on-line
52 Zawacki Sylwester Grodziczno Start Komtur opłacono on-line
53 Koman Dariusz Sztum Start Komtur 22BLT opłacono on-line
54 Tomczak Katarzyna Sztum Start Komtur opłacono on-line
55 Cybulski Janusz Cybulski Iława Start Komtur opłacono on-line
56 Szarko Maciej Elbląg Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) BIEGAJ Z BARTKIEM
57 Szymański Jerzy Kurzętnik Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Kurzętnik Biega
58 Czwerenko Paulina Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
59 Michalski Paweł Poliksy Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
60 Sojka Zbigniew malbork Start Komtur MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
61 Hapke Tomasz Wilkowo Start Komtur Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
62 Trzos Łukasz Elbląg Start Komtur ELBLĄG opłacono on-line
63 Bakuła Andrzej Bruk Start Komtur opłacono on-line
64 Podsiadlik Karolina Nowiny Start Komtur opłacono
65 Dziweńka Beata Malbork Start Komtur opłacono on-line
66 Skonieczna-Nowogrodzka Patrycja Kwidzyn Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
67 Dąbrowski Stanisław Prabuty Start Komtur Husaria Race Team opłacono on-line
68 Okulska Joanna Dzierzgoń Start Komtur opłacono
69 Zięba Mariusz Iława Start Komtur BGS IŁAWA opłacono on-line
70 Pietrzak Anna Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
71 Dywelski Mirosław Tczew Start Komtur (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Biegający Tczew
72 Kubiński Grzegorz Dzierzgoń Start Komtur KRAM TEAM opłacono on-line
73 Jesionkowski Grzegorz Malbork Start Komtur opłacono on-line
74 Kubacka-Cieślak Anna Kwidzyn Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
75 Kubacka Malwina Cygany Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
76 Piłat Henryk Susz Białe Błoto Start Komtur opłacono on-line
77 Bakuła Katarzyna Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
78 Zając Bartosz Kierzliny Start Komtur opłacono on-line
79 Mroczkowska Martyna Czarne Dolne Start Komtur (bieg z psem) Wilcza Sfora opłacono on-line
80 Kozłowska Anna Pasłęk Start Komtur Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
81 Pivavarevich Andrei Elbląg Start Komtur Better Biżu opłacono on-line
82 Wesołowski Gabriel Dzierzgon Start Komtur opłacono on-line
83 Szczyglak Mariusz Tczew Start Komtur (bieg z psem) CrossElite opłacono on-line
84 Satkiewicz Piotr Pasłęk Start Komtur Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
85 MARNIK Janusz Pasłęk Start Komtur Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
86 Jedrzejak Malgorzata Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
87 Dąbrowska Zuzanna Milikowo Start Komtur opłacono on-line
88 Łuczyk Remigiusz Malbork Start Komtur opłacono on-line
89 Nazarewicz Ewa Zakręty Start Komtur opłacono on-line
90 Tul Paulina Kwidzyn Start Komtur Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
91 Cichocka-Wydrachowska Agnieszka Grodziczno Start Komtur opłacono on-line
92 Dembowski Mariusz Lidzbark Start Komtur H+H Polska
93 Turlej Aleksandra Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
94 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
95 Leoniak Ewa Gdynia Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono on-line
96 Łachacz Wiktoria Stare Miasto Start Komtur opłacono on-line
97 Leoniak Renata Dzierzgoń Start Komtur Dzierzgoń Team opłacono
98 Bartoszewicz Antoni Dzierzgoń Start Komtur opłacono on-line
99 Wydrachowski Jarosław Grodziczno Start Komtur opłacono on-line
100 Brzezińska Martyna Litewki Start Komtur opłacono on-line


Wyświetleń: 10370

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ